Jaką silną stronę ma Twój znak zodiaku?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 103

Intrygant

Intrygant

Bliźnięta – żywiołowość i towarzyskość
Bliźnięta znane są z przebiegłości i sprytu. To przedsiębiorcze, nowoczesne, nastawione na sukces osoby. Jednak trudno im na dłużej zostać w jednej pracy. Stronią od samotności, potrzebują wokół siebie ludzi, blichtru i szumu. Uwielbiają rozrywkę, sport, zabawy. Wszędzie ich pełno. Łatwo nawiązują znajomości, ale ich przyjaźnie nie trwają zbyt długo. Bliźnięta są żywiołowe, wesołe i dowcipne.

Odpowiedz
_Truskawkaq_

_Truskawkaq_

Waga – ostrożność i perfekcja
Ludzie spod znaku Wagi mają romantyczną duszę i artystyczne talenty. Interesują się sztuką, polityką i prawem, są niezwykle twórczy. Wszystko, co się wokół nich znajduje, musi być przyjazne i estetyczne. Decyzje podejmują powoli i ostrożnie, zawsze jednak trafnie. Nie należą również do pracowitych ani wytrwałych. Wolą rozrywkę od obowiązków, ale sukcesy z tego powodu wcale ich nie omijają.

Odpowiedz
1
Hockstetter

Hockstetter

Skorpion – pracowitość i zdecydowanie
Skorpiony to osoby niezależne i zdecydowane. Obdarzone inteligencją, ciętym językiem i ostrym dowc***m. Należą do najbardziej aktywnych zawodowo ludzi. Praca pochłania ich bez reszty i potrafią się w niej zatracić. Dzięki zaś silnej woli oraz ogromnej zawziętości zdobywają najbardziej niedosięgłe szczyty. Nie lubią żyć w tle. Gdy kochają i przyjaźnią się z kimś szczerze, bywają wierne i oddane. Nie wybaczają jednak zdrad, nie zapominają krzywd. Nie lubią żyć w samotności.

Odpowiedz

animalslovers

Lew – waleczność i ambitność
To odważne i pewne siebie osoby. Jeśli tylko czegoś zapragną, zdobędą to na pewno. Pomagają im ambicja, wytrwałość oraz silna wola. Nie lubią rywalizacji, z nikim też nie konkurują, po prostu zawsze czują się najlepsze. Potrafią konsekwentnie pokonywać swoje ograniczenia, co daje im przewagę nad innymi. Znają swoje możliwości. Z łatwością korzystają z protekcji innych ludzi.

Odpowiedz
Nic_tu_nie_ma._.

Nic_tu_nie_ma._.

Rak – opiekuńczość i wrażliwość
Rak jest przywiązany do tradycji, ma konserwatywne spojrzenie na świat. Nie odnajduje się najlepiej w nowych, nieznanych sytuacjach. Wybiera raczej to, co już dobrze zna. Rzadko otwiera się przed obcymi ludźmi. Dużo marzy, zawsze za czymś tęskni i w skrytości cierpi. Dzięki wrażliwej naturze i rozwiniętej intuicji urodzeni w tym znaku mają niebywałą zdolność wczuwania się w emocje innych oraz rozumienia tego, co dzieje się w ich duszach.

Odpowiedz
Owieczka_na_pastwisku

Owieczka_na_pastwisku

Wodnik – szczerość i bezpośredność
Wodniki cech*** ufność, bezpośredniość i szczerość. Nie potrafią udawać, grać przed światem cudzych ról. Robią to, co im serce podpowiada. Potrafią być lojalnymi przyjaciółmi, ale nikogo nie faworyzują. Nie przejmują się jednak opinią na swój temat. Uwielbiają zmiany, poszukują nowych dróg rozwoju, spieszą się i zawsze wyprzedzają innych w nauce, w światopoglądzie, w działaniu. Nie zagrzeją nigdzie długo miejsca, ani w pracy, ani w domu, ani w związku.

prawda

Odpowiedz

AnkaN21

panny tak naprawdę bardzo często bujają w obłokach ale niesetety jesteśmy tak nieprzenikliwe że nikt tego nie widzi

Odpowiedz

P...w

Lew – waleczność i ambitność

Odpowiedz

D...n

Ryby – wszechstronność i twórczość
Ryby przedkładają świat duchowy nad materialny. Są wielkimi idealistami i utopijnymi marzycielami. Mają niczym nieograniczoną wyobraźnię, są niezwykle twórcze i wszechstronnie utalentowane Chcą naprawiać świat, ale gubią się w przyziemnych obowiązkach. Mają romantyczną naturę, żyją w świecie iluzji, nie odróżniając fikcji od rzeczywistości. Lubią życie towarzyskie, wszelkie imprezy i balangi, ale często też potrzebują samotności.

Zgadza się w 100%!

Odpowiedz

Julia0567399

Baran ,, WOW To jest mój dokładny opis WOW

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej