Jaką silną stronę ma Twój znak zodiaku?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 6

BabeGirlMe

BabeGirlMe

Waga <33

Odpowiedz
QueenOfElements

QueenOfElements

Rak – opiekuńczość i wrażliwość
Rak jest przywiązany do tradycji, ma konserwatywne spojrzenie na świat. Nie odnajduje się najlepiej w nowych, nieznanych sytuacjach. Wybiera raczej to, co już dobrze zna. Rzadko otwiera się przed obcymi ludźmi. Dużo marzy, zawsze za czymś tęskni i w skrytości cierpi. Dzięki wrażliwej naturze i rozwiniętej intuicji urodzeni w tym znaku mają niebywałą zdolność wczuwania się w emocje innych oraz rozumienia tego, co dzieje się w ich duszach. – Wow! Idealnie się zgadza! I na serio mój znak to rak.

Odpowiedz
MadziaMisia

MadziaMisia

Strzelec – pozytywizm i ciekawość
Powołaniem Strzelców jest gnać do przodu, jak strzała łucznika. Pchani wrodzoną ciekawością i upodobaniem do zmian wpadają często w życiowe tarapaty. Rzadko kiedy jednak zdarza im się z tego powodu cierpieć. Są pogodni i pełni nadziei na lepsze. To niepoprawni idealiści. Jak dzieci wierzą w sprawiedliwy świat i jego kosmiczny porządek. Strzelec potrafi zarazić innych swoim pozytywnym myśleniem.
Noom to jam :D

Odpowiedz
Kacperek1234

Kacperek1234

panna mam szczensicie

Odpowiedz

posypkaczekoladowa

Lew – waleczność i ambitność

To odważne i pewne siebie osoby. Jeśli tylko czegoś zapragną, zdobędą to na pewno. Pomagają im ambicja, wytrwałość oraz silna wola. Nie lubią rywalizacji, z nikim też nie konkurują, po prostu zawsze czują się najlepsze. Potrafią konsekwentnie pokonywać swoje ograniczenia, co daje im przewagę nad innymi. Znają swoje możliwości. Z łatwością korzystają z protekcji innych ludzi.

Odpowiedz
Tygrysia1117

Tygrysia1117

Ryby – wszechstronność i twórczość

Ryby przedkładają świat duchowy nad materialny. Są wielkimi idealistami i utopijnymi marzycielami. Mają niczym nieograniczoną wyobraźnię, są niezwykle twórcze i wszechstronnie utalentowane Chcą naprawiać świat, ale gubią się w przyziemnych obowiązkach. Mają romantyczną naturę, żyją w świecie iluzji, nie odróżniając fikcji od rzeczywistości. Lubią życie towarzyskie, wszelkie imprezy i balangi, ale często też potrzebują samotności.

To prawda jestem marzycielką, czasami pójdę na jakąś imprezę a czasami wole być sama!

Odpowiedz
2
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej