Czy Twoi rodzice są toksyczni?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 94

Miki0056

TAK
Jedno z Twoich rodziców, lub nawet oboje, potrafią zachowywać się naprawdę toksycznie. Potrzebują, żebyś był/a stale obok, na każde zawołanie. Wiążą Cię ze sobą za pomocą poczucia winy i wymagają ciągłego okazywania wdzięczności za to, że Cię wychowali. Potrzebują nieustannej uwagi z Twojej strony i podporządkowywania Twoich planów pod ich aktualne potrzeby. Pamiętaj, że masz te same fundamentalne prawa, co dorośli – masz prawo być traktowany/a z szacunkiem, wysłuchiwany/a i kochany/a, masz prawo do dzieciństwa. Masz prawo do rozwoju i do wychowania, które wzmocni Twoje poczucie własnej wartości.

PS: Jeśli zauważasz u swoich rodziców zachowania toksyczne, zapoznaj się bliżej z tematem. Quiz jest tylko formą zabawy, więc wynik nie musi się zgadzać z tym, co dzieje się w rzeczywistości. Toksyczność to jeden z trudniejszych tematów. Jeśli czujesz się nieswojo w towarzystwie swoich rodziców, skontaktuj się z psychologiem. On będzie wiedział jak pomóc Twojej rodzinie. Pamiętaj, że toksyczność innych osób nie jest z Twojej winy.

Mimo wszystko, życzę Ci wszystkiego co najlepsze. Jeśli to czytasz, to wiedz, że jesteś niesamowitą i bardzo silną osobą. Uśmiechnij się i głowa do góry – będzie dobrze! Podziel się wynikiem w komentarzu!
Bo „matka” to królowa i muszę być na każde jej skinienie a jak nie to kara

Odpowiedz
JulaSunflower

JulaSunflower

Tak 😣

Odpowiedz
kicia_angel

kicia_angel

TAK🙁😱

Odpowiedz
2
kicia_angel

kicia_angel

Moja mama
mam blokady na telefonie
muszę mieć same dobre oceny a jak dostane 1 to wpi****l
pisać ładnie a jak nie to darcie wyrywanie stron z zeszytu darcie go
smutecek nawet sama muszę odreagowywać jeszcze do tego mam starszego brata który na mnie kabluje
na mnie matka się drze a do niego to nawet jak zrobi coś gorzej ode mnie to nic takiego
JEZUUUUUU
mam wszystkiego dosyć

Odpowiedz
3
BlondeBarbieGirl

BlondeBarbieGirl

•  AUTOR

@kicia_angel
Strasznie mi przykro.

Odpowiedz
PoprawnyCzlowiek

PoprawnyCzlowiek

@kicia_angel
współczuje :(

Odpowiedz

Miki0056

@kicia_angel same :( tylko, że nie mam rodzeństwa

Odpowiedz

Pogoda33

Nie
Uffff

Odpowiedz
1

peppa.toja

Nie

Odpowiedz
1
Ruseg

Ruseg

TAK

Jedno z Twoich rodziców, lub nawet oboje, potrafią zachowywać się naprawdę toksycznie. Potrzebują, żebyś był/a stale obok, na każde zawołanie. Wiążą Cię ze sobą za pomocą poczucia winy i wymagają ciągłego okazywania wdzięczności za to, że Cię wychowali. Potrzebują nieustannej uwagi z Twojej strony i podporządkowywania Twoich planów pod ich aktualne potrzeby. Pamiętaj, że masz te same fundamentalne prawa, co dorośli – masz prawo być traktowany/a z szacunkiem, wysłuchiwany/a i kochany/a, masz prawo do dzieciństwa. Masz prawo do rozwoju i do wychowania, które wzmocni Twoje poczucie własnej wartości. PS: Jeśli zauważasz u swoich rodziców zachowania toksyczne, zapoznaj się bliżej z tematem. Quiz jest tylko formą zabawy, więc wynik nie musi się zgadzać z tym, co dzieje się w rzeczywistości. Toksyczność to jeden z trudniejszych tematów. Jeśli czujesz się nieswojo w towarzystwie swoich rodziców, skontaktuj się z psychologiem. On będzie wiedział jak pomóc Twojej rodzinie. Pamiętaj, że toksyczność innych osób nie jest z Twojej winy. Mimo wszystko, życzę Ci wszystkiego co najlepsze. Jeśli to czytasz, to wiedz, że jesteś niesamowitą i bardzo silną osobą. Uśmiechnij się i głowa do góry – będzie dobrze! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

Kamyq

@wercia1010 szkoda mi 😭😭😭

Odpowiedz

Kamyq

NIE
Fajnie

Odpowiedz
1
victorie109

victorie109

NIE

Odpowiedz
1
ja__xddd

ja__xddd

NIE

Na szczęście relacje w Twojej rodzinie można uznać za normalne. Chociaż normalność jest pojęciem względnym. W Twojej rodzinie nie ma przejawów zachowań toksycznych, dzięki czemu należysz do grupy szczęściarzy. Mieszkasz w naprawdę dobrych warunkach, więc ciesz się z tego co masz. Odwdzięcz się rodzicom, dziadkom, ciociom i wujkom za to, jaki wpływ mieli w Twoim wychowaniu. Podziękuj im za to, że przy Tobie są. Bądź dobry/a dla innych i ciesz się z małych rzeczy. Pamiętaj, że w życiu miłość jest naprawdę ważna. Kochaj i pozwól kochać! PS: Życzę Ci wszystkiego co najlepsze. Dużo zdrowia, sukcesów, radości. Zasługujesz na szczęście! Podziel się wynikiem w komentarzu!

tak z tym się zgadzam mamy super relacje 😘😘😘😘fajny quiz♡♡♡♡

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej