Jaki typ konia szkółkowego dostaniesz na następnej jeździe?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 82

Beaii_uwu

Beaii_uwu

Na następnej jeździe będziesz jeździć na koniu typu „konius niewspółpracującus”! Zbyt poczciwy, by opracować system cwaniaczka lub ignoranta. A może zbyt leniwy, by tak kombinować? W każdym razie leniwiec nie chce, nie ma ochoty, nie widzi sensu pracy z jeźdźcem. Po co tracić ważną życiową energię? Znudzony snuje się w szeregu za innymi końmi, robiąc odstęp, w którym zmieściłoby się stado słoni. Gdy trafi na zmotywowanego i pewnego siebie jeźdźca, poddaje się bez walki – trudno, jak mus to mus. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Zika2008

Zika2008

Typ „konius ignorus”!
Na następnej jeździe będziesz jeździć na koniu typu „konius ignorus”! Opracował sobie system lepszy od cwaniaka – ze skrzywdzoną i niewinną miną udaje, że nie jest w stanie pojąć nieudolnych prób i wymagań jeźdźca. Ignorant jest nieszkodliwym nierobem – krzywdy nie zrobi nawet bardzo początkującym, bo jego zachowanie pod siodłem nie ma wpływu na bezpieczeństwo jeźdźca. W końcu co nam może grozić na koniu, który odmawia oderwania od ziemi kopyt?

Podziel się wynikiem w komentarzu!

Jest u mnie w stajni taki i właśnie na nim będę dziś jeździć, ale pode mną zachowuję się super. Świetnie się do gadujemy ale z innymi jeźdźcami jest inaczej.

Odpowiedz
Wadi

Wadi

Typ komoda nie współpracując.
Jeździłam kiedyś na dwóch takich koniach. Jeden miał na imię Opus u ciągną się do stajni, a druga to była. Pola,, która chciała wracać do stajni w czasie oprowadzaniu.

Odpowiedz
Milaxx

Milaxx

Typ „konius niewspółpracującus”!
Na następnej jeździe będziesz jeździć na koniu typu „konius niewspółpracującus”! Zbyt poczciwy, by opracować system cwaniaczka lub ignoranta. A może zbyt leniwy, by tak kombinować? W każdym razie leniwiec nie chce, nie ma ochoty, nie widzi sensu pracy z jeźdźcem. Po co tracić ważną życiową energię? Znudzony snuje się w szeregu za innymi końmi, robiąc odstęp, w którym zmieściłoby się stado słoni. Gdy trafi na zmotywowanego i pewnego siebie jeźdźca, poddaje się bez walki – trudno, jak mus to mus.
haha faktycznie tak bedzie

Odpowiedz
1
Ronja_Horses

Ronja_Horses

Konius ignorus xD

Odpowiedz
Mariny_koniara

Mariny_koniara

Typ „konius niewspółpracującus”!
XDDD

Odpowiedz
Fanka_Kamusia

Fanka_Kamusia

Koniusignorus 😂🤣

Odpowiedz
koniarka2020

koniarka2020

Konius naglystopus XD
Świetne nazwy

Odpowiedz
Frezyjka

Frezyjka

Genialny quiz i genialne nazwy i wgl 😂

Odpowiedz
1
squishy

squishy

kONIUS NIEWSPUŁPRACUS NAJPIĘGNIEJSZA NAZWA NA ŚWIECIE BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej