Patryk
50

asteria.

Patryk
50

asteria.

imię: Killer Queen

miasto: Wieża Astronomiczna

www: instagram.com

o mnie: przeczytaj

30183

O mnie

,,…Gdy zgasną źrenic blaski w noc wiosenną, cudną,
Nie żałuj mej młodości — śmierć przyjmij z pogodą…
Cóż, że życie me było chwilą krótką, złudną?…
— Ukochani przez bogów umierają młodo!…"
~Safona

Non... Czytaj dalej

Ostatni wpis

asteria.

asteria.

Potrzebuje opini https://samequizy.pl/%f0%9d%93%a8%f0%9d%93%b8%f0%9d%93%be-%f0%9d%93... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

V...s

👌👌

Odpowiedz
2
asteria.

asteria.

AUTOR•  

⋆ ☄. Hejka Lunki ⋆ ☄.
~ Jak tam?
~ Zapraszam https://samequizy.pl/odpowiedz-na-te-zupelnie-randomowe-pytania-a-my-zgadniemy-czy-masz-druga-polowke/
Miniaturkę do tego quizu wykonała cudowna @Zetka22
~ Wleciał collab z @.cute. https://samequizy.pl/somnium-graphic-shopcollab-z-cute/ Zapraszam.
⋆ ☄. Dzisiaj tak krótki wpis. Miłego dnia! ⋆ ☄.
~ Luna

Odpowiedz
19

S...l

@Luna_lestrange Hej
Dobrze
:)
:)
Miłego, Bayo!

Odpowiedz
1
Lenia10692

Lenia10692

@Luna_lestrange hejka!
Nic ciekawego w sumie, dużo nauki do szkoły, standard.
Oki💕
Dobry wieczór! (I przy okazji: dobranoc!)🌙

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (4)
Tynka272

Tynka272

Ale tutaj ślicznie! 💋😲🌙

Odpowiedz
2
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@Tynka272 dziękuję bardzo ⋆ ☄.

Odpowiedz
1
asteria.

asteria.

AUTOR•  

⋆ ☄. Hejka Lunki ⋆ ☄.
~ Jak tam u was?
~ Coś mi to opowiadanie nie wyszło…
https://samequizy.pl/fidelius-01-the-changing-message/
~ Chyba wstawię okładki na Wattpada do oddania…
~ Ogólnie przyszłam żulić o polubienia pod Fidelius. 😁
⋆ ☄. Miłego! ⋆ ☄.
Ps. Chce ktoś to tło?
~Luna

Odpowiedz
21

c...x

@Luna_lestrange
Hey
Hmm… średniawo, bo komputer mi się zepsuł, a są zdalne więc muszę działać na telefonie… 😣
A nieprawda, mi się podobało ❤️
A spoko
Już dałam haha
Miłego! 😉

Odpowiedz
1
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@crux off…znam to…na telku jest o wiele ciężej

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (3)