Jaka piękna cecha jest ukryta w Twoim sercu?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 21

O...s

Miłość i życzliwość do innych!

Fajny quiz

Odpowiedz
smietaniara

smietaniara

Urokliwość!
Twoja piękna cecha to wielka urokliwość; ona kryje się w twym sercu, i najprawdopodobniej zostanie tam już na zawsze! Oznacza ona coś czarującego, to na pewno, ale co dokładnie? Wyjaśnię to tak. Jesteś wielce miły i piękny z każdej strony, sam z siebie emanujesz pięknem i wzorem! Każdego dnia rozkoch**esz w sobie wielu ludzi, którzy darzą Cię szacunkiem. Masz, dzięki temu pięknu, wielu przyjaciół, którzy za żadną cenę nie chcieliby Cię opuścić! Ta cecha jest bardzo ważna; pomaga bowiem poznać lepiej osoby i być radosnym z życia, urokliwym i czarującym człowiekiem! Czy mam rację? Zgadzasz się z tym opisem? Zachęcam, byś podzielił się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Liliannakat

Liliannakat

Miłość i życliwość dla innych super! :)

Odpowiedz
1
Astro15

Astro15

Miłość i życzliwość do innych!
Twoja piękna cecha to miłość i życzliwość do innych; ona kryje się w Twym sercu, i najprawdopodobniej zostanie tam już na zawsze! Oznacza ona miłość i życzliwość, to na pewno, ale co dokładnie? Wyjaśnię to tak. Jesteś wielce miły, i szczodry, sam z siebie umiesz się z kimś podzielić i pogodzić. Zawsze wysłuch**esz innych, umiesz doskonale doradzić, jesteś również bardzo życzliwy i radosny! Masz wielu przyjaciół, którzy za żadną cenę nie chcieliby Cię opuścić! Ta cecha życzliwości jest bardzo ważna; pomaga bowiem poznać lepiej osoby i być radosnym, optymistycznym człowiekiem! Czy mam rację? Zgadzasz się z tym opisem? Zachęcam, byś podzielił się wynikiem w komentarzu!

Wszystko się zgadza oprócz tego, że ja nie mam przyjaciół

Odpowiedz
1
LunaAniYuki

LunaAniYuki

Wiedza o swoim bogactwie – kompletnie się z tym nie zgadzam

Odpowiedz
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Wiedza o swoim bogactwie!

Twoja piękna cecha to wiedza o swoim bogactwie; kryje się w Twym sercu, i najprawdopodobniej zostanie tam na zawsze! Zapewne zastanawiasz się, co to znaczy? Już mówię. Znaczy to, że umiesz zobaczyć, wyobrazić sobie własne bogactwo. Nie domagasz się nowych rzeczy, albowiem wiesz że to, co posiadasz w tej chwili nim jest. Wiedza o swoim bogactwie oznacza także umiejętność odmawiania sobie tych nowych rzeczy, ubrań, zabawek i innych przedmiotów, które nie są Ci niezbędnie potrzebne. Wiesz, że skoro masz dach nad głową, parę ubrań, trochę pieniędzy i jedzenie to w rzeczywistości jesteś bogaty. Trzeba przecież cieszyć się tym, co się ma, prawda? Czy mam rację? Zgadzasz się z tym opisem? 

Myślę, że tak

Odpowiedz
1
quizer2

quizer2

Miłość i życzliwość do innych!

Odpowiedz
2
Chandramukhi

Chandramukhi

Miłość i życzliwość do innych!

Super quiz 😊

Odpowiedz
2

m....

•  AUTOR

@.Chmureczka. Proszę nie reklamuj się pod moim quizem. To nic nie da ;)

Odpowiedz
1
Julkakrolowa

Julkakrolowa

Zabawność i Optymizm
Tak i nie. Jestem optymistką, ale też introwertykiem, nie lubię słuchać innych

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej