Wydrap swój dzień w stajni!

147 Super!
Udostępnij quiz
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 30

miciak1245

Przyszły dzień w stajni spędź bez jazdy. Pomóż przy oporządzaniu koni, wyczyść, osiodłaj, a gdy inni pójdą jeździć zajmij się stajnią. Wysprzątaj boksy, pozamiataj, wyczyść szczotki i wypasuj sprzęt. Możesz też zająć się końmi, sprowadzić z padoku, wyczyścić czy wykąpać. To ciężka praca, ale przyjemna. W końcu jakkolwiek spędzony czas w stajni na pracy przy koniach to najlepiej wykorzystany czas!
TO PRAWDA BO MAM ZŁAMANĄ RĘKE ALE I TAK JEŻDZE DO KONI POMAGAĆ :) SUPER QUIZ

Odpowiedz
agakon123

agakon123

Oto plan Twojego dnia w stajni:
Weź swojego ulubionego konia i wybierz się w długi teren. Tylko Ty i zwierzę na łonie natury. To świetny sposób na spędzenie czasu i zrelaksowanie się. Spacery po lasach i długie galopy to coś co jeźdźcy kochają!

Pochwal się wynikiem w komentarzu!

Kocham tereny 🥰

Odpowiedz
DzokejkaDzokejka

DzokejkaDzokejka

fajny quiz. Ja dopiero mam 3 ale zapraszam. Też o koniach bo jeżdżę. Może akurat wam się spodoba!😜 Mi wyszły skoki czyli moja ulubiona dyscyplina😂

Odpowiedz
SzopQwQ

SzopQwQ

Praca bez jazdy
Przynajmniej z koniem
(prawda jest taka że nic nie będzie bo w domu siedzieć trzeba 😪)

Odpowiedz
Foxy0218

Foxy0218

Praca na ziemi troche nudy ale chociaż z koniem

Odpowiedz
1
bIack_rose

bIack_rose

dłuuuugi teren ze znajomymi
Jak będę miała konia to chętnie xd

Odpowiedz
2

Hiazyia

trening ujeżdżeniowy <33
Ja kocham ujeżdżenie <3

Odpowiedz
1

Emilovehorses

Jej skoki 😘😍

Odpowiedz

Kacper2002

Oto plan Twojego dnia w stajni: Przyszły dzień w stajni spędź bez jazdy. Pomóż przy oporządzaniu koni, wyczyść, osiodłaj, a gdy inni pójdą jeździć zajmij się stajnią. Wysprzątaj boksy, pozamiataj, wyczyść szczotki i wypasuj sprzęt. Możesz też zająć się końmi, sprowadzić z padoku, wyczyścić czy wykąpać. To ciężka praca, ale przyjemna. W końcu jakkolwiek spędzony czas w stajni na pracy przy koniach to najlepiej wykorzystany czas

Odpowiedz

zuzialeon

Weź swojego ukochanego wierzchowca i ulubiony zestaw. Wyczyść go i osiodłaj. Nie zapomnij o ochraniaczach, bo będziesz dzisiaj skakać! Zacznij od drążków i niskich przeszkód, a następnie zwiększaj poprzeczkę. Nawet jeśli nie przepadasz za skokami to czasem dobrze jest zrobić taki trening. W końcu trzeba się kształcić na różne sposoby!
O kocham skakać :D

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej