
Psychodelia
Psychodelia
imię: Kakofonia
miasto: Dokąd to?
o mnie: przeczytaj
257
O mnie
- Nie potrzebuję imienia, by znać swoją tożsamość."
"Życie jest piękne, chyba, że nie jest piękne"
"- Ta woda sprawi, że będziesz żyć sto lat!... O ile nie umrzesz szybciej"
"Homo homini lupus... Czytaj dalej
Ostatni wpis
Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.
🏳️🌈: orientacja?
⚧️: płeć?
💍: sama czy w związku?
🥳: kiedy masz uro?
👁️: kolor oczu?
💇: krótkie czy długie włosy?
🏃♀️➡️: fav sport?
👔: styl?
🦁: fav zwierzę?
🐶: masz zwierzęta?
🌱: vegetarian/ vegan?
🌗: dzień czy noc?
🌤️: fav pora roku?
🍱: fav jedzenie?
🥃: pijesz alkohol?
🎤: fav wokalista/grupa
🎸: grasz na jakimś instrumencie?
🚬: palisz?
⚰️: fobie?
🧷: kolczyki?
🖊️: tatuaże?
🌈: fav kolor?
✝️/☪️/✡️…: religia?
♌️: zodiak?
🏳️: narodowość
@Wertyn Hejj :3
🐶 Mam trzy psy i węża
🌱 Ze względów zdrowotnych obecnie nie – w planach tak
🌓 Dzień, noc jest cudowna ze względu na swoją ciszę, ale nie daje mi bezpieczeństwa
🎤 Niestety nie mam (rzecz jasna słucham muzyki, i to całkiem sporo, ale nikogo konkretnego – ostatnio głównie Arctic monkeys)
⚰️ Arachnofobia i trypofobia
@charloethecat
🏳️🌈 Aseksualna, nie wiem nic więcej
👔 Nie ograniczam się do jednego
✝️ Agnostyk
🍱 Pójdę dość oczywiście – ramen









lunaae
podoba mi się estetyka Twojego profilu. :)
Psychodelia
• AUTOR@lunaae dziękuję :]
Psychodelia
AUTOR•Moje konto przejdzie teraz w letarg, ponieważ potrzebuję odchorować mój całkowity brak umiejętności lirycznych i podszkolić się w pisaniu. Pewnie jak wrócę to wszystkie te wiersze usunę, nie mogąc na nie patrzeć
Psychodelia
AUTOR•Właściwie plan był taki, żeby na przemian wrzucać quizy osobowości i wiersze, ale jak widać nic z tego nie wyszło XDD
Psychodelia
AUTOR•STORY TIME
Ponieważ nie mam pomysłu na quiz, a nie chcę żeby ktoś pomyślał, że umarłam:
Pewnego razu byłam na kursie szycia. Uczęszczałam na niego ja, chłopak w moim wieku oraz równolegle odbywały się zajęcia grupy dzieci w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym.
Podeszła do nas dziewczynka, żeby się zapytać co szyjemy (mieliśmy inny program od nich), na co ten chłopak odpowiedział jej w jakiś chamski sposób (nie pamiętam dokładnych słów). Przeprosiłam dziewczynkę za jego zachowanie, wytłumaczyłam o co chodzi – poszła sobie. Odwracam się do kolegi i pytam:
"Czemu byłeś dla niej niemiły? Nic ci nie zrobiła"
"Nie lubię dzieci"
"Czemu nie lubisz dzieci?"
"Bo są głupie"
W tym momencie miałam już kolegi serdecznie dość, ponieważ podobnie i do mnie nie miał zbyt wiele szacunku.
"W takim razie musi ci być ciężko z samym sobą"
Odpowiedziałam.
Kazał mi się zamknąć i nie odzywał przez następną godzinę.
Potem mu minęło i jeszcze chętniej mnie męczył, ale przynajmniej na ten krótki moment udało mi się go uciszyć.
Musze przyznać, że sama nie jestem fanką dzieci – często są głośne i dość nachalne, ALE NIGDY w życiu nie odezwałabym się niemiło do dziecka. Zawsze zwracam się do nich z cierpliwością, spokojnie odpowiadając na wszelkie pytania. Wydaje mi się, że to absolutne podstawa. Pamiętam jak sama byłam młodsza i bałam się starszych ode mnie. Nie chcę być tym starszym, którego się dzieci muszą bać
ericius
@Psychodelia dosłownie. dzieci bywają różne, ale nawet jak ich się nie lubi to nie powód do chamstwa
Herytiera
@Psychodelia ja uwielbiam dzieci póki nie muszę z nimi spędzać >3 godzin w ciągu dnia, po tym czasie najchętniej bym od nich uciekała i to z krzykiem XD
Psychodelia
AUTOR•Stockschraube