Patryk

kebabik_57

Patryk

kebabik_57

imię: kebab

miasto: nowy Sącz

o mnie: przeczytaj

19

O mnie

Witam na moim profilku :3
Identyfikuję się jako kebab
Nienawidzę szkoły
kocham zwierzęta
mój ulubiony kolor to zielony
jestem introwertykiem
moje hobby: rysowanie, karate, słuchanie muzyki
polecam Itzz_Aluniaa
Może kiedyś jeszcze coś tu dodam
Żegnam :3

Ostatni wpis

kebabik_57

kebabik_57

Siema 🐟Czy wiesz, że @Tonik_ organizuje bitwę profili z okazji 50 obs?🐟 Wbijaj szybkoo!!