Patryk

Psychodelia

Patryk

Psychodelia

imię: Kakofonia

miasto: Dokąd to?

o mnie: przeczytaj

257

O mnie

"- Więc zapomniał pan kim jest?
- Nie potrzebuję imienia, by znać swoją tożsamość."

"Życie jest piękne, chyba, że nie jest piękne"

"- Ta woda sprawi, że będziesz żyć sto lat!... O ile nie umrzesz szybciej"

"Homo homini lupus... Czytaj dalej

Ostatni wpis

Psychodelia

Psychodelia

🏳️‍🌈: orientacja? ⚧️: płeć? 💍: sama czy w związku? 🥳: kiedy masz uro? 👁️: kolor ... Czytaj dalej
Przy pomocy wpisów możesz zadać autorowi pytanie, pochwalić go, poprosić o pomoc, a przede wszystkim utrzymywać z nimi bliższy kontakt. Pamiętaj o zachowaniu kultury, jesteś gościem :)

*Jeśli chcesz odpisać konkretnej osobie, użyj funkcji " Odpowiedz" - osoba ta dostanie powiadomienie* ×

Zaloguj się, aby dodać nowy wpis.

Wpisy autora: Wróć do wszystkich wpisów
Psychodelia

Psychodelia

AUTOR•  

🏳️‍🌈: orientacja?
⚧️: płeć?
💍: sama czy w związku?
🥳: kiedy masz uro?
👁️: kolor oczu?
💇: krótkie czy długie włosy?
🏃‍♀️‍➡️: fav sport?
👔: styl?
🦁: fav zwierzę?
🐶: masz zwierzęta?
🌱: vegetarian/ vegan?
🌗: dzień czy noc?
🌤️: fav pora roku?
🍱: fav jedzenie?
🥃: pijesz alkohol?
🎤: fav wokalista/grupa
🎸: grasz na jakimś instrumencie?
🚬: palisz?
⚰️: fobie?
🧷: kolczyki?
🖊️: tatuaże?
🌈: fav kolor?
✝️/☪️/✡️…: religia?
♌️: zodiak?
🏳️: narodowość

Odpowiedz
5
Psychodelia

Psychodelia

•  AUTOR

@charloethecat
🏳️‍🌈 Aseksualna, nie wiem nic więcej
👔 Nie ograniczam się do jednego
✝️ Agnostyk
🍱 Pójdę dość oczywiście – ramen

Odpowiedz
2
Psychodelia

Psychodelia

•  AUTOR

@ericius
💇🏼 Średnie
🧷 W uszach i planuje w wardze

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (4)
Psychodelia

Psychodelia

AUTOR•  

Moje konto przejdzie teraz w letarg, ponieważ potrzebuję odchorować mój całkowity brak umiejętności lirycznych i podszkolić się w pisaniu. Pewnie jak wrócę to wszystkie te wiersze usunę, nie mogąc na nie patrzeć

Odpowiedz
8
Psychodelia

Psychodelia

AUTOR•  

Właściwie plan był taki, żeby na przemian wrzucać quizy osobowości i wiersze, ale jak widać nic z tego nie wyszło XDD

Odpowiedz
7
Psychodelia

Psychodelia

AUTOR•  

STORY TIME
Ponieważ nie mam pomysłu na quiz, a nie chcę żeby ktoś pomyślał, że umarłam:

Pewnego razu byłam na kursie szycia. Uczęszczałam na niego ja, chłopak w moim wieku oraz równolegle odbywały się zajęcia grupy dzieci w wieku przedszkolnym/wczesnoszkolnym.
Podeszła do nas dziewczynka, żeby się zapytać co szyjemy (mieliśmy inny program od nich), na co ten chłopak odpowiedział jej w jakiś chamski sposób (nie pamiętam dokładnych słów). Przeprosiłam dziewczynkę za jego zachowanie, wytłumaczyłam o co chodzi – poszła sobie. Odwracam się do kolegi i pytam:
"Czemu byłeś dla niej niemiły? Nic ci nie zrobiła"
"Nie lubię dzieci"
"Czemu nie lubisz dzieci?"
"Bo są głupie"
W tym momencie miałam już kolegi serdecznie dość, ponieważ podobnie i do mnie nie miał zbyt wiele szacunku.
"W takim razie musi ci być ciężko z samym sobą"
Odpowiedziałam.
Kazał mi się zamknąć i nie odzywał przez następną godzinę.
Potem mu minęło i jeszcze chętniej mnie męczył, ale przynajmniej na ten krótki moment udało mi się go uciszyć.

Musze przyznać, że sama nie jestem fanką dzieci – często są głośne i dość nachalne, ALE NIGDY w życiu nie odezwałabym się niemiło do dziecka. Zawsze zwracam się do nich z cierpliwością, spokojnie odpowiadając na wszelkie pytania. Wydaje mi się, że to absolutne podstawa. Pamiętam jak sama byłam młodsza i bałam się starszych ode mnie. Nie chcę być tym starszym, którego się dzieci muszą bać

Odpowiedz
6
ericius

ericius

@Psychodelia dosłownie. dzieci bywają różne, ale nawet jak ich się nie lubi to nie powód do chamstwa

Odpowiedz
1
Herytiera

Herytiera

@Psychodelia ja uwielbiam dzieci póki nie muszę z nimi spędzać >3 godzin w ciągu dnia, po tym czasie najchętniej bym od nich uciekała i to z krzykiem XD

Odpowiedz
1
Psychodelia

Psychodelia

AUTOR•  

Stockschraube

Odpowiedz
3