Patryk

kebabik_57

Patryk

kebabik_57

imię: kebab

miasto: nowy Sącz

o mnie: przeczytaj

19

O mnie

Witam na moim profilku :3
Identyfikuję się jako kebab
Nienawidzę szkoły
kocham zwierzęta
mój ulubiony kolor to zielony
jestem introwertykiem
moje hobby: rysowanie, karate, słuchanie muzyki
polecam Itzz_Aluniaa
Może kiedyś jeszcze coś tu dodam
Żegnam :3

Ostatni wpis

kebabik_57

kebabik_57

Siema 🐟Czy wiesz, że @Tonik_ organizuje bitwę profili z okazji 50 obs?🐟 Wbijaj szybkoo!!
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Wpisy autora: Wróć do wszystkich wpisów
kebabik_57

kebabik_57

AUTOR•  

Siema

🐟Czy wiesz, że @Tonik_ organizuje bitwę profili z okazji 50 obs?🐟

Wbijaj szybkoo!!

Odpowiedz
2
kebabik_57

kebabik_57

AUTOR•  

Witam :3
Właśnie prawie dostałam zawału lol. Bo se siedziałam na telefonie i cośik zaczęło mi grać na gitarze (bo mam w pokoju gitarę) a jest dosyć późno, 23. I siem wystrachałam se patrzę co to, a tam jakiś karaluchhh ja się panicznie ich bojeee. Bierem jakąś kartkę i go do niej wkładam, idę go wyrzućić do kibla, a on z tej kartki wyłaziii Teraz się cała trzęsę. :3
Dobranoc :3

Odpowiedz
2
kebabik_57

kebabik_57

•  AUTOR
Odpowiedz
1
kizia_mizia123

kizia_mizia123

taka rada zawsze brać szklanke i kartke , myśle że raczej nie zbyt fajne uczucie
na pocieszenie zrobie ci polecajke ( w sęsie polece ciebie )

Odpowiedz
pokaż więcej odpowiedzi (1)
kebabik_57

kebabik_57

AUTOR•  

cześć , czy wiesz że @kizia_mizia123 robi bitwe profili z okazji 50 obs , nie to leć i się zapisz

Odpowiedz
2
kebabik_57

kebabik_57

AUTOR•  

miałam właśnie dodać quiz ale coś siem rozwaliło i muszę robić odnowa :[

Odpowiedz
1