Z jakiej bajki wyrwiesz Księcia?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 37

Osamu

Osamu

Piękna i Bestia"

neh szczerze to nawet mi się nie podoba, jako bestia był ładny a tak nie. Już bardziej liczył*m na Juliana z zaplontanych.

Odpowiedz
KamaHelka

KamaHelka

Książę z kopciuszka. Oddany i romantyczny. Nie lubię romantyzmu 🗑 nie wiem czy któregokolwiek z książąt bym chciała. Wolę sama być królową jak Merida

Odpowiedz
AngelikaSwift

AngelikaSwift

"Barbie jako Roszpunka"

Gratuluję! Trafił Ci się Książę Stefan! Jest to miły młody dżentelmen, który lubi strzelać z łuku i uczy tego hobby swojego brata, Tommy'ego. Jest również wyjątkowo dobry w walce na miecze. Swoim niesamowitym uśmiechem i niezwykle miłym usposobieniem udało Ci się sprawić, że jest tylko Twój. Mam nadzieję, że jesteś zadowolona z wyniku, gdyż to właśnie tego Księcia udało Ci się oczarować! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Spoko xd

Odpowiedz
quizerka2

quizerka2

"Kopciuszek"

Odpowiedz
EdmLover

EdmLover

Naveen z Księżniczki i żaby, nie oglądałam ale quiz super

Odpowiedz
zolza_4504

zolza_4504

,,Piękna i Bestia”
Gratuluję! Trafił Ci się Książę Adam! Mam nadzieję, że się cieszysz, bo masz ogromne szczęście! To najlepszy facet jakiego można sobie wymarzyć. Przy nim na pewno poczujesz się jak prawdziwa księżniczka! Mam nadzieję, że jesteś zadowolona z wyniku, gdyż to właśnie tego Księcia udało Ci się oczarować! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Enigmatka

Enigmatka

„Księżniczka i żaba”
Gratuluję! Trafił Ci się Książę Naveen! Jest to bardzo uroczy i śmiały mężczyzna. Sprawi, że poczujesz się przy nim wyjątkowo. Zadba o Twoje samopoczucie i bezpieczeństwo. Mam nadzieję, że jesteś zadowolona z wyniku, gdyż to właśnie tego Księcia udało Ci się oczarować! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Super quiz ^^

Odpowiedz
1
BlondeBarbieGirl

BlondeBarbieGirl

•  AUTOR

@Enigmatka
A dziękuję ❤️

Odpowiedz
padmeamidala

padmeamidala

Genialny quiz. Super pytania i długi. Bardzo mu się podoba. 😁

Książę Filip

Odpowiedz
1
aleksandrabugzel

aleksandrabugzel

„Piękna i Bestia\”
Gratuluję! Trafił Ci się Książę Adam! Mam nadzieję, że się cieszysz, bo masz ogromne szczęście! To najlepszy facet jakiego można sobie wymarzyć. Przy nim na pewno poczujesz się jak prawdziwa księżniczka! Mam nadzieję, że jesteś zadowolona z wyniku, gdyż to właśnie tego Księcia udało Ci się oczarować!
Najgorsze co może być!

Odpowiedz
1
Pomyluna_Zonglerka

Pomyluna_Zonglerka

„Barbie jako Roszpunka”, eee… Nie podoba mi się za bardzo, ale quiz jest super

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej