Test osobowości: Wybierz wzór, a dowiesz się jaki jesteś!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź naszego nowego bota! Rozpocznij rozmowę

Komentarze sameQuizy: 59

Kirunia

Kirunia

Róże herbaciane za dowolona ❤ i lece

Odpowiedz
Rishima

Rishima

9. Niebieskie pasy
Niebieskie pasy symbolizują witalność, spokój i zdrowie.

Jesteś typem obserwatora, nic Ci nigdy nie umknie. Zazwyczaj wolisz słuchać niż mówić, lubisz zbierać informacje z każdego możliwego źródła. Jesteś empatyczny i otwarty na innych. Łatwo zatracasz się w fikcyjnym świecie, np. filmowym lub książkowym. Posiadasz bardzo współczującą duszę, nie znosisz cierpienia innych. Dzięki swoim głębokim uczuciom i wrażliwości, inni łatwo odnajdują w Tobie wsparcie. Musisz uważać, aby nie absorbować zbyt mocno uczuć innych ludzi. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Idealnie powiedziane. Daje serduszko ♥♥♥ i obserwuję :)

Odpowiedz
zuzzka10

zuzzka10

czarno białe zygzaki

Odpowiedz

Amelia_Felkner

@zuzzka10 Czarno-białe zygzaki symbolizują balans i kontrast.

Jesteś osobą kreatywną, elegancką i pomysłową. Z łatwością rozwiązujesz wszystkie problemy, jesteś inteligentny i zabawny, nie obawiasz się ryzyka. Sprawiasz wrażenie osoby śmiałej i silnej. Jesteś lubiany, posiadasz autorytet i zaufanie, ludzie polegają na Tobie często. Jesteś typem przyjaciela na całe życie. Ludzie traktują Cię jak wzór do naśladowania. Twoje decyzje zawsze mocno wpływają na innych! XD

Odpowiedz
Apple_Cherry

Apple_Cherry

Róże herbaciane symbolizują radość, powitanie, oraz nowe życie.

Jesteś wrażliwą i troskliwą osobą. Obfitujesz w dobroć i łagodność. Uwielbiasz się dzielić, nawet, gdy sam niewiele posiadasz. Promieniejesz dobrocią i optymizmem. Miłujesz piękno, ciepło, szczerość, potrafisz dotrzymywać obietnic. Nieustannie troszczysz się o innych i zapominasz o sobie. Zasługujesz na taką miłość i dobroć, jaką okazujesz innym. Powinieneś o tym pomyśleć. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1
Zuzia12390123

Zuzia12390123

3. Akwarelowe kropki

Akwarelowe kropki symbolizują siłę, stabilność i jedność.

Jesteś osobą cichą, spokojną, zbalansowaną. Potrafisz nad sobą panować nawet pod presją. Jesteś zorganizowany i drobiazgowy. Żyjesz z pasją i potrafisz kochać całym sercem. Inni ludzie widzą w Tobie ogromną siłę wewnętrzną i stabilność, która pomaga im w trudnych chwilach. Potrafisz być oparciem w problemach. Często dobro innych stawiasz przed własnym. Twoja silna energia pomaga Ci to przetrwać, ale powinieneś pomyśleć o sobie.

Odpowiedz
xCassidy

xCassidy

Niebieskie pasy symbolizują witalność, spokój i zdrowie.

Jesteś typem obserwatora, nic Ci nigdy nie umknie. Zazwyczaj wolisz słuchać niż mówić, lubisz zbierać informacje z każdego możliwego źródła. Jesteś empatyczny i otwarty na innych. Łatwo zatracasz się w fikcyjnym świecie, np. filmowym lub książkowym. Posiadasz bardzo współczującą duszę, nie znosisz cierpienia innych. Dzięki swoim głębokim uczuciom i wrażliwości, inni łatwo odnajdują w Tobie wsparcie. Musisz uważać, aby nie absorbować zbyt mocno uczuć innych ludzi.

Wszystko się zgadza.

Odpowiedz

L...a

Róże herbaciane. Łiii!!!

Odpowiedz

Martynuleczka

Róże herbaciane symbolizują radość, powitanie, oraz nowe życie.

Jesteś wrażliwą i troskliwą osobą. Obfitujesz w dobroć i łagodność. Uwielbiasz się dzielić, nawet, gdy sam niewiele posiadasz. Promieniejesz dobrocią i optymizmem. Miłujesz piękno, ciepło, szczerość, potrafisz dotrzymywać obietnic. Nieustannie troszczysz się o innych i zapominasz o sobie. Zasługujesz na taką miłość i dobroć, jaką okazujesz innym. Powinieneś o tym pomyśleć. Podziel się wynikiem w komentarzu! – Nie prawda, nie lubię się dzielić xD

Odpowiedz
Xjoasiax

Xjoasiax

Turkusowe listki !😍wszystko pasuję!💗super !!!!

Odpowiedz
Delfina241

Delfina241

Liliowa kratka jest symbolem niewinności i początku.

Jesteś słodki i serdeczny, dajesz innym jak najwięcej możesz bezinteresownie. Nigdy się nie przechwalasz, jesteś skromny, szczery i pokorny. Lubisz spotykać nowych ludzi, ale często jesteś też nieśmiały. Pomimo swojej pozornej delikatności potrafisz ciężko pracować na własne marzenia. Jesteś realistą.
Tak naprawdę to podobał mi się inny wzór ale wybrałam ten, ponieważ pomyślałam że będzie bardziej odzwierciedlał moją osobowość. Jak widać, nie myliłam się. A tak poza tym, fajny quiz 🙂

Odpowiedz
home
Nowe
trending_up
Popularne
dashboard
Kategorie

Powiadomienia

Więcej