Patryk
50

asteria.

Patryk
50

asteria.

imię: Killer Queen

miasto: Wieża Astronomiczna

www: instagram.com

o mnie: przeczytaj

30184

O mnie

,,…Gdy zgasną źrenic blaski w noc wiosenną, cudną,
Nie żałuj mej młodości — śmierć przyjmij z pogodą…
Cóż, że życie me było chwilą krótką, złudną?…
— Ukochani przez bogów umierają młodo!…"
~Safona

Non... Czytaj dalej

Ostatni wpis

asteria.

asteria.

Potrzebuje opini https://samequizy.pl/%f0%9d%93%a8%f0%9d%93%b8%f0%9d%93%be-%f0%9d%93... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

M....

Piękny wystrój 😎

Odpowiedz
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@.cute. dziękuję ⋆ ☄.

Odpowiedz
asteria.

asteria.

AUTOR•  

🌙Hejka Lunki🌙
•dziś wpadłam tylko na chwilkę, aby przekazać wam żebyście cierpliwie czekali na swoje zamówienia. Dziś i jutro każdy powinien dostać. Jeśli o kimś zapomnę pisać priv.

Odpowiedz
34
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@Mrs.Sandlicz hejka emm…tu Luna ehh…ciekawie to musi wyglądać jak 2 osoby Ci z jednego konta odpisują…ja mam dzisiaj 4 przez teams, 3 nam zadają po prostu i jeszcze dodatkowy angielski

Odpowiedz
1
shanley.

shanley.

@Luna_lestrange nie nie dziwnie xd *też mam dodatkowy angielski dzisiaj, ale nie pisałam bo nwm czemu xd*

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (6)
asteria.

asteria.

AUTOR•  

⋆ ☄. Hejeczka Lunki ⋆ ☄.
~ Jak tam dzionek mija? Macie jeszcze jakieś lekcje?

~ poleconka ~
Zapraszam https://samequizy.pl/wybierz-zdjecia-ktore-bardziej-kojarza-ci-sie-z-zima-a-ja-powiem-ci-jaki-zimowy-kwiat-rosnie-na-twojej-zyciowej-sciezce/
I polecam ten quiz od @symplesive https://samequizy.pl/czy-rozpoznasz-popularne-zespoly-muzyczne-po-jednym-fakcie-litery/
~ ważne ~
Potrzebuję zdjęć jakiś krukonek (nie z filmu) no jakieś dziewczyny związane z ravenclawem nawet wystarczy, że mają coś niebieskiego na sobie (mój avek) albo w szatach z ravenclawu czy coś w ten deseń. Odwdzięczę się polubieniem 10 quizów.
I jeszcze znacie jakieś filmowe/serialowe babcie i dziadków?

~ profil ~
Za około 2 miesiące rocznica…ach jak to szybko mija…wbijemy do tego czasu 2000 Lunek?

⋆ ☄. To tyle. Miłego dnia! ⋆ ☄.
~Luna
Edit: Wbijamy @.NicoDiAngelo. 300 obse

Odpowiedz
19
clementynka

clementynka

@Luna_lestrange

Hej!
Wiem że zespóźnieniem ale nie miałam ostatnio czasu.
Idę!
Potrzebujesz jescze?
A co do serialów to znam tylko Hershel’a z the walking dead.

Uda się!

Miłego!

Odpowiedz
1
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@_Clementine_Marsh_ Hejka, już nie potrzebuję ale dzięki i co do seriali też dzięki

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (8)
asteria.

asteria.

AUTOR•  

⋆ ☄. Hejka Lunki ⋆ ☄.
~Jak tam? Wstaliście już?

~ profil ~
~Mam quiz oznaczony do spr, zmienili mini ale quiz jest o feriach, a już się skończyły. Tymczasem nawet nie wiedziałam kiedy miałam oznaczony też inny quiz, który dzisiaj trafił na SG

~ życie ~
Ja: *usuwa gs i dodaje wpis, że musi odpocząć od robienia grafik i zwala wszystkie grafiki do wykonania na .cute. *
Znów ja: * tworzy mini do gs*
~ Tak więc. W przyszłym miesiącu powinnam wrócić do grafik.

~ pytanie ~
~ Co zrobić aby opowiadanie trafiło na SG??? Wiem, że na razie jest tylko wstęp i przedstawienie postaci ale bardzo mi na tym zależy.
Może to chodzi o moje ułomne tytuły 🤔
https://samequizy.pl/fidelius-00-prolouge-and-character-representation/

~ Trochu dużo lekcji dzisiaj mam więc, nie wiem czy uda mi się dodać dzisiaj jakiś quiz. Pierwsza częsc opo też miała być dzisiaj ale się nie wyrobię, sorry. Wleci w tym tygodniu ale nwm kiedy dokładnie.

~ polecenia ~
Z całego serducha polecam @Devilish

⋆ ☄. Ja już was nie zanudzam. Miłego! ⋆ ☄.
~Luna

Odpowiedz
28
non_active_account

non_active_account

Ja wstałam o 8.30 bo mam lekcje o 11.50 :-(

Odpowiedz
girl.with.book

girl.with.book

@Luna_lestrange Wyślę Ci na priv :)

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (7)
HarleenQuinn

HarleenQuinn

Oj,
Od-obserwacja od pierwszej obserwatorki…?
Co zrobiłam źle? :(

Odpowiedz
2
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@HarleenQuinn ja Ci od obsa dałam? Kiedy? Sori już przywracam, przypadkiem to musiało być

Odpowiedz
1
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@HarleenQuinn sprawdziłam i ja Cię obserwuję

Odpowiedz
1