
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×










percy_w
AUTOR•czy ktos tutaj ogladal mr sunshine bo nikt tego n zna i jesy mi przykro bo nie mam z kim o tym porozmawiac pa
percy_w
AUTOR•Nominka o Huncwotach!
Autorka: @LunaTonks9875
Nominował/a mnie:
🐾 Twój ulubiony Huncwot?
~ ee lupin i moze syriusz
✨ Którego z Huncwotów najbardziej podziwiasz i za co?
∼ nie podziwiam ich bo nir ma za co
🗺️ Do czego najchętniej użył(_)byś Mapy Huncwotów?
∼ do robienia jakis glupich rzeczy nw moglbym zrobic statystyki jak czesto ktos korzysta z jakis tajnych przejsc czy cos
🪄 Gdybyś miał(_) okazję cofnąć się do czasów ich młodości w Hogwarcie, z kim z ich rocznika najbardziej chciał(_)byś się zaprzyjaźnić?
~ lupin i moze pettigrew reszta propably by mn irytowala albo oni by sie n chciali ze mna przyjaznic
🌳 Który huncwocki pseudonim (Rogacz, Łapa, Lunatyk, Glizdogon) podoba Ci się najbardziej?
∼ lunatyk bo reszta zle wyglada
🏰 Do którego domu w Hogwarcie należałaby Twoja własna paczka przyjaciół?
~ ee znajac moje szczescie to pewnie bylibysmy w roznych domach o ile wgl mialbym jakas paczke jejku
Nominuj tyle osób, ile jest liter w pierwszej literze słowa „ANIMAG”:
A @osmoza
DarkGladiator
@percy_w Też ich nie podziwiam. Ba, nienawidzę.
percy_w
AUTOR•six seven
percy_w
AUTOR•placze nigdy wiecej nie wejde na reddita mam trume
Kratofelek_XD
@lian_m przeczytałam "trumnę"
percy_w
AUTOR•terazniejszosc