Wskaż swój znak zodiaku, a ja spróbuję zgadnąć Twoje największe uzależnienie!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 242

Hiszpanska_Miotla

Hiszpanska_Miotla

Pociąg do kontaktu fizycznego
Zdecydowanie nie, moje jedyne uzależnienie to herbatka

Odpowiedz

Akstg

Kawa!
Na podstawie Twojego znaku zodiaku zgaduję, że Twoim największym uzależnieniem jest kawa! Jesteś pewną siebie, energiczną, entuzjastyczną i bardzo pobudzoną osobą. Uwielbiasz ryzyko i fale adrenaliny! Niestety czasem bywasz niecierpliwy, impulsywny i humorzasty. To właśnie kawa dodaje Ci energii i pomaga utrzymać Twoje życie na najwyższych obrotach! Wszystko, co, może Ci w tym pomóc od razu staje się istotną częścią Twojego życia
Zgadza się w 100%😂

Odpowiedz
Vaporeon_

Vaporeon_

Pociąg do kontaktu fizycznego
Na podstawie Twojego znaku zodiaku zgaduję, że Twoim największym uzależnieniem jest pociąg do kontaktu fizycznego, czyli wielka ciekawość! Jesteś bardzo zaradną i upartą osobą. Zawsze chcesz wszystkiego dotknąć co oznacza Twoje największe uzależnienie. Najbardziej w życiu cenisz sobie bliskich ludzi, czyli przyjaciół i rodzinę. Gdy tylko narodzi się w Twoim sercu uczucie miłości to szalejesz na całego! Każde przytulanie, całowanie lub chociaż bliska rozmowa z kimś dla Twojego typu osobowości jest najważniejsza! Czy zgadzasz się z wynikiem? A może jest on lekko przeciwny Twojej osobowości? Podziel się swoją opinią w komentarzu!

To prawda. Jak jestem w sklepie to muszę wszystkiego dotknąć xD

Odpowiedz
1
_Felix.Lovegood_

_Felix.Lovegood_

•  AUTOR
Odpowiedz
1
max.mayfield

max.mayfield

sen
nie mało śpie hihi bardziej zwierzęta czy coś hah

Odpowiedz
1

Sarka.k.

Sen
Na podstawie Twojego znaku zodiaku zgaduję, że Twoim największym uzależnieniem jest sen! Jesteś sympatycznym, delikatnym, wrażliwym oraz kochającym sztukę człowiekiem. Bywasz bardzo nieprzewidywalną osobą. Bardzo możliwe, że Twoją słabością mogłoby być kompletnie wszystko. Jednak jedna z największych rzeczy, jakie kochasz jest sen. Bardzo lubisz drzemki regenerujące, ponieważ dodają Ci one energii i nastawiają pozytywnie do życia. Zapewne dlatego uwielbiasz dni wolne oraz weekendy, w których odpoczywasz cały dzień! Czy zgadzasz się z wynikiem? A może jest on lekko przeciwny Twojej osobowości?

ŚWIĘTA PRAWDA;)

Odpowiedz
1
_Felix.Lovegood_

_Felix.Lovegood_

•  AUTOR
Odpowiedz
._Dominisia_.

._Dominisia_.

Spoglądanie w przyszłość, nie ale fajny quiz

Odpowiedz
1
Ice_Girl2680

Ice_Girl2680

@._Dominisia_. też mam spoglądanie w przyszłość ale to nieprawda bo jestem uzależniona od kawy XD

Odpowiedz
Chomiczka.Hamtaro

Chomiczka.Hamtaro

Zakupy
Na podstawie Twojego znaku zodiaku zgaduję, że Twoim największym uzależnieniem są zakupy! Jesteś bardzo kreatywną, humorzastą i o bardzo złotym sercu osobą. Bywasz wielkim materialistą i trudno jest Ci czegoś odmówić. Uwielbiasz się rozpieszczać i wyglądać w każdej sytuacji pięknie. Dlatego jesteś rozrzutnym człowiekiem i kupujesz nawet bardzo nieużyteczne przedmioty. Bardzo ważne jest dla Ciebie to, w jaki sposób jesteś postrzegany przez innych ludzi więc starasz się wyglądać na idealnego człowieka! Jedną z Twoich wad jest, również pozostawanie w centrum uwagi. Kochasz, gdy wszyscy rozmawiają i spoglądają na Ciebie. Czy zgadzasz się z wynikiem? A może jest on lekko przeciwny Twojej osobowości?
Zgadzam się pół na pół 🙂😉 Jestem kreatywna i humorzasta ale zakupy to raczej nie jest moje uzależnienie
Super quiz!

Odpowiedz
1
Rena_Furtive

Rena_Furtive

Książki oraz gry komputerowe
Na podstawie Twojego znaku zodiaku zgaduję, że Twoim największym uzależnieniem są książki lub gry komputerowe! Jesteś bardzo niezależnym i oryginalnym człowiekiem. Często pragniesz odstresować się i odpływasz w książkowy świat fantasty. Masz wielką tendencję do tego, by przelewać swoje emocje na coś innego! Często potrzebujesz odizolowania od ludzi oraz wyciszenia. Idealne w tym są książki lub gry komputerowe. Dzięki nim, możesz przenieś się w inny świat i zapomnieć o wszelakich problemach. Czy zgadzasz się z wynikiem? A może jest on lekko przeciwny Twojej osobowości? Podziel się swoją opinią w komentarzu!

Odpowiedz
1

Sarka.k.

@Rena_Furtive Jaki masz znak zodiaku??

Odpowiedz

7...7

książki i gry komputerowe
pierwsze tak i to bardzo
drugie zdecydowanie nie

Odpowiedz
1
yoongimarryme

yoongimarryme

Podróże
Na podstawie Twojego znaku zodiaku zgaduję, że Twoim największym uzależnieniem są podróże! Jesteś niecierpliwą, mądrą, szczerą oraz idealistyczną osobą. Zwykle nie pozostajesz w jednym miejscu zbyt długo. To właśnie podróże umożliwiają Ci wielki odpoczynek i relaks! Jako Strzelec jesteś wielkim optymistą z krwi i kości! Dlatego kochasz odwiedzać nowe miejsca i z radością oddajesz się nowym doświadczeniom! Dlatego właśnie kochasz podróżować, nawet jeśli jest to zwykły mały spacer. Jedną z Twoich słabości jest, również podejmowanie ryzyka. Niestety, jeśli go nie wykonasz to potem zaczniesz mieć wyrzuty sumienia. Czy zgadzasz się z wynikiem? A może jest on lekko przeciwny Twojej osobowości? Podziel się swoją opinią w komentarzu!

W sumie się zgadzam, kocham chociażby najmniejsze podróże

Spoko Horoskop, uwielbiam je

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej