Kryminalna zdrapka – postacie z filmów i seriali!


Komentarze sameQuizy: 14

Hermiona1416

Hermiona1416

Super zdrapka

Odpowiedz
Koralove

Koralove

Zamordowany: Seong Gi-hun
Znalazca ciała: Mike Wheeler
Detektyw: Numer Pięć
Ostatnio widziana: Czarna Wdowa
Główny podejrzany: Georgia Miller
Podejrzany: Haymitch Abernathy
Alibi: Ginny Miller
Aresztowany: Rafal
Morderca: Gollum

Super zdrapka, leci do ulu

Odpowiedz
1
_Felix.Lovegood_

_Felix.Lovegood_

•  AUTOR

@Koralove dziękuję ♡♡♡

Odpowiedz
1
EkLeRrRrR

EkLeRrRrR

Zamordowany: Harry Potter
Morderca: Hermiona Granger
Xdddd wiedziałam że jest zazdrosna o Rona

Odpowiedz
2
-Wojowniczki-

-Wojowniczki-

Fajnie, mordercą jest Legolas

Odpowiedz
1
Shrekkie.Sharp

Shrekkie.Sharp

Legolas zabił a biedna mała Łucja znalazła martwe ciało xD
Super quiz!

Odpowiedz
3
sonus

sonus

Zamordowany: Tony Stark

Znalazca ciała: Ania Shirley

Detektyw: Marcus Baker

Ostatnio widziany: Enid Sinclair

Główny podejrzany: Diabolina

Podejrzany: Aragorn

Alibi: Luna Lovegood

Aresztowana: Stella

Morderca: Legolas

Odpowiedz
Fa1rysp1t

Fa1rysp1t

Super zdrapka❤️

Odpowiedz
1
AngelikaSwift

AngelikaSwift

Zamordowany: Jack Sparrow

Osoba, która została zamordowana to Jack Sparrow. To właśnie ta postać z filmu bądź serialu zginęła. Jak myślisz, dlaczego ktoś zamordował właśnie tę postać? Z pewnością dowiemy się, dlaczego tak się stało, kiedy detektyw zbierze dowody. Na razie możemy się jedynie domyślać. Zdrap kolejną postać!

Znalazca ciała: Sidney Prescott

Osoba, która znalazła ciało zamordowanego to Sidney Prescott. To właśnie ta postać z filmu bądź serialu znalazła zwłoki i zgłosiła to na policję. Wydaje Ci się, że znalezienie zwłok było przypadkowe czy celowe? Z pewnością dowiemy się tego później. Zdrap kolejną postać!

Detektyw: Archie Andrews

Osoba, która podjęła się roli detektywa to Archie Andrews. To właśnie ta postać z filmu bądź serialu zajmie się śledztwem i odkryje kto jest mordercą. Czy detektywowi uda się wskazać prawidłową osobę? Mam nadzieję, że tak. Zdrap kolejną postać!

Ostatnio widziana: Elizabeth Swann

Osoba, która ostatnio była widziana z zamordowanym to Elizabeth Swann. To właśnie ta postać z filmu bądź serialu była ostatnią osobą, z jaką przebywał zamordowany. To może ta postać zabiła zamordowanego? Oby detektyw jak najszybciej rozwiązał sprawę. Zdrap kolejną postać!

Główny podejrzany: Tyler Galpin

Osoba, która została okrzyknięta mianem głównego podejrzanego to Tyler Galpin. To właśnie ta postać z filmu bądź serialu została oskarżona o prawdopodobne zabójstwo zamordowanego. Czy detektyw się mylił, czy faktycznie wskazał właściwą osobę? Zobaczymy później. Zdrap kolejną postać!

Podejrzany: Wanda Maximoff

Osoba, która została drugim podejrzanym to Wanda Maximoff. To właśnie ta postać z filmu bądź serialu została oskarżona o prawdopodobne zabójstwo zamordowanego. Czy detektyw się mylił, czy faktycznie wskazał właściwą osobę? Zobaczymy później. Zdrap kolejną postać!

Alibi: Dustin Henderson

Osoba, która została obrońcą podejrzanych, czyli alibi to Dustin Henderson. To właśnie ta postać z filmu bądź serialu będzie bronić podejrzanych przed ich zarzutem zabicia zamordowanego. Jak myślisz, dlaczego ktoś broni potencjalnych podejrzanych? Wygląda to podejrzanie. Zdrap kolejną postać!

Aresztowany: Jughead Jones

Osoba, która końcowo została aresztowana to Jughead Jones. To właśnie ta postać z filmu bądź serialu spędzi 12 lat za zabicie zamordowanego. Jak myślisz, dlaczego ta postać kogoś zamordowała? Co, jeśli sędzia się pomylił? Musimy to dokładniej sprawdzić. Zdrap kolejną postać!

Morderca: Legolas

Osoba, która okazała być się prawdziwym mordercą to Legolas. To właśnie ta postać z filmu bądź serialu zabiła zamordowanego. Jak myślisz jaki motyw posiadała ta postać do mordów? Odpowiedz w komentarzu i stwórz swoją własną historię!

Super

Odpowiedz
1
.snow

.snow

Świetny quiz ✨️

Odpowiedz
1
farewell

farewell

Super zdrapka! Czy mogłabym zrobić coś podobnego, ale np. z innymi postaciami?

Odpowiedz
1
_Felix.Lovegood_

_Felix.Lovegood_

•  AUTOR

@Yucca znaczy No tam średnio. Bo jakbyś zrobiła to samo ale inne postacie to tak słabo by to wyglądało dla mnie ale jeśli chciałbyś mogłabyś zrobić np. Kryminalna zdrapka edycja harry potter czy jakiś inny film, serial czy książka albo cokolwiek innego

Odpowiedz
2
farewell

farewell

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej