Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Zapisy do drugiego sezou Above the Horizon.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 202

Alba

Alba

Imię: Grace (chodzi o angielskie, no nie?)
Nazwisko: Bell
Pseudonim: „Rysica”
Powiedzenie: Brak, nigdy nie cechowałam się aż taką kreatywnością, by wymyślać powiedzenia postaci! To dla mnie pięta achillesowa, hah
Wiek: 16 lat
Płeć: dziewczyna (mam nadzieję, że nie sprawi problemu będąc tej płci?)
Grupa: Mettle
Charakter: spokojna, jednak kiedy trzeba potrafi być naprawdę mściwa i cyniczna. Lubi rzucać uszczypliwe uwagi, czasem być może cech*** ją arogancja. Mimo wszystko nie jest impulsywna jak i lekkomyślna – jak już wspomniałam, jest ona nieraz oazą spokoju. Pracuje w grupie, jednak czasem woli samotność i cisze. Nienawidzi, gdy inni traktują ją wyjątkowo, gdyż jest dziewczyną.
Dla wrogów: Mściwa, jeżeli jeden z nieprzyjacieli ją zaczepi potrafi odpowiedzieć mu równie zjadliwie. Nie toleruję sojuszy, ani niczego takiego. Ogólnie, jest źle nastawiona do wszelkich wrogów.
Wygląd: Ma strasznie jasną cerę oraz brązowe włosy. Jej fryzura to najczęściej luźno spięty warkocz. Jest szczupła oraz o wiele bardziej umięśniona od reszty dziewczyn. Ma brązowo-zielone oczy oraz brązowe piegi i mały, zgrabny nos.
Strój do parkouru: Cóż, zazwyczaj legginsy – bez znaczenia jakiego koloru. Sportowa bluzka i obdrapane buty do biegania, wykonywania skoków, etc.
Boi się: wielu rzeczy, pomimo że stara ukryć się to swym na ogól szorstkim charakterem. Największy lęk wzbudza w niej śmierć oraz igły (Aichmofobia) przez co uważa się często za słabą. (nie czuje strachu przed krwią, ale strzykawki czy igły to zupełnie co innego)
Cecha charakterystyczna: Nie odróżnia się niczym bardzo szczególnym.. No, może wisiorkiem z głową kota, który czasem nosi jako pamiątka po zmarłej matce.
Wyjątkowa umiejętność: Ma rękę do zwierząt, zawsze wolała je od ludzi.
Broń: sztylet, nóż (coś pomiędzy tym)
Opanowane języki: francuski, angielski, parę najprzydatniejszych zdań po niemiecku jednak Grace gardzi niemieckim więc posługuje się nim wyłącznie w konieczności
Rodzina: jej matka nie żyje, a z ojcem utrzymuje słabe kontakty. Aktualnie opiekuje się nią babcia. Do rodziny zalicza ona również swego psa Sabito (border collie)
Narodowość: Stany Zjednoczone (o ile można)
Krótka historia: Jej mama zachorowała na raka tuż po skończeniu siedmiu lat przez Grace. Parę miesięcy później zmarła (matka, rzecz jasna), a ojciec Grace zaczął znajdywać ukojenie w alkoholu. Tak też oddalił się od swej córki zapominając o niedawnym życiu. Dziewczyną zaopiekowała się jej babcia słynąca z miłości do zwierząt. Grace dorastała u niej w domu z ogródkiem. Nowych przyjaciół znalazła w babcinych zwierzętach – psie Sabito oraz kotce Fiolce.
Dodatkowe informację: Czasem aby podkreślić swą buntowniczość wpina we włosy jastrzębie pióra.

Odpowiedz
1
Libera

Libera

•  AUTOR

@Alba okok, mnie pasuje. Tylko jak ona mieszka z babcią to jest w końcu postacią epizodyczną czy jednak mieszka z Mettle, bo nie ogarniam

Odpowiedz
1
Alba

Alba

@Libera Ah, nie nie chodziło mi o to że wychowywała się z nią – ale teraz może tylko co jakiś czas odwiedzać babcie by zapewniać ją o tym, że jest cała i zdrowa.

Odpowiedz
Patryk_Kalita

Patryk_Kalita

206 komentarzy, nieźle.

Odpowiedz
1
marilyn_

marilyn_

Ostrzegam tylko, że zapisywałam się dość dawno nie i pamiętam niektórych szczegółów.

Imię: Charlotte
Nazwisko: Steinberg
Pseudonim: złośliwe whiskey hah
Powiedzenie (frazes, który lubi przytoczyć): nie ma
Wiek: 16
Płeć: żeńska
Grupa: mettle
Charakter: bywa nieco wulgarna, złośliwa i czepialska jednak często jej zaczepki mają podłoże humorystyczne. Jest bardzo inteligentna i stara się przewidywać ruchy wrogów. Wrażliwa na krzywdę zwierząt. Poza tym szalona i otwarta na nowe znajomości.
Dla wrogów: bezwzględna, agresywna, jednak opanowana i zawsze stara się zachować zimną krew.
Wygląd: jasnorude, dosyć długie, falowane włosy. Jasna karnacja, trochę piegów na twarzy. Bladozielone oczy ze złotą poświatą. Wysoki wzrost jak na dziewczynę (179). Szczupła sylwetka, jednakże nie wychudzona, niemalże idealna figura klepsydry.
Strój do parkouru: co ma w danej chwili na sobie
Boi się: śmierci
Cecha charakterystyczna: Charlotte nie odznacza się niczym niezwykłym jeśli chodzi o wygląd. Jednakże jej wulgarny charakter jest dosyć mocno ,,znany”.
Wyjątkowa umiejętność: jazda konna, inteligencja
Broń: beretta 90two
Umiejętności: inteligencja, całkiem nieźle strzela
Opanowane języki: niemiecki, angielski
Rodzina: matka, ojciec
Narodowość: Niemcy
Krótka historia: trudna przeszłość, rodzice którzy znęcali się nad nią. W wieku 7 lat oddana do adopcji i ,,przygarnięta” (xd?) przez pare milionerów. Jej nowi rodzice lubią konie, więc swojej córce sfinansowali rudą klacz o imieniu California. Dziewczyna duzo czasu spędzała włócząc się po ulicach olewając szkołę. No i tak do teraz.
Dodatkowe informacje: ma blizny po samookaleczeniu, tatuaż na ramieniu.

Odpowiedz
1
Libera

Libera

•  AUTOR
Odpowiedz
1
Horyportier

Horyportier

Sorka, że musiałaś tak długo czekać (Zią xD) ale masz nareszcie tą długo wyczekiwaną
Postać do AtH, mordo

Imię: Nala
Nazwisko: Andrews (jakoś mi pasuje xD)
Pseudonim: Ni ma, ale może coś pózniej wyjdzie. Ewentualnie może być Babunia w związku z jej robótkami.
Powiedzenie: Poddać się jest największą porażką (nie, nie mogę napisać ładniej. Uga Buga, jam być neandertalczyk)
Wiek: 18
Płeć: Żeńska
Grupa: Midnight
Charakter: Z zewnątrz wygląda na tajemniczą, skrytą, niewylewną, nawet trochę aspołeczną, oschłą, nieufną, agresywną, mściwą i upartą farciarę. Jednak niektórzy, najcześciej bliscy jej z jakiegoś powodu ludzie, potrafią dojrzeć skrywającą się pod tą maską inteligentną, sprytną, dojrzałą, opanowaną, odważną, opiekuńczą, towarzyską, miłą i pomocną, współczującą, czasem zagubioną dziewczynę. Jednak ma też trzecie oblicze, które wychodzi na wierzch, gdy staje się liderem, którym zazwyczaj nie pragnie być, jednak kiedy widzi, że nikt sobie z tym nie radzi, sama bierze na barki odpowiedzialność. Jest wtedy perfekcjonistyczna, szczególnie w stosunku do siebie, nieugięta, odważna, aczkolwiek rozważna, odpowiedzialna, pewna siebie, jednakże nie arogancka, stanowcza, dumna, honorowa i uparcie dąży do celu.
Dla wrogów: Nieufna, podejrzliwa, często opryskliwa
Wygląd: Naturalnie brązowooka blondynka, jednak farbuje się, gdyż nie może znieść stereotypów związanych z jasnymi włosami. Szczupła, wysoka, wysportowana i umięśniona
Strój do parkouru: W zasadzie to co ma na sobie jeśli się nadaje (no wiesz, w rurkach np to słabo by było), chyba że chodzi o ćwiczenia to pierwsze lepsze leginsy, najczęściej czarne, jakaś bluzka, którą może przepocić

Boi się: Porażki, opuszczenia przez bliskich

Cecha charakterystyczna: Wada wzroku, z którą nauczyła się żyć, jednak zawsze wygodniej widzieć lepiej. Z takich bardziej materialnych to pleciona bransoletka, wisiorek od mamy oraz pistolet taty. Są to pamiątki po jej dawnym szczęśliwym życiu.
Wyjątkowa umiejętność: Potrafi przeniknąć przez maski innych ludzi oraz bardzo łatwo odgadnąć ich myśli. Wie też często czego chcą i potrzebują. Potrafi łatwo na innych wpłynąć.
 Także na Randolfa.
Broń: Statystycznie, jakiś dobry pistolet (nie doprecyzuję, nie znam się). Jakby co to ten od ojca

Umiejętności: Bardzo dobrze strzela i uwielbia się wspinać na co tylko może. Lubi też od czasu do czasu zająć się jakimś pleceniem, szydełkowaniem, wyszywaniem czy innym haftowaniem, czasami nawet robi na drutach rzeczy, które sprzedaje. Większość wyrobów sprzedaje. To one zapewniły jej w dużej mierze fundusze na życie, gdy była na ulicy.
Opanowane języki: angielski, francuski, w niewielkim stopniu niemiecki, ale bardzo rzadko go używa (umie się w nim jako tako porozumieć, ale nie czuje się w nim pewna)

Rodzina:
Tata- Amerykanin pochodzenia polskiego (Powiedzmy, że jego tata to Polak, a matka Anerykanka), w tajemnicy przed wszystkimi pracował jako snajper
Mama- Francuzka pasjonująca się wspinaczką
Narodowość: Niech będzie ta oryginalna francuska, ale teraz będzie jej już tylko pół, drugie pół będzie amerykańskie z polskimi korzeniami (skądś ten polski musi znać, c’nie?)

Krótka historia: W zasadzie dzieciństwo miała szczęśliwe, ale pewnego dnia w ramach zakulisowych porachunków jej rodzice zostało zamordowani z „pechowym wypadku drogowym”. Ona sama była wtedy w innym miejscu, więc nie została od razu zdjęta, ale ponieważ niczego nie podejrzewała i nie wchodziła mordercom w drogę, wkrótce o niej zapomnieli. Chwilę mieszkała spokojnie w domu dziecka, gdzie poznała przyjaciółkę, która kochała typowe „dziewczyńskie” robótki i zaraziła Nalę tym hobby. Jednak w końcu dziewczyna w razie czego postanowiła ukryć się na ulicy, gdzie znalazł ją Szakal. Mieszkała z nim dopóki nie uciekła i nie poznała Randolfa, z którym założyła grupę.

Dodatkowe informacje:
-Nosi niebieskie kontakty, ponieważ zawsze chciała mieć oczy tego koloru i ma nadzieję, że skuteczniej ją to ochroni przed ewentualnymi prześladowcami
-Nigdy nie rozstaje się z wisiorkiem, który kiedyś dała jej mama i pistoletem podarowanym przez tatę do nauki strzelania
-Ojciec uczył ją jak strzelać, a jako mała dzieliła pasję mamy, więc gdy spotkała Randolfa nie była całkowicie zielona
-Uważa, że samodzielne zadanie sobie śmierci jest niewybaczalne gdyż przekreśla się swoją szansę, której inni (np. Jej rodzice) nie mieli
-Robienie tych wszyskich prac z użyciem nitki/włoczki bardzo ją uspokaja i odstresowywuje.

Ps. Jak tak teraz patrzę na inne postacie, to już wcale nie czuję się dumna…
Ale chyba przydałaby się jakaś mniej oryginalna postać, co?

Odpowiedz
1
Libera

Libera

•  AUTOR

@Horyportier NO W KOŃCU, CHRYSTE. Już myślałam, że bez ciebie będę musiała robić serię xd. Postać bardzo fajna, przyjmie się

Odpowiedz
2
Horyportier

Horyportier

@Libera 😊 To dobrze, bardzo dobrze, że ci się podoba…
*zacieranie rączek*

Odpowiedz
1
Bachantka

Bachantka

Poczułam się urażona, że Lilith nie potrafi wpłynąć na Randalfa 😂

Odpowiedz
1
Libera

Libera

•  AUTOR

@Bachantka no dobra, jeszcze ona haha

Odpowiedz
1
FlamesAndGold

FlamesAndGold

Postać do AtH, Mordo! Już trzecia wersja.

Imię: Lindsey Melinoe (używa drugiego imienia)

Nazwisko: Reason

Pseudonim: Raczej mówią po prostu Melinoe

Powiedzenie: Lubi przytaczać różnych pisarzy politycznych i filozofów, ale najczęściej: „natura ludów jest zmienna, łatwo ich o czymś przekonać, lecz trudno umocnić w tym przekonaniu.” – Niccolo Machiavelli

Wiek: 18

Płeć: Kobieta

Grupa: Mettle

Rodzina: Hnoss (matka), Frank (ojciec), Dave (brat)

Charakter: Odpowiedzialna, taktowna i bardzo elokwentna, bierna w relacjach, ma skłonność do ignorowania ludzi, jak się zamyśli, nieangażująca się w różne konflikty, tak samo dość bezkonflikowa, szczera, ale apodyktyczna

Dla wrogów: w walce surowa i bezwzględna, lecz ma skrupuły przed odbieraniem życia

Wygląd: skandynawski typ urody: jasne blond, falowane włosy trochę krótsze niż do ramion z przefarbowanymi końcówkami na niebiesko lub granatowo, jak jej się płeć zmienia, to ścina włosy na krótko, niebieskawe, duże oczy, mały nos, wąskie usta, bardzo równe zęby (zasługa aparatu), styl ubierania zależy od płci, kiedy czuje się kobietą ubiera się jak kobieta, gdy non-binary stara się kombinować ze stylem (ubrania nieokreślające sylwetki i “niezamazujące jej wcale”), jako chłopak ubiera się bardziej męsko + binder

Strój do parkouru: Cokolwiek wygodnego

Boi się: o bezpieczeństwo swojego brata, braku akceptacji, uzależnień

Cecha charakterystyczna: te końcówki

Wyjątkowa umiejętność: Obszerna wiedza z filzofii politycznej i medycyny
Broń: spersonalizowany pistolet, lubi też noże do rzucania jak jej brat
Umiejętności: choćby parkour, walka, argumentacja i perswazja, logiczne myślenie i koordynuowanie grupą,

Opanowane języki: angielski, norweski (płynnie), a uczy się francuskiego
Narodowość: Norweszko-Brytyjka
Krótka historia: Jej matka wyjechała do Wielkiej Brytanii jako ambasadorka, tam też poznała swojego przyszłego męża. W pewnym momencie życia odcięła się od polityki i całą rodziną wyjechali na pół roku do Francji, skąd następnie wyjechali do USA. Melinoe w szkole gdneralnie była leniwą osobą, starała się mieć oceny na tyle dobre, aby zadowoliły rodziców. Dopiero w liceum stwierdziła, że chce iść na medycynę. Wtedy zaczęła się przykładać do nauki. Po drodze uzależniła się od marihuany i kilku innych używek, za co solidnie oberwało się jej od matki, która zapisała ją nawet na terapię. Ze wsparciem rodziny udało się jej odstawić narkotyki.

Dodatkowe informacje (coś, co nie wpasowuje się w kryteria, ale powinnam o tym wiedzieć):

– ma grupę krwi B,

– jest gender-fluidem i panseksualna,

– je bardzo lekkie jedzenie, bo miała operację woreczka żółciowego,

– jest liberalnym agnostykiem,

– w szkole część klasy nazywała ją i jej brata ” gay siblings”, ponieważ z kolei Dave jest homoseksualistą,

– oboje mają też dziwne drugie imię związane z mitologią grecką, Melinoe była nimfą przynoszącą koszmary, córką Persefony, a Moros ich ucieleśnieniem, synem Nyks,

– chce zostać neurochirurgiem, ewentualnie zająć się polityką,

– generalnie Melinoe nadawałaby się na polityka albo prawnika, jednak woli zostać neurochirurgiem,

– lubi Karen Agryppę, to ona podsunęła Davowi pomysł na jej imię (Aggrypina była dobrym politykiem i matką Nerona),

– kiedyś tłumaczyła bratu fizykę, której od zawsze nie pojmował, wtedy szesnastoletni Dave poszedł do ogrodu i narwał stokrotek, którymi ją potem obrzucił.

Odpowiedz
2
FlamesAndGold

FlamesAndGold

@FlamesAndGold To będzie w sumie bardziej Ci nawet do fabuły pasować, bo postać @Patryk_Kalita mówi po rosyjsku.

Odpowiedz
Patryk_Kalita

Patryk_Kalita

@FlamesAndGold
1) i fajnie
2) Ja mam tylko postać epizodyczną (bo na zwykłą trochę zbyt OP była)

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (4)
FlamesAndGold

FlamesAndGold

Postać do AtH, Mordo!

Imię: Dave Moros

Nazwisko: Reason

Pseudonim: Nie ma

Powiedzenie: „Damn it.”

Wiek: 19,5

Płeć: Mężczyzna

Grupa: Midnight

Rodzina: Hnoss (matka), Frank (ojciec), Melinoe (siostra)

Charakter: otwarty i niezwykle ciepły facet, bardzo wierzący, gadatliwy, ma do siebie jak i innych dystans, lubi pożartować i ponabijać się z zabawnych sytuacji i niektórych ludzi (i katatalibów), dociekliwy, może mniej taktowny od swojej siostry/brata, ale uprzejmy tak czy owak

Dla wrogów: litościwy

Wygląd: ma jasne blond włosy do ramion często wiązane w kitkę, ogolony zarost, niebieskie oczy, prostokątne okulary (jedynie na parkour ma soczewki), często maluje paznokcie, ma poza tym bardzo ładną płytkę paznokciową, też równe zęby (oboje z Melinoe mieli aparat), zazwyczaj jasne ubrania, szczególnie białe albo czarne bluzy

Strój do parkouru (później wszyscy będą mieli podobne): to co jest wygodne?
Boi się: cierpi na hippopotomonstrosesquipedaliophobię i hydrofobię
Cecha charakterystyczna: na wewnętrznej stronie przedramienia ma wytatułowaną łacińską sentencję „Beate vivere est honeste vivere”

Wyjątkowa umiejętność: gotowanie,
Broń: jeśli nieziemskie dania są bronią, to ma on potęgę nadczłowieka, spersonalizowany pistolet, noże do rzucania

Umiejętności: parkour, wiedza nt. chorób psychicznych, Starożytnego Rzymu i także polityki

Opanowane języki: angielski, norweski (płynnie), bardzo dobrze zna łacinę, uczy się hiszpańskiego (ale to dopiero postawy)

Narodowość: Norwego-Brytyjczyk
Krótka historia: Jego matka wyjechała do Wielkiej Brytanii jako ambasadorka, tam też poznała swojego przyszłego męża. W pewnym momencie życia odcięła się od polityki i całą rodziną wyjechali na pół roku do Francji, skąd następnie wyjechali do USA. Uczył się bardzo dobrze, lepiej od Melinoe, której się nie chciało. To on zainteresował medycyną Melinoe, sam chce zostać psychiatrą. W pierwszej liceum odkrył miłość i do parkouru, i do Ivana, z którym chodził przez całe liceum i pewnie dalej by chodził, gdyby nie fakt, że Ivan wyjechał do Włoch.
Dodatkowe informacje (coś, co nie wpasowuje się w kryteria, ale powinnam o tym wiedzieć):

– ma grupę krwi B,

– jest homoseksualistą i miał chłopaka, za którym wciąż tęskni,

– po wyjeździe Ivana do Włoch nie wychodził z pokoju przez ponad dwa tygodnie,

– jest liberalnym chrześcijaninem,

– ma kotkę Karen Agryppę, która regularnie siada mu na głowie, gdy ogląda telewizję,

– twierdzi, że Karen Agryppa, gdyby była człowiekiem, byłaby najbardziej sarkastyczną osobą, jaką zna,

– imię Karen zostało jej dane w schronisku, a Agryppa dostała po przygarnięciu,

– Karen Agryppa jest kotem perskim o niebiesko-szarych oczach i heterochromii centralnej,

– Dave przejawia wyjątkwową skłonność do nazywania swoich zwierząt po imionach znanych Rzymian, w ciągu całego swojego życia miał węża Nerona, dwa chomiki Oktawiana Augusta i Marka Aureliusza i psa Juliusza.

– lubi nucić oraz prowadzić samochody,

– jest krótkowzroczny,

– nienawidzi swojego drugiego imienia, Melinoe twierdzi, że to dlatego, iż jest greckie, a nie rzymskie.

Odpowiedz
2
Libera

Libera

•  AUTOR

@FlamesAndGold fajne fajne haha

Odpowiedz
1
.Emisia.

.Emisia.

@FlamesAndGold @Libera oo, jeśli kotka będzie w Midnight, Samanta będzie miała co tam robić, hah (bo kocha koty)

Odpowiedz
2
pokaż więcej odpowiedzi (4)
marilyn_

marilyn_

Postać do ath mordo coś tam

Imię: Charles
Nazwisko: Nie podaje
Pseudonim: Białas
Powiedzenie: ,,ucałuj mój palec” +pokazanie fucka (hah)
Wiek: niedługo 17
Płeć: męska
Grupa: Horizon
Charakter: zabawny, typowy cwaniaczek, któremu zależy bardzo na kasie, ma tupecik, mocny w łapie, cholernie nieufny, musi poznać kogoś na wylot aby chociaż troszkę zaufać, zawzięty, nie traktuje nic poważnie, nienawidzi gdy ktoś próbuje go zdominować, woli pracę solo niż w grupie dlatego też często ciężko się z nim współpracuje, potrafi ,wycwaniakować' się nawet z najtrudniejszej sytuacji, unika miłości, nie potrafi się zakochać od czasu zdrady jego dziewczyny, o której nikomu nie mówi
Dla wrogów: bezwzględny, zimny, nie zawaha się uderzyć, obojętny na wszystkie serdeczności
Wygląd: białe włoski, średni wzrost (177), jedno oko ma niebieskie, drugie zaś brązowe (krejzi wiem xD), ma wytatuowane obie ręce, ma mało widoczną bliznę zaczynającą się nad górną wargą, kończącą się przy brodzie, wysportowany, lekko umięśniony ale nie przesadnie
Strój do parkouru: czarna bluza z kapturem, czarne jeansy, białe file
Boi się: w pewnym sensie ludzi, chodzi o nawiązywanie zaufania
Cecha charakterystyczna: oczy, włosy
Wyjątkowa umiejętność: cwaniakowanie
Broń: beretta 92
Umiejętności: potrafi całkiem dobrze strzelać, mele na pysk również potrafi nieźle nawinąć jednak jego największą umiejętnością jest umysł. Potrafi wszytsko pomieszać tak, że wyjdzie z jakiejś sytuacji bez szwanku
Opanowane języki: rosyjski, angielski
Rodzina: ojciec Mario, starszy o 3 lata brat Eric, matka nie żyje
Narodowość: USA, California
Krótka historia: matka mu zmarła kiedy miał zaledwie kilka miesięcy więc nie wiele może o niej powiedzieć, pamięta tylko, że miała długie, czarne włosy, poza tym nie widział jej nawet na żadnym zdjęciu. Cholernie bogaty ojciec ,,wychowywał” go i jego brata w niewielkiej willi na obrzeżach Californi. Ów brat od zawsze znęcał się nad nim, bił, poniżał. Charles zbuntował się w wieku 13 lat i właśnie wtedy zaczęło się jego ,,beztroskie życie”. Olał szkołę i zaczął się włóczyć, zadawać z niewłaściwymi osobami i takie tam. Ojciec zbytnio się tym nie przejmował gdyż w głowie miał tylko pracę. Wszystko zmieniło się gdy w wieku 16 lat, Eric odbił mu dziewczynę i przy okazji pobił tak, że została mu wcześniej wspomniana blizna, od tamtej pory nie ufa nikomu. Ojciec gdy się dowiedział o całym zajściu postanowił poprawić relacje z synem, a Erica wyrzucił z domu. Teraz całkiem dobrze się dogadują.
Dodatkowe informacje: pali, ciął się (ma blizny na ręku), często bywa na haju

Starałam sie

Odpowiedz
1
marilyn_

marilyn_

@FlamesAndGold
Podoba mi się twój tok myślenia

Odpowiedz
1
FlamesAndGold

FlamesAndGold

@DarkRose_Lady XD Dzięki.

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (7)
.Emisia.

.Emisia.

Ojej, jeszcze czterech ci brakuje…
Niestety nie mam pomysłu, komu mogłabym polecić to opo

Odpowiedz
1
.Emisia.

.Emisia.

@Libera okej, hah
Bo się zaniepokoiłam, gdy widzę np. „Był dosyć średniego wzrostu, około 177 cm” czy coś takiego xD

Odpowiedz
1
Libera

Libera

•  AUTOR

@Emisia5 hahaha rozumiem. Każdy ma tutaj inną granicę:)

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (4)
dezerter

dezerter

Zrobiłabym, ale nie znam poprzedniego wydania i cholernie chce mi się spać. Więc zostanę tylko czytelnikiem. Oczywiście serduszkować będę XD

Odpowiedz
1
Libera

Libera

•  AUTOR

@DreamyMoon haha dzięki wielkie :)

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej