Patryk
50

asteria.

Patryk
50

asteria.

imię: Killer Queen

miasto: Wieża Astronomiczna

www: instagram.com

o mnie: przeczytaj

30183

O mnie

,,…Gdy zgasną źrenic blaski w noc wiosenną, cudną,
Nie żałuj mej młodości — śmierć przyjmij z pogodą…
Cóż, że życie me było chwilą krótką, złudną?…
— Ukochani przez bogów umierają młodo!…"
~Safona

Non... Czytaj dalej

Ostatni wpis

asteria.

asteria.

Potrzebuje opini https://samequizy.pl/%f0%9d%93%a8%f0%9d%93%b8%f0%9d%93%be-%f0%9d%93... Czytaj dalej

Odznaki

Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

asteria.

asteria.

AUTOR•  

⋆ ☄. Hejo! ⋆ ☄.
Jak tam u was? U mnie słaby dzień. Najpierw wstałam i było mi zimno po śniadaniu zaczęłam się źle czuć. Potem no coś się wydarzyło. Powiem tylko, że se strony tych osób to było bardzo nie miłe. Teraz lada deszcz. Jedyne z czego się cieszę to to, że kończę lekcje o 12.40

Na moim profilu @.cute. pojawiły się zapisy na konkurs. Może jest ktoś chętny?

Postaram się dodać quiz, ale nie mam pomysłu o czym. Może wy macie pomysł?

Chce ktoś miniaturkę? Mam dość dużo wolnego dnia więc z chęciom jakieś wykonam (zamówienia składajcie pod 1 częścią Graphic Shop’u Breathin)

A wiecie skąd wziął się pomysł na nazwanie tego GS Breathin? Z jednej piosenek Ariany Grande. Jest naprawdę super, więc jeszcze jej nie znacie to zapraszam do posłuchania
⋆ ☄. To Bayo! ⋆ ☄.

~Czekolada (od dziś podpisuje się tak. Jedna z moich nielicznych ksywek😂)

Ps. Sorki za brak obrazka

Odpowiedz
30
happiness_

happiness_

@Luna_lestrange Cześć.
Uh.. Przykro mi.
Możliwę, że się zapiszemy, ale nie wiem.
Mini powiadasz.. Nie wiem zobaczymy.
My robimy quizy jak mamy wenę i nie wymyślamy na siłę, bo wtedy nie mamy z tego frajdy.
~ Nice podpis. Bajo!

Odpowiedz
1
Elisabetta

Elisabetta

@Luna_lestrange Hej!
Szkoda
Chętnie
Może emoji Challenge?
Zawsze jakaś się przyda
Posłucham.

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (2)
asteria.

asteria.

AUTOR•  

⋆ ☄. Hejeczka ⋆ ☄.
Zapraszam https://samequizy.pl/fidelius-01-dziedzictwo-krwi/
Polecam ten cudowny quiz https://samequizy.pl/czy-moglabys-byc-wrozka-ze-starej-ilustrowanej-basni/ od @Devilish
⋆ ☄. Miłego! ⋆ ☄.
~ Luna

Odpowiedz
26
.Bueno.

.Bueno.

@Luna_lestrange Ja mam takie pytanie ty masz wspólne konto z @.raven ?

Odpowiedz
1

M....

@Zgredek_0063 @.Raven to też jest jej konto

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
Mary.jajowdupie

Mary.jajowdupie

Bardzo lubię twoje Qizy one są nie przewidywalne wyjątkowe i naj lepszę kiedy robiłam 1 taki Quiz to od razu wyszły mi placki a ja je KOCHAM . Jesteś moją fanką. ⊂((・▽・))⊃

Odpowiedz
3
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@Vutu cieszę się, że się podobają ⋆ ☄.

Odpowiedz
2
Mary.jajowdupie

Mary.jajowdupie

Odpowiedz
1

M....

Gratki!!!! 1705 obserwujących 💙💙

Odpowiedz
3
asteria.

asteria.

•  AUTOR

@.cute. dziękuję kochana 💙

Odpowiedz
4
asteria.

asteria.

AUTOR•  

⋆ ☄. Hejka Lunki ⋆ ☄.
~ Jak tam życie? Skończyliście już lekcje?
~ Wbijemy to jeszcze kilka polubień? Zależy mi na SG
https://samequizy.pl/czy-rozpoznasz-pary-disneya-na-rozmazanych-zdjeciach/
~ Jak by ktoś jeszcze chciał ze mną zrobić collab to jestem chętna.
~ Oprócz tych zamówień co przyjełam pod Somnium na razie nie wykonuję grafik (Luna)
~ Zapraszam na moje konto na kalamburach Luna_lestrange.
Nje umiem rysować.
~ Polecam wam dzisiaj
@Afekt.
@.PieknaiBestia.
@psiafanka
@Devilish
~ Ważne ~
Tuptać do
@MissKundzia
⋆ ☄. Dzisiaj taki raklamowy wpis. Miłego dzionka! ⋆ ☄.
~ Luna

Odpowiedz
28
Mary.jajowdupie

Mary.jajowdupie

(Skończyliście już lekcję) Ja właśnie skończyłam

Odpowiedz
2

M...a

@Luna_lestrange Dziękiii :3

Odpowiedz
3
pokaż więcej odpowiedzi (4)