Patryk
50

asteria.

Patryk
50

asteria.

imię: Killer Queen

miasto: Wieża Astronomiczna

www: instagram.com

o mnie: przeczytaj

30183

O mnie

,,…Gdy zgasną źrenic blaski w noc wiosenną, cudną,
Nie żałuj mej młodości — śmierć przyjmij z pogodą…
Cóż, że życie me było chwilą krótką, złudną?…
— Ukochani przez bogów umierają młodo!…"
~Safona

Non... Czytaj dalej

Ostatni wpis

asteria.

asteria.

Potrzebuje opini https://samequizy.pl/%f0%9d%93%a8%f0%9d%93%b8%f0%9d%93%be-%f0%9d%93... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

asteria.

asteria.

AUTOR•  

⋆ ☄. Hejka Lunki ⋆ ☄.
~ Wiem, że .cute. już dodała wpis ale mam ważne info
~ Mianowicie. Usunęłam wszystkie moje Graphic Shopy i zostały tylko te od .cute.
(Na koncie są 2 osoby)
~ Ja na razie nie będę tworzyć grafik. Jak zamawiać je w GS lub na priv to wszystko wykonuje @.cute. przy okazji zapraszam do niej.
~ Ja muszę chwilę odpocząć od tworzenia grafik.
⋆ ☄. To tyle i sori za 2 wpis dzisiaj ⋆ ☄.
~ Wasza Luna

Odpowiedz
18
_danoneq

_danoneq

@Luna_lestrange hejka polecisz? bardzo mało mi brakuje do 100 obs! tylko 8

Odpowiedz
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@_danoneq emmm..sori już za dużo wpisów dzisiaj ale mogę Cię polecić na zapasowym tylko nwm czy to coś da

Odpowiedz
1

R...a

Gratulacje quiz na SG😀😍😍😍😍

Odpowiedz
3
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@lubiepsy2 dziękuję❤️

Odpowiedz
3
asteria.

asteria.

AUTOR•  

⭐️Hejka Lunki⭐️
•przepraszam za moją nie aktywność (.cute.)
•wydaje mi się, że skasuje Graphic Shop’a ,,You’re magical” bo zabardzo te grafiki mi się nie podobają
•Ale oczywiście będzie nowy 😉
•a jak tam u was? U mnie nawet Ok, ale dziś poniedziałek i zaczynamy naukę zdalnie 😒
•jest ktoś chętny zamówieniem tapety z Arianą Grande? Robiłam trochę i mam 3. Chętnych proszę o kontakt na priv.
•dziękujemy za 1600 jesteście super 🥰🥳🖤🤩
⭐️Dobra czas już zakończyć wpis więc miłego dnia!⭐️

Odpowiedz
31

R...a

@Luna_lestrange
Hej.
Nic się nie stało.
Jak chcesz.
Fajnie będze w kolejce😀.
U mnie ok, u mnie lekcję zaczynają się o 8.30.
Ja na razie nie ale na jakąś mini to może tak😁.
Ty też jesteś super😍😍
Miłego dnia!😁😍😍😍🥰🥰🥰.

Odpowiedz
4
graceandbooks

graceandbooks

@Luna_lestrange
Hejka!
Spk:)
To już twoja decyzja:)
To super!
Ehh…Ja dziś w nocy spać nie mogłam przez tą myśl że ferii THE END:(
Nie jestem zbytnią fanką Ariany, więc może kiedy indziej;)
Gratulacje! Ale poza tym to ty najbardziej się do tego przyczyniłaś!
I wzajemnie:)

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (1)
asteria.

asteria.

AUTOR•  

⋆ ☄. Hejka Lunki ⋆ ☄.
~ Przepraszam za moją nie aktywność. Dzisiaj też tylko na chwilę wpadłam.
~ Dziękuję za tyle serduszek pod wstępem. https://samequizy.pl/fidelius-00-prolouge-and-character-representation/
~ Jutro albo pojutrze wleci pierwsza część.
~ Dawno nie było poleceń tak więc polecam @milagre i @LunaLovegood-Potter oraz @symplesive
~ Zapomniałam zapytać jak tam wam weekend mija? Mam nadzieję, że dobrze.
⋆ ☄. To tyle. Dzisiaj taki krótki wpis. Miłego dnia! ⋆ ☄.
~Luna
Edit: Polecam ten cudowny quiz https://samequizy.pl/jakiego-gatunku-bylaby-pierwsza-napisana-przez-ciebie-ksiazka/

Odpowiedz
30
Lenia10692

Lenia10692

@Luna_lestrange weekend był super!

Odpowiedz
1
meriii

meriii

@Luna_lestrange hejo. Ja dzisiaj byłam u babci na noc. Wzajemnie ❤!

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (4)
asteria.

asteria.

AUTOR•  

⋆ ☄. Hejka Lunki ⋆ ☄.
~ Jak tam dzionek mija?
~ Oglądam Małego Księcia i ryczę😭
~ Dzisiaj wstąpię wstęp nowego opowiadania. Nowego no znaczy remiksu starego. Temmm…odnawiam historię mojej OC
~Wbijemy dzisiaj 1600?
⋆ ☄. Chciałam was tylko o oplu poinformować, więc już spadam. Miłego! ⋆ ☄.
Edit: Polecam ten quiz https://samequizy.pl/tylko-prawdziwy-fan-harrego-pottera-przetrwa-ten-test/
~Luna

Odpowiedz
22
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@-Martina- hej, jeśli chodzi o to z Among US to przepraszam ale się nie zapiszę bo nie gram ale mogę je jutro polecić

Odpowiedz
1
LadyKawka

LadyKawka

@Luna_lestrange o dziękuję 💞❤️

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (9)