
kebabik_57
kebabik_57
imię: kebab
miasto: nowy Sącz
o mnie: przeczytaj
19
O mnie
Witam na moim profilku :3
Identyfikuję się jako kebab
Nienawidzę szkoły
kocham zwierzęta
mój ulubiony kolor to zielony
jestem introwertykiem
moje hobby: rysowanie, karate, słuchanie muzyki
polecam Itzz_Aluniaa
Może kiedyś jeszcze coś tu dodam
Żegnam :3
Identyfikuję się jako kebab
Nienawidzę szkoły
kocham zwierzęta
mój ulubiony kolor to zielony
jestem introwertykiem
moje hobby: rysowanie, karate, słuchanie muzyki
polecam Itzz_Aluniaa
Może kiedyś jeszcze coś tu dodam
Żegnam :3
Ostatni wpis
Siema 🐟Czy wiesz, że @Tonik_ organizuje bitwę profili z okazji 50 obs?🐟 Wbijaj szybkoo!!
imię: kebab
miasto: nowy Sącz
Witam na moim profilku :3
Identyfikuję się jako kebab
Nienawidzę szkoły
kocham zwierzęta
mój ulubiony kolor to zielony
jestem introwertykiem
moje hobby: rysowanie, karate, słuchanie muzyki
polecam Itzz_Aluniaa
Może kiedyś jeszcze coś tu dodam
Żegnam :3
Identyfikuję się jako kebab
Nienawidzę szkoły
kocham zwierzęta
mój ulubiony kolor to zielony
jestem introwertykiem
moje hobby: rysowanie, karate, słuchanie muzyki
polecam Itzz_Aluniaa
Może kiedyś jeszcze coś tu dodam
Żegnam :3



kebabik_57