Nie! Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że nie cierpisz na nomofobię. Możesz być spokojny, telefon jeszcze nie zawładnął Twoim życiem! To fajnie!
Prawdopodobnie tak… Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że Ty również zostałeś dotknięty nomofobią, czyli strachem przed brakiem dostępu do smartfona. Postaraj się ograniczyć korzystanie z telefonu i internetu. W realnym świecie jesteś bardziej potrzebny!
OlHanys
Nie!
Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że nie cierpisz na nomofobię. Możesz być spokojny, telefon jeszcze nie zawładnął Twoim życiem!
To fajnie!
wrakCzlowieka
wyszlo mi ze prawdopodobnie tak ale ja sie nie bede zmieniac tylko doloze sobie 2 dodatkoze godziny dziennie internetu bo 13 to za malo 🗿
R....
Nie!
Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że nie cierpisz na nomofobię. Możesz być spokojny, telefon jeszcze nie zawładnął Twoim życiem!
No i git
xBANA
Nie
.....
Prawdopodobnie tak…
Z wybranych przez Ciebie odpowiedzi wynika, że Ty również zostałeś dotknięty nomofobią, czyli strachem przed brakiem dostępu do smartfona. Postaraj się ograniczyć korzystanie z telefonu i internetu. W realnym świecie jesteś bardziej potrzebny!
kodent
Nie. Ufff….. na szczęście 😉
Sayonara-Cha
Prawdopodobnie tak…
nie wal się?
bez urazy
B...e
Raczej tak ;)
MalinowaBlondi123
Nie!
♥️♥️♥️
demon2
tak zgadza sie💙💙💙💙💙💙💚💚❤❤❤❤❤💘💘💘