Ale ogólnie fajne Mam wrażenie, ze troche za szczegółowe hasztagi (jersey, new, newjersey to za dużo) i no nie rozumiem zabojcadomowa Dałabym seryjnymorderca przemoc broń zabójstwo
@Mrs.LITM ja ogólnie uwielbiam czytać bardziej rozbudowane opinie i komentarze, więc tym bardziej dzięki <3 Hasztagi są akurat dlatego, że sq mi niesamowicie ucina zasięgi, nie wiem czy to przez to że mam mało obserwacji, ale cholernie mi ucina wszystko i często nie wyświetla się nawet w poczekalni, a jak wiadomo drastyczna sytuacja wymaga drastycznych środków, choć często mnie z nimi ponosi xDDDDDDDD A z tym akurat literówka się wkradła, opcjonalnie też mogło być tak, że słuchałam podcastu i napisałam zarówno to, co usłyszałam i to co chciałam napisać
Lista tw dłuższą niż opo, ale lepiej dać dłużej niż krócej Seryjnie mordercy sa ciekawi, w sumie najbardziej rozbudowane opo mam z nim (muszę je lrzeredagować) Skoro robisz reread to mam drobną prośbę – czy mogłabyś wyjaśniać niektóre rzeczy jeden wynik to twoja wiadomość a druga to wyjaśnienia np. O broni ale tez jakieś ciekawostki Strasznie lubię czytać jak ktoś daje notatki, które zrobił podczas przygotowań
@Mrs.LITM właśnie ja też jestem zdania, że lepiej żeby lista tw była dłuższa niż krótsza, ale tutaj mnie wyjątkowo poniosło xDD Akurat takie notatki w wynikach to też jest coś nad czym myślałam, nawet w Charlesie jak pisałam to tam wyjaśniałam x rzeczy bezpośrednio z formuły; z doświadczenia widzę już, że mało osób tam zagląda, więc nieco to odstawiłam. Z przyjemnością jednak do tego wrócę, bo sama lubię dzielić się tym co siedziało mi w głowie gdy coś pisałam, a odniesienia właśnie przykładowo do broni, mogłyby być dość przydatne; karabiny snajperskie/ogólnie broń palna, są przynajmniej dla mnie niesamowicie ciekawe, ogólnie w Alexie będzie opisane dużo rzeczy które mnie interesuje, jak mam być szczera
litruwa
Ale ogólnie fajne
Mam wrażenie, ze troche za szczegółowe hasztagi (jersey, new, newjersey to za dużo) i no nie rozumiem zabojcadomowa
Dałabym seryjnymorderca przemoc broń zabójstwo
Alsoo.Velecias
• AUTOR@Mrs.LITM ja ogólnie uwielbiam czytać bardziej rozbudowane opinie i komentarze, więc tym bardziej dzięki <3
Hasztagi są akurat dlatego, że sq mi niesamowicie ucina zasięgi, nie wiem czy to przez to że mam mało obserwacji, ale cholernie mi ucina wszystko i często nie wyświetla się nawet w poczekalni, a jak wiadomo drastyczna sytuacja wymaga drastycznych środków, choć często mnie z nimi ponosi xDDDDDDDD
A z tym akurat literówka się wkradła, opcjonalnie też mogło być tak, że słuchałam podcastu i napisałam zarówno to, co usłyszałam i to co chciałam napisać
litruwa
@Alsoo.Velecias akurat bardziej ogólne sa lepsze bo nikt nie szuka tak szczegółowych info
litruwa
Lista tw dłuższą niż opo, ale lepiej dać dłużej niż krócej
Seryjnie mordercy sa ciekawi, w sumie najbardziej rozbudowane opo mam z nim (muszę je lrzeredagować)
Skoro robisz reread to mam drobną prośbę – czy mogłabyś wyjaśniać niektóre rzeczy jeden wynik to twoja wiadomość a druga to wyjaśnienia np. O broni ale tez jakieś ciekawostki
Strasznie lubię czytać jak ktoś daje notatki, które zrobił podczas przygotowań
Alsoo.Velecias
• AUTOR@Mrs.LITM właśnie ja też jestem zdania, że lepiej żeby lista tw była dłuższa niż krótsza, ale tutaj mnie wyjątkowo poniosło xDD
Akurat takie notatki w wynikach to też jest coś nad czym myślałam, nawet w Charlesie jak pisałam to tam wyjaśniałam x rzeczy bezpośrednio z formuły; z doświadczenia widzę już, że mało osób tam zagląda, więc nieco to odstawiłam. Z przyjemnością jednak do tego wrócę, bo sama lubię dzielić się tym co siedziało mi w głowie gdy coś pisałam, a odniesienia właśnie przykładowo do broni, mogłyby być dość przydatne; karabiny snajperskie/ogólnie broń palna, są przynajmniej dla mnie niesamowicie ciekawe, ogólnie w Alexie będzie opisane dużo rzeczy które mnie interesuje, jak mam być szczera
litruwa
@Alsoo.Velecias ja bede czytać