Co utrudnia Ci osiągnąć Twój jeździecki cel?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 71

Miss2021

Spędzasz za mało czasu z koniem!

Ale niedługo zmieniam stajnie i wszystko się zmieni😁😁

Odpowiedz
love_my_horse

love_my_horse

Regularne starty!
Przez zawody masz w swoim życiu bardzo dużo stresu i presji co Cię demotywuje. Jesteś przemęczony i odnosisz wrażenie, że mimo treningów nie ma efektów. Wyznacz sobie małe kroki do celu, odpuść na jakiś czas ze startami i intensywnymi treningami! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Ja nie startowałam jeszcze w zawodach, nie mam własnego konia, (niezbyt umiem skakać). Ale tak, być może regularne treningi przeszkadzają, chociaż uważam, że mogłabym całymi dniami trenować i w niczym by mi to nie przeszkadzało.
Super quiz!

Odpowiedz
Kroganowska

Kroganowska

Regularne starty

Eeee… ja nie startuję w zawodach… nawet nie mam własnego konia

Odpowiedz
1
_little-stxr_

_little-stxr_

Moim marzeniem jest posiadanie swojego konia i możliwość bycia w stajni codziennie, jednak nawet nie udaje mi się być przy koniach 2 razy w tygodniu 😔

Odpowiedz
2
kolanikola1602

kolanikola1602

Wygórowane ambicje!
Twoje ambicje przerastają konia. Gdy Ty już myślisz o wpleceniu w życie nowego elementu lub nawet o zawodach, rumak jest nieco z tyłu. Bądź wyrozumiały w stosunku do niego i daj mu czas. Nie bój się porażek i cofnięcia do łatwiejszych elementów, przecież jeździectwo to partnerstwo. Nic na siłę! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Chyba tak…😛😌

Odpowiedz
Michalowka

Michalowka

Regularne starty!

Odpowiedz
ZdychamOK

ZdychamOK

Nieregularność w treningach!
Stale robisz sobie przerwy przez co nie możesz zrobić kroku na przód, a jak wiadomo, to właśnie praktyka czyni mistrza! Im więcej będziesz trenować tym poprawisz swoją równowagę, koordynację i siłę organizmu. Trenując raz na miesiąc nie zauważysz efektów, potrzeba systematyczności i wiary w swoje możliwości! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Nie zgodzę się, chodzę na jazdy wtedy kiedy trenerka ma czas, minimum raz w tygodniu hshs a i tak widzę efekty mojej pracy, nie potrzebuje chodzić codziennie

Odpowiedz
Rushaii

Rushaii

•  AUTOR

@ZdychamOK To tylko quiz XD

Odpowiedz
ZdychamOK

ZdychamOK

Wiem XDD

Odpowiedz
Koniara105

Koniara105

regularne starty

Odpowiedz
Amka002

Amka002

super quiz

Odpowiedz
KonikVis4

KonikVis4

Jeździectwo to nie tylko sama jazda. Spędzając czas z koniem ciągle trenując nie zdobędziesz jego zaufania i nie zbudujesz dobrej, zdrowej relacji. Nie znacie swoich potrzeb i nie macie własnego języka, co prowadzi do wielu nieporozumień i przez to nie możecie iść naprzód. Odpuść z wsiadaniem na grzbiet i skup się na pracy z ziemi i spacerach!
Chciała bym spędzać z Visem więcej czasu ale nie mogę bo jazdę mam od razu po lekcjach, po mnie jeździ ktoś inny, a w innych dniach nie mogę bo np. taty nie ma żeby mnie zawiózł. Ale próbujemy zrobić tak żebym mogła spędzać z Visem więcej czasu…

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej