parę dni temu wzięło mnie na przeglądanie głównej i pod którąś z aktualności algorytm podrzucił mi jakiś twój stary wiersz, w sumie od razu po stylu minaturki rozpoznałam i z sentymentu kliknęłam. dlatego mogę rzetelnie stwierdzić, że poetycko zrobiłaś niezły progres od tamtych czasów (szczególnie że tu komuś napisałaś, że powstawało to z 20 minut). nie, że wcześniej kompletnie nie umiałaś pisać, tylko zrobiło się to takie dojrzalsze, bardziej oryginalne, bo wtedy dostć wpadałaś w klisze w których lądują początkujący internetowi poeci. strasznie podoba mi się ten wiersz, bo bardzo lubię motyw Ikara, a w formie wiersza to w ogóle trafiłaś w odpowiedni punkt mojego serca, bo jeden z moich absolutnie ububionych ever wierszy jest o tym (Prawa i obowiązki Różewicza jakbyś była ciekawa). przeczytałam ten wiersz trzy razy i za każdym razem podobał mi się coraz bardziej. dosłownie tu jest wszytsko, co lubię, odwołanie do klasyki, ale w nienajoczywistrzy sposób, taki messy styl, ale jednak się rymuje i brzmi bardzo dobrze (to ma pewnie jakąś nazwę, ale jestem strasznym ignorantem jesli chodzi o lekcje polskiego, hah), naukowe słownictwo, naturalistyczne opisy. naprawdę świetny wiersz
@ericius help XD da się usunąć starą twórczość??? gdyby nie było na głównej to bym dawno usunęła i spaliła rękopisy🤣
wiesz co, myślę że to kwestia tego, że sama już nie jestem nastolatką, która wylewa swe żale w internecie, tylko dorosłam i dojrzałam. jak to mówią: raz mądry, raz głupi jest człowiek, który żyje.
bardzo mi miło, że ci się podoba, to naprawdę motywujące słyszeć takie słowa po niepisaniu niczego lirycznego przez ponad rok❤️
musze koniecznie przeczytać ten wiersz Różewicza, aż mnie zaciekawiłaś.
również nie mam pojęcia, czy taka forma ma nazwę 🤣 mi to pasuję chyba najbardziej pod tekst do poezji śpiewanej, ale śpiewać to ja nie umiem, więc się wypowiadać nie będę.
Wczoraj przeczytałam na szybko, dzisiaj znowu na spokojnie i bardzo mi się podobało obydwa razy, niezwykle tu pasuje ta forma opowiadania. Też mi się strasznie podoba to wplecione naukowe słownictwo, odnoszę wrażenie jakby podmiot liryczny był na to obojętny i tylko rozdrażniony. Śliczne, zwłaszcza ten fragment z "dość osobliwego ptasiego ikara" (kocham jak w wierszu albo piosence tak naturalnie pojawia sie tytuł, dreszcze!!)
@uszanka Zgadza się, starałam się zachować jak największą prostotę i lekkie znudzenie nawet, stąd też tak niedbała i nawet arogancka forma literacka, z chaotycznymi rymami i przeplataniem się języka potocznego z elokwencją.
.darkside.
o rety, ależ śliczny wiersz! 💖💖
illusio_doloris
• AUTOR@.darkside. dziękuje <333 bardzo mi miło, spędziłam całe 20 minut nad tym <3
illusio_doloris
• AUTOR@.darkside. dziękuje <333 bardzo mi miło, spędziłam całe 20 minut nad tym <3
Psychodelia
Leci do ulu
Coffee_Queen
wow, piękny wiersz. aż słów mi zabrakło. leci do ulu
ericius
parę dni temu wzięło mnie na przeglądanie głównej i pod którąś z aktualności algorytm podrzucił mi jakiś twój stary wiersz, w sumie od razu po stylu minaturki rozpoznałam i z sentymentu kliknęłam. dlatego mogę rzetelnie stwierdzić, że poetycko zrobiłaś niezły progres od tamtych czasów (szczególnie że tu komuś napisałaś, że powstawało to z 20 minut). nie, że wcześniej kompletnie nie umiałaś pisać, tylko zrobiło się to takie dojrzalsze, bardziej oryginalne, bo wtedy dostć wpadałaś w klisze w których lądują początkujący internetowi poeci.
strasznie podoba mi się ten wiersz, bo bardzo lubię motyw Ikara, a w formie wiersza to w ogóle trafiłaś w odpowiedni punkt mojego serca, bo jeden z moich absolutnie ububionych ever wierszy jest o tym (Prawa i obowiązki Różewicza jakbyś była ciekawa). przeczytałam ten wiersz trzy razy i za każdym razem podobał mi się coraz bardziej. dosłownie tu jest wszytsko, co lubię, odwołanie do klasyki, ale w nienajoczywistrzy sposób, taki messy styl, ale jednak się rymuje i brzmi bardzo dobrze (to ma pewnie jakąś nazwę, ale jestem strasznym ignorantem jesli chodzi o lekcje polskiego, hah), naukowe słownictwo, naturalistyczne opisy. naprawdę świetny wiersz
illusio_doloris
• AUTOR@ericius help XD da się usunąć starą twórczość??? gdyby nie było na głównej to bym dawno usunęła i spaliła rękopisy🤣
wiesz co, myślę że to kwestia tego, że sama już nie jestem nastolatką, która wylewa swe żale w internecie, tylko dorosłam i dojrzałam. jak to mówią: raz mądry, raz głupi jest człowiek, który żyje.
bardzo mi miło, że ci się podoba, to naprawdę motywujące słyszeć takie słowa po niepisaniu niczego lirycznego przez ponad rok❤️
musze koniecznie przeczytać ten wiersz Różewicza, aż mnie zaciekawiłaś.
również nie mam pojęcia, czy taka forma ma nazwę 🤣 mi to pasuję chyba najbardziej pod tekst do poezji śpiewanej, ale śpiewać to ja nie umiem, więc się wypowiadać nie będę.
dziękuję jeszcze raz <333
uszanka
Wczoraj przeczytałam na szybko, dzisiaj znowu na spokojnie i bardzo mi się podobało obydwa razy, niezwykle tu pasuje ta forma opowiadania. Też mi się strasznie podoba to wplecione naukowe słownictwo, odnoszę wrażenie jakby podmiot liryczny był na to obojętny i tylko rozdrażniony. Śliczne, zwłaszcza ten fragment z "dość osobliwego ptasiego ikara" (kocham jak w wierszu albo piosence tak naturalnie pojawia sie tytuł, dreszcze!!)
illusio_doloris
• AUTOR@uszanka Zgadza się, starałam się zachować jak największą prostotę i lekkie znudzenie nawet, stąd też tak niedbała i nawet arogancka forma literacka, z chaotycznymi rymami i przeplataniem się języka potocznego z elokwencją.
Rad jestem, że ci się podobało<333
lauress.
Naprawdę cudny wiersz 😻 jak w sumie każdy napisany przez Ciebie :>🤍
Universe_
@illusio_doloris
Soooo chyba miałam rację co do podmiotu lirycznego hehehe :3
illusio_doloris
• AUTOR@Universe_ podmiotem lirycznym jest autor.
.darkside.
o rety, ależ śliczny wiersz! 💖💖
mustakissa
Dziwna rzecz – nie dostałam powiadomienia o tym wierszu i zobaczyłam go dopiero przypadkiem w poczekalni.
illusio_doloris
• AUTOR@mustakissa tak to bywa, dobrze wiedziec, dodam wpis 🤣
mustakissa
@illusio_doloris No właśnie – dobrze, że dodałaś.
Universe_
To był najpiękniejszy opis wypływających flaków jaki w życiu widziałam
Czy to jest z perspektywy tego osobnika co myślę?
illusio_doloris
• AUTOR@Universe_ Może, może :3