nie wiedziałam czy są jakieś pozytywne zakończenia więc chciałam próbować do skutku aby je poznać, ale jak odpadłam w czterech pierwszych pytaniach cztery razy pod rząd to dałam za wygraną XDD ale bardzo fajne wykorzystanie nowego rodzaju quizu, podoba mi sie bardzo:33
@Happyness Pozytywnego zakończenia nie ma, bo ludzie zawsze będą się czepiać cudzych wyborów. XDD Jak chcesz pozytywne zakończenie, to trzeba zmienić realia świata.
Happyness
nie wiedziałam czy są jakieś pozytywne zakończenia więc chciałam próbować do skutku aby je poznać, ale jak odpadłam w czterech pierwszych pytaniach cztery razy pod rząd to dałam za wygraną XDD
ale bardzo fajne wykorzystanie nowego rodzaju quizu, podoba mi sie bardzo:33
rainshot
• AUTOR@Happyness Pozytywnego zakończenia nie ma, bo ludzie zawsze będą się czepiać cudzych wyborów. XDD
Jak chcesz pozytywne zakończenie, to trzeba zmienić realia świata.
litruwa
A chciałam yuri…
rainshot
• AUTOR@litruwa kurde no wiesz ty co… jeszcze babcia by zawału dostała.
litruwa
@rainshot babcia x pani Halinka z sanatorium?
Babcia sama by chciala
jakis.random
przykre
swietny quiz
Kocham_Kie
jezu moj telefon tak mulil zeby to odpalic xdd bardzo fajny quiz, kilka razy robilam, zeby przezyc troche dluzej
Tokyo_Neko
XDD
Eisou
ej bo ja zawsze w tych quizach od razu umieram i muszę robić 30 prób żeby przeżyć XDD
Nilej_
fajny quiz
Hot_Ziemniaczek_Polska
Żadne pytanie mi się nie wyświetla… Błąd strony jakiś???
rainshot
• AUTOR@Hot_Ziemniaczek_Polska W aplikacji jeszcze nie ma tego typu quizu. W przeglądarce działa tylko.
Hot_Ziemniaczek_Polska
@rainshot ah. Dobrze wiedzieć
-phoenixx-
Mega fajny quiz, leci do ulu i życzę sg! <3
.Goldie
Super quiz, życzę sg