
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a
przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury,
jesteś gościem :) *Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×



kizia_mizia123
🐈⬛🐈🐈⬛🐈🐈⬛🐈🐈⬛🐈🐈⬛🐈🐈⬛🐈🐈⬛🐈🐈⬛🐈🐈⬛🐈🐈⬛🐈🐈⬛🐈🐈⬛🐈🐈⬛🐈🐈⬛
Two.Time
No po co te koty ludziom na profile wstawiasz?
Cyferki._.graki4545
Ty mieszkasz blisko mnie? I jak polubił*ś specjał to się zapiszesz?
kebabik_57
• AUTOR@Cyferki._.graki4545 mogę się zapisać
kebabik_57
AUTOR•Witam :3
Właśnie prawie dostałam zawału lol. Bo se siedziałam na telefonie i cośik zaczęło mi grać na gitarze (bo mam w pokoju gitarę) a jest dosyć późno, 23. I siem wystrachałam se patrzę co to, a tam jakiś karaluchhh ja się panicznie ich bojeee. Bierem jakąś kartkę i go do niej wkładam, idę go wyrzućić do kibla, a on z tej kartki wyłaziii Teraz się cała trzęsę. :3
Dobranoc :3
kebabik_57
• AUTOR@.-.Fanka_Potterka :/
kizia_mizia123
taka rada zawsze brać szklanke i kartke , myśle że raczej nie zbyt fajne uczucie
na pocieszenie zrobie ci polecajke ( w sęsie polece ciebie )
.-.Fanka_Potterka
Ozo kebabie? >.<
kebabik_57
• AUTOR@.-.Fanka_Potterka aaaa to ok :3
.-.Fanka_Potterka
@kebabik_57 dzk
kebabik_57
AUTOR•cześć , czy wiesz że @kizia_mizia123 robi bitwe profili z okazji 50 obs , nie to leć i się zapisz