Jaki koń do Ciebie pasuje?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 39

Elixa

urodzony zawodnik

Odpowiedz
Kot32123

Kot32123

Pan dystansu

To koń, który nie lubi zbytnio towarzystwa ludzi. Ten wierzchowiec okazuje z reguły chłodny dystans i nigdy nie reaguje agresywnie. To kompan, który towarzyszy, ale nie narzuca. Co sądzisz o wyniku? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
Polikoki234

Polikoki234

Urodzony zawodnik
Potrzebujesz konia, który uwielbia wyzwania i doskonale sobie z nimi radzi. Coraz wyższe poprzeczki, nowe figury w ujeżdżeniu, pokonywanie terenowych przeszkód to coś co uwielbia. Razem będziecie mogli podbijać parkury i zdobywać najcenniejsze trofea. Powinieneś mieć partnera, na którego będziesz mógł liczyć w każdej sytuacji, i który uwielbia dobrze wykonaną pracę. Razem stworzycie zespół, któremu niestraszne będą nawet najbardziej wymagające zawody! Co sądzisz o wyniku? Napisz w komentarzu! Mega quiz!

Odpowiedz
.Aga.Horse.

.Aga.Horse.

Przyjacielski miś
Ten koń to cierpliwy kompan każdego jeźdźca, czy to początkującego, czy zaawansowanego. Zrobi wszystko i na wszystko się zgodzi. Stworzony wręcz do przytulania! Spokojny i przewidywalny, będzie doskonałym towarzyszem dla Ciebie. Co sądzisz o wyniku? Napisz w komentarzu!

Odpowiedz
Wymyslowska_Koniara

Wymyslowska_Koniara

Kula energii.😊

Odpowiedz
Frezyjka

Frezyjka

Urodzony zawodnik
Super quiz 👍

Odpowiedz
CzarnyWilk054

CzarnyWilk054

Urodzony zawodnik
Potrzebujesz konia, który uwielbia wyzwania i doskonale sobie z nimi radzi. Coraz wyższe poprzeczki, nowe figury w ujeżdżeniu, pokonywanie terenowych przeszkód to coś co uwielbia. Razem będziecie mogli podbijać parkury i zdobywać najcenniejsze trofea. Powinieneś mieć partnera, na którego będziesz mógł liczyć w każdej sytuacji, i który uwielbia dobrze wykonaną pracę. Razem stworzycie zespół, któremu niestraszne będą nawet najbardziej wymagające zawody! Sama prawda… :)

Odpowiedz
1
Hanialu2008

Hanialu2008

Urodzony zawodnik

Potrzebujesz konia, który uwielbia wyzwania i doskonale sobie z nimi radzi. Coraz wyższe poprzeczki, nowe figury w ujeżdżeniu, pokonywanie terenowych przeszkód to coś co uwielbia. Razem będziecie mogli podbijać parkury i zdobywać najcenniejsze trofea. Powinieneś mieć partnera, na którego będziesz mógł liczyć w każdej sytuacji, i który uwielbia dobrze wykonaną pracę. Razem stworzycie zespół, któremu niestraszne będą nawet najbardziej wymagające zawody!

Odpowiedz
1
Ania__Schneider

Ania__Schneider

Pan dystansu.
Ekstra!

Odpowiedz
1

Youuki_

Urodzony zawodnik
Potrzebujesz konia, który uwielbia wyzwania i doskonale sobie z nimi radzi. Coraz wyższe poprzeczki, nowe figury w ujeżdżeniu, pokonywanie terenowych przeszkód to coś co uwielbia. Razem będziecie mogli podbijać parkury i zdobywać najcenniejsze trofea. Powinieneś mieć partnera, na którego będziesz mógł liczyć w każdej sytuacji, i który uwielbia dobrze wykonaną pracę. Razem stworzycie zespół, któremu niestraszne będą nawet najbardziej wymagające zawody! Co sądzisz o wyniku? Napisz w komentarzu!

Awwwwww. ^u^ <3

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej