Zając z jakiego filmu Wielkanocnego przyjdzie do Ciebie w tegoroczne święta Wielkanocne?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
wyrzuc_telefon_przez_okno
wyrzuc_telefon_przez_okno
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 48

B...s

Fajny quiz

Odpowiedz
1
Dylamka

Dylamka

W tegoroczne święta Wielkanocne przyjdzie do Ciebie Pirat Królik z filmu Epoka Lodowcowa: Wielkanocne niespodzianki

Odpowiedz
1
Wachlarka

Wachlarka

Fajnie by było, gdyby w wynikach pojawił się przede wszystkim Zając Wielkanocny ze Strażników Marzeń, bardziej wielkanocnego zająca z filmu nie znajdziecie

Odpowiedz
1
Wachlarka

Wachlarka

@to.nie.ja.Oliwier nie mówię żeby edytować quiz tylko polecam na przyszłość 🙂

Odpowiedz
1
wyrzuc_telefon_przez_okno

wyrzuc_telefon_przez_okno

•  AUTOR
Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (3)
Star_Dog

Star_Dog

Piotruś Królik
super

Odpowiedz
1
ImLivingQuietlyBleeding

ImLivingQuietlyBleeding

Piotruś Królik
W tegoroczne święta Wielkanocne przyjdzie do Ciebie Piotruś Królik z filmu Piotruś Królik. Piotruś jest przebiegłym królikiem, który wraz z kuzynem i trójką sióstr poznają maleje Bea'e. Ona opiekuje się nimi, a oni jedzą marchewki z pola sąsiada McGregora. Pewnego dnia McGregor umiera na zawał serca, a Piotruś z rodziną zamieszkują na jego podwórku. Jednakże do domu McGregora wprowadza się jego siostrzeniec Thomas, w którym zakoch**e się Bea. Wtedy zaczyna się wojna o marchewki królików z sąsiadem. Piotruś Królik zadba o to, żeby Twoje prezenty były udane. Podziel się wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
1
Book-Lover

Book-Lover

Piotruś Królik

Świetny Quiz

Odpowiedz
1
Valdeziara

Valdeziara

Epoka Lodowcowa: Wielkanocne niespodzianki

W tegoroczne święta Wielkanocne przyjdzie do Ciebie Pirat Królik z filmu Epoka Lodowcowa: Wielkanocne niespodzianki. Musisz jednak uważać, bo Pirat Królik postanowił ukraść jaja, które Sid wysiadywał w ramach nowej wiosennej pracy. Pirat Królik pomalował jaja i schował w różnych częściach świata, a Sid ze swoimi przyjaciółmi musiał je odnaleźć i zwrócić rodzicom. Więc uważaj, żeby Pirat Królik nie przyniósł Ci jaja, z którego wykluje się jakieś zwierzę. Podziel się wynikiem w komentarzu.

Boję się go trochę xD
Ciekawy pomysł na quiz! Bardzo mi się podoba wykonanie😏

Odpowiedz
1
wyrzuc_telefon_przez_okno

wyrzuc_telefon_przez_okno

•  AUTOR

@Valdeziara dziękuję ❤️

Odpowiedz
2
Worm_Lady

Worm_Lady

Hop
W tegoroczne święta Wielkanocne przyjdzie do Ciebie Zet w filmu Hop. Zet jest synem zająca, który ma fabrykę słodyczy Wielkanocnych. Pewnego dnia Zet musi przejąć fabrykę, jednak on woli karierę perkusisty w Hollywood tam poznaje Freda, który chce mu pomóc. Fred wraz z Zet'em muszą ochronić fabrykę przed złym kurczakiem, który chce przejąć fabrykę. Zet jest gotowy na poświęcenie. Na pewno Zet zadba o to, aby Twoje słodycze zostały dostarczone na czas. Podziel się wynikiem w komentarzu

Odpowiedz
1
Sillent

Sillent

Zwierzogród
W tegoroczne święta Wielkanocne przyjdzie do Ciebie Judy Hopps z filmu Zwierzogród. Judy jest policjantką, która wyjechała ze wsi do miasta pełnego dużych zwierząt, aby spełniać marzenia o policyjnej karierze. W Zwierzogrodzie dochodzi do licznych porwań drapieżników. Judy zaczyna od wręczania mandatów, tak poznaje lisa Nicka, któremu pomaga. Nick okazuje się jednak oszustem, ale przeprasza Judy i działają razem, aby odkryć kto porywa zwierzęta. Odkrywają trop i okazuje się, że za porwaniami stoi burmistrz Obłoczek. Musisz uważać, bo Judy jest bardzo dobrą policjantką i wie o Tobie wszystko, ale jedno jest pewne, prezenty będą udane. Podziel się wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
1
Hewomrita

Hewomrita

W tegoroczne święta Wielkanocne przyjdzie do Ciebie Zet w filmu Hop. Zet jest synem zająca, który ma fabrykę słodyczy Wielkanocnych. Pewnego dnia Zet musi przejąć fabrykę, jednak on woli karierę perkusisty w Hollywood tam poznaje Freda, który chce mu pomóc. Fred wraz z Zet'em muszą ochronić fabrykę przed złym kurczakiem, który chce przejąć fabrykę. Zet jest gotowy na poświęcenie. Na pewno Zet zadba o to, aby Twoje słodycze zostały dostarczone na czas. Podziel się wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej