Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Życiowe wybory cz. 6 KONIEC

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. Została zachowana oryginalna pisownia autora.

Komentarze sameQuizy: 7

-ben-drowned-

-ben-drowned-

Jeff
Ty i Jeff zamieszkaliście ze Slendermanem. Jeff każdego dnia zabierał Cię na wyprawy do różnych domów. Świetnie posługiwałaś się podarowanym Ci przez Jeff'a nożem. Sprawnie operowałaś nim przy zabawą ciałami. Jeff za każdym razem uważnie Ci sie przyglądał i chwalił postępy. Był z Ciebe dumny. Zaczynałaś mieć tak samo spaczony umysł jak On. Było to dla niego błogosławieństwo w jego szaleństwie. Teraz miał kogos z kim mógł się dzielić owym szaleństwem..
uwu

Odpowiedz
Nikusia101

Nikusia101

Jason
Po tym wszystkim Jason i ty wyprowadziliście się z rezydencji Slendermana. Zamieszkaliście w małym miasteczku w pobliżu Oceanu. Otworzyliście sklep z zabawkami. Jason nauczył Cię swojego fachu i pokazał jak zabijać. Po kilku miesiącach byłaś wprawioną ” Rozprówaczka „. W mieście nikt nie wiedział, że to wy jesteście odpowiedzialni za wszystko. Każdy was lubił ale krążyły o was ciekawe plotki..

no i The end szkoda, że koniec…

Odpowiedz
Aiko_San

Aiko_San

Toby
Toby nauczył Cię jak gładko rozpłatac człowieka siekierą. Spędzał z Tobą każdą chwile i często robił gofry ! Był z Tobą niezmiernie szczęśliwy..!

Odpowiedz
Katsume

Katsume

Kiedy next? już 4 lata czekam

Odpowiedz
PaolaLisek

PaolaLisek

Ben
Ben wprowadził Cie w zasady „swojej” gry. Razem z nim wykańczałaś ofiary i razem cieszyliście się z wspólnie spędzonych chwil.. Nauczyłaś chłopaka kochać i.. Od pewnego czasu nawet zaczął odchodzić bliżeej wody !
Ja się cieszę ☺️😀❤️

Odpowiedz

patipuli

kiedy nstępny odc to mn rozwala xddd

Odpowiedz
czytnik

czytnik

Jack nauczył Cię robić zatrute cukierki. Nauczyył wszelakich radzajów trucizn. Zamieszkaliście w opuszczonym domu w lesie. Codziennie chodziliście i zabijaliście. Teraz możesz torturować ludzi ! Jestes w tym świetna !

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej