Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Fairy’s Assistant [Fablehaven fanfiction] | Rozdział pierwszy — Jak zawalić rozmowę o pracę…


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 21

nekropolia

nekropolia

Annie, powinnaś być komediopisarką xD

Odpowiedz
1
Stella_Bella

Stella_Bella

•  AUTOR

@ananasasas dziękuję xd
Tak raz na jakiś czas mam wenę na takie komedie xd

Odpowiedz
2
nekropolia

nekropolia

✨ jak Samara Morgan, tylko taka TrOcHę BaRdZiEj EkOlOgIcZnA ✨

Odpowiedz
1
Stella_Bella

Stella_Bella

•  AUTOR

@ananasasas nadal jestem dumna z tego porównania XD

Odpowiedz
2
nekropolia

nekropolia

WOW, zapowiada się super! Kocham te wtyczki komediowe (na przykład cudowny cytat o NFZ-ecie) 😆

Odpowiedz
1
Stella_Bella

Stella_Bella

•  AUTOR

@.Chlebow (muszę w końcu dokończyć 2 rozdział-)
Cieszę się, że się podoba :3

Odpowiedz
2
FajnyWehikul

FajnyWehikul

O co chodzi z "potrzebne dopisać" w opisie?

Odpowiedz
1
Stella_Bella

Stella_Bella

•  AUTOR

@Mizelle to będzie wyjaśnione w późniejszych częściach
Jesli w ogóle do nich dotrwam xd

Odpowiedz
2
FajnyWehikul

FajnyWehikul

Kiedy next?

Odpowiedz
1
Stella_Bella

Stella_Bella

•  AUTOR

@Mizelle a wiesz, że wczoraj siadłam i napisałam połowę?
(Znaczy, w sumie napisałam wszystko przewidziane na rozdział 2, ale wyszło dosyć krótko, więc będę jeszcze pisać to, co miałam zaplanowane na rozdział 3 xD)
Więc mam nadzieję, że za parę dni się pojawi

Odpowiedz
2
Jenota

Jenota

"patatajać po korytarzu" i takie flashbacki z Księżniczki Celestii
Znaczy nic-

Odpowiedz
1
FajnyWehikul

FajnyWehikul

Na "patatajać po korytarzu" śmiechłam.
A tak w ogóle to gdzie mieszka Caelia, że wie o NFZ-cie? Chyba, że po prostu to ja jakaś niedoedukowana jestem

Odpowiedz
1
FajnyWehikul

FajnyWehikul

@Stella_Bella też Annie czepiająca się tego, że w Wielkiej Brytanii nie ma harcerzy podczas czytania Students:

Nie no, ale tak na serio to spoko, już nie będę, heh

Odpowiedz
1
Stella_Bella

Stella_Bella

•  AUTOR

@Mizelle okej, ale to jest fanfik, a Students to wydana seria
W Rosołku też, jeśli mnie pamięć nie myli, daliśmy chyba kiedyś jakieś polskie nawiązanie/porównanie

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (1)
aqua_Mary

aqua_Mary

Fajne, czekam na następną część.

Odpowiedz
1
Stella_Bella

Stella_Bella

•  AUTOR

@aqua_Mary cieszę się, ze się podoba :3

Odpowiedz
2
Pjo

Pjo

Cudowne, czekam na next
A jeżeli chcesz żeby wytknąć Ci błędy, chociaż absolutnie nie przeszkadza to w czytaniu, to kojarzę, że było coś, że w dialogach, gdy jest ten komentarz to raz jest małą a raz wielką literą
Czyli, gdy ten komentarz po dialogu, po myślniku dotyczy mówienia postaci (np. "powiedziała", "parsknęła", "odszepnęła") to zapisywany jest małą literą
A gdy jest komentarz niezwiazany z mówieniem, to jest duża litera (np. "Skoczyłam gwałtownie", "Podsłuchałam jak rozmawiają")
Czyli w zdaniu np.
– Heej, jak leci? – Dziewczyna wpadła do pokoju.
– Nie najgorzej. – odpowiedziała Zosia

Tia, jeżeli coś przekręciłam to przepraszam, ale już mi się to mota w głowie wszystko xd

Odpowiedz
1
Pjo

Pjo

@Stella_Bella nie, ale uznałam że spełnię Twoją prośbę xD

Odpowiedz
1
Stella_Bella

Stella_Bella

•  AUTOR

@Pjo xD
Dziękuję

Odpowiedz
3
pokaż więcej odpowiedzi (1)

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej