Wskaż swoją grupę krwi, a my zgadniemy kluczowe cechy Twojej osobowości!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 129

szatanista999

szatanista999

Jak ja nawet nie wiem jaką mam krew

Jako mieszanka grupy A i B jesteś połączeniem skrajnych cech charakteru. Bywasz nieprzewidywalny. Często jesteś odbierany, jako osoba chłodna i zdystansowana, ale tak naprawdę możesz być po prostu nieśmiały i wrażliwy. Łatwo jednak adaptujesz się do nowych warunków i bywasz elastyczny, co pozwala Ci robić kilka rzeczy na raz. Czy uważasz, że dobrze wskazaliśmy kluczowe cechy Twojego charakteru na podstawie grupy krwi?

Odpowiedz
M_tea_N

M_tea_N

Dokładnie tak! 😳

Odpowiedz
Pomyluneczka

Pomyluneczka

Jako mieszanka grupy A i B jesteś połączeniem skrajnych cech charakteru. Bywasz nieprzewidywalny. Często jesteś odbierany, jako osoba chłodna i zdystansowana, ale tak naprawdę możesz być po prostu nieśmiały i wrażliwy. Łatwo jednak adaptujesz się do nowych warunków i bywasz elastyczny, co pozwala Ci robić kilka rzeczy na raz.

Czy uważasz, że dobrze wskazaliśmy kluczowe cechy Twojego charakteru na podstawie grupy krwi? Daj nam znać w komentarzu!
tak

Odpowiedz

Google-test

Google-test

Odpowiedz
-Wise-

-Wise-

nie wiem jakę mam grupę krwi

Odpowiedz
1
red_shogun

red_shogun

Mam B
Zgadzam się

Odpowiedz
Pepa

Pepa

Grupa 0
Od zawsze pragnąłeś być lepszy od innych, gdy czegoś chcesz to naprawdę potrafisz to osiągnąć. Skupiasz się na celu i powoli oraz konsekwentnie do niego dążysz. Jesteś trendsetterem, człowiekiem pewnym siebie z pasją. Można na Tobie polegać, rzadko kiedy o czymś zapominasz. Z Twoich słabych cech możemy wyróżnić zazdrość i tendencję do rywalizowania. Czasem też bywasz próżny i skupiony na materialnych rzeczach.

Czy uważasz, że dobrze wskazaliśmy kluczowe cechy Twojego charakteru na podstawie grupy krwi? Daj nam znać w komentarzu! Fajny quiz!

Odpowiedz
Darmelly

Darmelly

Ja nie znam swojej grupy

Odpowiedz
1
TxT_Bunny

TxT_Bunny

Odpowiedz
M_tea_N

M_tea_N

Grupa 0

To ja w 100% 😳

Odpowiedz
AriBunnies

AriBunnies

Grupa B

tak :>

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej