
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×




asteria.
AUTOR•♥︎Hejka Lunki!♥︎
♡︎Jak tam u was? U mnie ok.
♡︎Macie jakieś plany na dziś?
♡︎Dziś lub jutro wskoczą gotowe grafiki do oddania. Przypominam, że w GS breathin zamówienia są otwarte 😝
♡︎pomożecie wbić mi na @.cute. 250 obs? Konkursik będzie!
♡︎Dziś tylko króciutki wpis życzę wam miłego dnia!
~cute
R...a
@Luna_lestrange hej zaobserwowałam ją❤
clementynka
@Luna_lestrange
Hej!
U mnie średnio.
Nauka.
Wiem że to z wczoraj więc oki.
Jasne.
Dziękuję i nawzajem
asteria.
AUTOR•⋆ ☄. Hejka Lunki ⋆ ☄.
~Jak tam dzionek minął?
~ Ja dzisiaj tylko na chwilę. Napisałam 1 część „Fidelius” ale nie jestem z niej zadowolona. Zupełnie mi nie wyszła. Publikować czy jeszcze poczekać i może coś dopisać?
⋆ ☄. Miłej nocy! ⋆ ☄.
~ Luna
asteria.
• AUTOR@Patricia_Black skoro tragicznie to mam nadzieję, że jutro będzie lepszy dzień
S...l
@Luna_lestrange Hej
Dobrze
Możesz spróbować jeszcze coś dopisać
Pa!
Kociary2
Piękny wystrój! ❤❤❤
asteria.
• AUTOR@Kociary2 dziękuję ⋆ ☄.
h...v
o m g ale cudowny wystrój!😍
asteria.
• AUTOR@horsev dziękuję bardzo ⋆ ☄.
asteria.
AUTOR•⋆ ☄. Hejka Lunki ⋆ ☄.
~ Jak tam samopoczucie?
Ja dzisiaj na szczepienie idę więc no u mnie meh. 13 latka panicznie bojąca się szczepień…hmmm…te panie tam co szczepią będą miały ze mnie bekę. Jak by no fajno bo (chyba jak się miało trzynastkę na różyczkę było szczepienie) nie zachoruję na to coś ale pip.
~ Profil ~
Dzisiaj wraz z @.cute. zmienimi „o mnie”.
Zajrzycie na ostatni quiz?
~ ekhem…~
Telefon mi się wczoraj zawiesił i genialna ja nie wiedziała jak go od wiesić. Jakim cudem mam 5 z infy a nie 1…
W każdym bądź razie nie miałam dostępu do PicsArta i jak by czułam się jak bym utraciła coś ważnego…dziwnie to brzmi ale nie no tak się czułam…Jak wbijemy 1700 otworzę GS i będą tam też okładki na Wattpada do oddania i w końcu obciążę .cute. od tworzenia wszystkich grafik.
~ Jeszcze ważniejsze czyli polecenia ~
@Pastell_Girl
@Padfoots
@MadeleineViolinist
@.cute.
@_Clementine_Marsh_
~ Pytania ~
~ Co zrobić aby opowiadanie trafiło na SG?
~ Macie jakieś uwagi do tego profilu?
⋆ ☄. Miłego dzionka! Sori za taki długi wpis. ⋆ ☄.
~Wasza Luna
clementynka
@Luna_lestrange
Hej!
Psychiczne słabo ale fizyczne raczej dobrze.
Ja szczepiona byłam na to rok temu 😂
Będę czekać!
Hah, ja mam 4 ale muszę przyznać że ogarniam takie bardziej potrzebne rzeczy na kompie a nie Baltiego itd.
Okej!
Ojej dziękuję za polecenie!
Co do pytań to: 1. W sumie nie wiem bo nigdy nie miałam Quizu, 2. Dla mnie profil idealny!
Spoko i miłego!
graceandbooks
@Luna_lestrange Hej!
W miarę… Dzień urodzin VS kłótnia z BFF (nie wiem co bardziej przeważa)
Ok, wpadnę:)
Ehh… Też się dziwię czasem że wychodzi mi 6 na koniec z informatyki
Na bank wbijemy!
Wpadnę do nich:)
0 uwag:)
I nazwajem:)