Z kim z „Harry’ego Pottera” spędzisz święta Wielkanocne?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 189

Dazaika

Dazaika

Draco
Niezbyt go lubię, ale poza tym świetny quizzzz

Odpowiedz
1

kara-kreatywna

Najpierw Syriusz, potem Draco (🤮), a następnie Harry (❤️)

Odpowiedz
Magic_Phoenix

Magic_Phoenix

@kara-kreatywna EJ, TY MI NIE WYMIOTUJ NA MOJEGO DRACUŚA! (Ja chyba go miałam za pierwszym razem, a potem chyba Toma, ale za drugim razem zaznaczałam celowo tak, żeby jak najbardziej pasowało do niego, bo w sumie to go lubię. Nie to, że jest zły, tylko po prostu jakoś lubię jego. Nwm czemu bo w książce i w filmie zawsze kibicuję Harry’emu)

Odpowiedz
Strix.Struma

Strix.Struma

@kara-kreatywna TYLKO MI TU NIE WYPLUWAJ WYPLUWEK NA PIĘKNY FRYZ DRACONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!😡😡😡

Odpowiedz
Mloda_Slizgonka

Mloda_Slizgonka

james super

Odpowiedz
Olianu

Olianu

Draco wolałabym Harry’ego bo nie lubię Draco

Odpowiedz
Magic_Phoenix

Magic_Phoenix

@Olianu Dla mnie Harry jest taki „bohater” że lekko wyidealizowany, taki szlachetny, że trochę mnie to irytuje. Ja tak po prawdzie wolę Dracona, ale ja jestem dziwna. Ja lubię Toma Riddle’a (ale jestem po stronie dobrych i cieszę się, że Harry na końcu wygrywa, chociaż bardziej lubię jego śmiertelnego wroga. Tak wiem, że nie da się tego ogarnąć, nawet ja nie ogarniam mojej pokręconej logiki, czy raczej jej braku)🤣

Odpowiedz
1
Nothingtoleft10

Nothingtoleft10

@Phoenix_Girl co do Harry'ego totalnie się z tobą zgadzam, Dracona też lubię, ale jeżeli chodzi o Toma, to dla mnie jest – za przeproszeniem – p**** a nie czarnym charakterem. Właściwie jedyną reakcją, jaką we mnie wywołuje jest uśmiech politowania.

Odpowiedz
H.Granger

H.Granger

Harry

Odpowiedz
Nothingtoleft10

Nothingtoleft10

Draco
Siedząc na parapecie w swoim pokoju, patrzyłam przez okno na wschód słońca. W dłoniach trzymałam kartkę świąteczną od kolegi z roku, który ewidentnie marzył by wasze drogi zeszły się, w czymś co niektórzy nazywali miłością, lecz Ty już od jakiegoś czasu nie byłaś wolna, choć prawie nikt o tym nie wiedział i ten drobny fakt był coraz mocniej nieznośny.
W blasku słońca ujrzałaś zmierzające w Twoją stronę sowy. Wstałaś z miejsca i otworzyłaś okno, a do środka wleciały zmęczone stworzenia. Nim zabrałaś się do otwierania paczki nakarmiłaś sowy, które szybko zjadły to co im podarowałaś.
Zabierając ze stolika nożyczki, usiadłaś na łóżku i sięgnęłaś po paczkę, przysuwając ją bliżej do siebie. Delikatnie przecięłaś górny papier i uniosłaś wieczko długiego czarnego pudełka. Na zawiniątku leżała koperta, którą wzięłaś i szybko przeczytałaś zawartość, która była wewnątrz.
„Wesołych świąt [Twoje imię], chciałem cię zaprosić na dzisiejsze przyjęcie, które organizują rodzice, dla przyjaciół i rodziny. Chciałbym byś pojawiła się na nim oficjalnie, jako moja dziewczyna. Przyjęcie zaczyna się o 18. Draco.”
Zamrugałaś kilkukrotnie i odgarnąłeś papier, pod którym ułożona była elegancka sukienka, a na sukience leżało pudełeczko, w którym odnalazłaś komplet biżuterii.
Punktualnie o 18, pojawiłaś się przed bramą Malfoy Manor. Wzięłaś głęboki oddech i kołatką, wiszącą na drzwiach, dałaś znać o swoim przybyciu. Drzwi otworzył Ci mały skrzat i zaprosił do środka.
Skrzat wskazał Ci drogę na salę, lecz Twoje nogi drżały niebezpiecznie, a serce waliło w piersi, cała krew odeszła Ci z kończyn do serca i miałaś wrażenie, że zaraz dostaniesz zawału.
Krew w Twojej głowie pulsowała tak głośno, że prawie nic nie słyszałaś. Jak przez ścianę usłyszałaś swoje imię i odwróciłaś się szukając ogniwa, z którego dobiega brzmienie czyjegoś głosu.
Po chwili ujrzałaś go, Draco szedł do Ciebie schodząc po schodach, szybko znalazłaś się w jego ramionach, chłopak pocałował Cię i pogładził po ramionach uśmiechając się lekko.
– Bałem się, że nie przyjdziesz.
– Martwię się, co ci przyszło do głowy, mówiłeś, że nie chcesz jeszcze nikogo informować?
– Wiem, ale widzisz rodzice zaczęli interesować się moim wolnym statusem, doszedłem do wniosku, że nie ma dłużej na co czekać.
– Ale czemu przyjęcie, tu jest tyle osób, mogliśmy im powiedzieć w jakiś spokojniejszy sposób.
– To jest doskonały moment, bo chcę by inni też się dowiedzieli i by wszyscy mężczyźni, którzy wzdychają do ciebie w końcu się odczepili.
– Chyba nie jesteś zazdrosny? – spytałaś uśmiechając się w końcu, na co Draco westchnął i złapał Twoją dłoń wchodząc do głównej sali, gdzie bawili się już goście.
Ku zdziwieniu prawie nikt nie zauważył jak weszliśmy do sali, być może swoboda, z którą Draco się poruszał nie wzbudzała podejrzeń u innych. Draco trzymając wciąż Twoją dłoń, podszedł do rodziców, którzy rozmawiali z jakąś tęgą kobietą o groźnym wyrazie twarzy.
Chłopak nie czekał, aż rodzice skończą rozmawiać, kiedy stanął za nimi, głośno dał o sobie znać, a trzy pary oczu popatrzyły na nas z zaciekawieniem.
Draco wplótł palce pomiędzy Twoje i pocałował wierzch Twojej dłoni. – Mamo, tato, chciałbym wam przedstawić moją dziewczynę, [Twoje imię].
Patrzyłaś z oniemieniem na rodziców Draco, którzy wcale nie patrzyli na Ciebie, a na swojego syna.
– Twoja dziewczyna?
– Tak, jesteśmy ze sobą już od roku, pomyślałem, że chcielibyście ją poznać.
– Od roku… – Ojciec Draco przerwał i przeprosił kobietę, z którą rozmawiał wcześniej, kobieta patrzyła na Ciebie z zaciekawieniem, ale kiedy Pan Malfoy zwrócił się do niej uznała, że nie jest mile widziana pomiędzy wami, więc niechętnie odeszła. – Nie uważasz, że powinniśmy o tym wiedzieć już wcześniej?
– Nie sądziłem, że te sprawy mogą was ciekawić.
– Z jakiego jesteś domu moja droga? – Matka chłopaka zwróciła się do Ciebie grzecznie, a Ty po przełknięciu śliny odpowiedziałaś uprzejmie i wystarczająco głośno.
– Lepiej powiedz nam, jaki masz status krwi. – Pan Malfoy syknął, a Draco mocniej zacisnął palce na Twojej dłoni.
– Cóż to za niedorzeczne przesłuchanie ojcze, oczywiście, że jest czysto krwista.
Ojciec chłopaka uniósł brew i otworzył kilkukrotnie usta najwidoczniej chcąc jeszcze o coś spytać, ale przerwała mu żona.
– Masz racje synu, opowiesz nam o swojej koleżance później, po przyjęciu, a teraz bawcie się dobrze.
– To moja dziewczyna, mamo.
– Oczywiście, dziewczyna. – Kobieta uśmiechnęła się miło i odeszła, a tuż za nią poszedł jej mąż.
– Chodź, zatańczymy. – Draco zaproponował, kiedy jego rodzice zniknęli wam z pola widzenia.
Trzymając się Draco tańczyłaś w rytm granej melodii, chłopak patrzył gdzieś za Ciebie. – Draco, może to nie był dobry pomysł? – spytałaś w końcu, bo bardzo męczyło Cię to pytanie.
– Daj spokój, najwyższa pora by wiedzieli. Pogadam z nimi później nie martw się i baw się.
– Ciężko mi się bawić kiedy widzę cię tak zamyślonego.
– Przepraszam. – Draco pocałował Cię i zakręcił Tobą. Resztę wieczoru spędziliście już w miłej atmosferze dobrze się bawiąc i rozmawiając.
Gdy już zamierzałaś wyjść podeszli do was rodzice Draco i zaprosili Cię na następny dzień na obiad, tłumacząc, że bardzo by chcieli poznać dziewczynę Dracona bliżej. Poczułaś ulgę słysząc to i zapewniłaś ich, że na pewno się pojawisz. Draco czule pożegnał się z Tobą, a Ty wróciłaś do domu.

Podziel się wynikiem w komentarzu i Wesołych Świąt.

Spoko :) Teraz czas sprawdzić pozostałe wyniki.

Odpowiedz

hermionagranger44

draco nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Odpowiedz
1
Strix.Struma

Strix.Struma

Draco🥰 no jakżeby inaczej?! I love you Draco🥰
„I co, pani Parkinson, na to pani powie?” Extra quiz🤩

Odpowiedz
1
Magic_Phoenix

Magic_Phoenix

@..Dolphin.. Taaak… PARKINSON, NA DRZEWO! Też chyba miałam Draco, jak pierwszy raz rozwiązywałam, chociaż za dobrze już nie pamiętam…

Odpowiedz
1
Kanroji...Mitsuri

Kanroji...Mitsuri

Draco uvu

Odpowiedz
ruchanie699

ruchanie699

Tom! Hurra!❤❤❤

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej