Smoczy Książę: Sprawdź, którym typem magii mógłbyś władać!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 45

Gosia_02-Dramione

Gosia_02-Dramione

Magia Nieba
Z Twoich odpowiedzi wynika, że to Niebo byłoby Twoim arkanum!
Magia nieba czerpie swoją siłę z energii zjawisk atmosferycznych, a moc jej zaklęć wzrasta w czasie burzy. Jest przez to czasem nazywana magią pogody. Mimo to do zdolności jej użytkowników nie należą tylko przyzywanie wiatru, błyskawic, czy kontrola lodu i mgły. Magowie Ci mogą znacznie łatwiej oddychać na dużych wysokościach. Potrafią także zwiększyć swoją szybkość. Najpotężniejsi magowie nieba potrafią przekształcić własne ramiona w skrzydła.
Stworzenia związane z tym Źródłem, są zazwyczaj szybkie i sprytne. Cenią sobie możliwość dokonywania własnych wyborów w życiu. Niebo kojarzy się z lekkością, wolnością, potencjałem i sprytem. Do istot związanych z nim należą Podniebne Elfy.

Odpowiedz
2
Noroi

Noroi

Magia Gwiazd
Z Twoich odpowiedzi wynika, że to Gwiazdy byłyby Twoim arkanum!
Magia gwiazd czerpie swoją moc z energii kosmosu i może być najpotężniejszym rodzajem magii. Mimo to nie jest zbyt dobrze rozumiana, gdyż istnieje mało połączonych z nią istot, takich jak jednorożce i Gwiezdne Elfy, przez co nie wiadomo też, kiedy źródło to jest najsilniejsze. Magia gwiazd obejmuje wróżenie i patrzenie poza to, co widać.
Stworzenia związane z tym Źródłem, są najpewniej inteligentne i tajemnicze. Gwiazdy kojarzą się w końcu z prawdą, tajemnicami, ponadczasowością, przeznaczeniem i życzeniami.
Podziel się wynikiem w komentarzu!
💜

Odpowiedz
1
Lusamine_.1

Lusamine_.1

Magia Ziemi
Z Twoich odpowiedzi wynika, że to Ziemia byłaby Twoim arkanum!
Magia Ziemi czerpie swoją moc i energię z samej ziemi. Jej główne dziedziny obejmują kamienie, minerały i kryształy oraz rośliny i zwierzęta. Siła tego źródła to wzmaga się tym bardziej, im głębiej pod ziemią znajduje się mag.
Stworzenia połączone z tym źródłem, takie jak Elfy Krwawej Ziemi, są z reguły cierpliwe, ale i często uparte. Głęboko troszczą się o historię i równowagę świata naturalnego. Ziemia kojarzy się z siłą, cierpliwością, wytrzymałością, uporem, wzrostem, historią i równowagą.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

P...e

Magia nieba
Fajny quiz i bardzo lubię ten serial! Mega był. Tak samo jak quiz ☺️

Odpowiedz
2
Naelin

Naelin

•  AUTOR
Odpowiedz
1
Elfy2

Elfy2

Niebo
Eee
Miał być księżyc

Odpowiedz
2
Elfy2

Elfy2

@Basia02 albo mrok

Odpowiedz
Dark_flame

Dark_flame

Magia gwiazd! O tak najlepsza

Odpowiedz
1
Pokekoxu

Pokekoxu

Magia Nieba
Z Twoich odpowiedzi wynika, że to Niebo byłoby Twoim arkanum! Magia nieba czerpie swoją siłę z energii zjawisk atmosferycznych, a moc jej zaklęć wzrasta w czasie burzy. Jest przez to czasem nazywana magią pogody. Mimo to do zdolności jej użytkowników nie należą tylko przyzywanie wiatru, błyskawic, czy kontrola lodu i mgły. Magowie Ci mogą znacznie łatwiej oddychać na dużych wysokościach. Potrafią także zwiększyć swoją szybkość. Najpotężniejsi magowie nieba potrafią przekształcić własne ramiona w skrzydła. Stworzenia związane z tym Źródłem, są zazwyczaj szybkie i sprytne. Cenią sobie możliwość dokonywania własnych wyborów w życiu. Niebo kojarzy się z lekkością, wolnością, potencjałem i sprytem. Do istot związanych z nim należą Podniebne Elfy. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Boże kocham Smoczego Księcia
Może mógłoby być moim arkanum
Super quiz, leci do ulu
Oglądasz Naruto? Bo na avatarze masz Itachiego Uchihę

Odpowiedz
3
Naelin

Naelin

•  AUTOR

@Pokemonek123456789
Dzięki 🤍
Tak

Odpowiedz
1
Fantasy.Story

Fantasy.Story

Magia Gwiazd!
Super quiz!

Odpowiedz
1
Naelin

Naelin

•  AUTOR

@Paso_Fino Dzięki 💜

Odpowiedz
1
Piorko_i_Burza

Piorko_i_Burza

Magia Gwiazd
Świetny quiz

Odpowiedz
1
Elfy2

Elfy2

@Piorko_i_Burza Rayla życiem
Claudia i Callum yeż ok

Odpowiedz
2
Elfy2

Elfy2

@Basia02 też*

Odpowiedz
1
pokaż więcej odpowiedzi (3)
2137PAPAJ

2137PAPAJ

Czarna magia
Z Twoich odpowiedzi wynika, że nie byłbyś związany z żadnym arkanum!
Czarna magia używana jest przez ludzi, którzy w przeciwieństwie do elfów, nie są połączeni z żadnym z Pierwotnych Źródeł. Ten rodzaj magii czerpie moc do rzucania zaklęć z magicznej energii żywych stworzeń, czasem ze skutkiem ich unicestwienia w zamian za rzucenie czaru — z tego też powodu jej użytkownicy są podatni na deprawację z jej strony.
W przeciwieństwie do innych rodzajów magii, czarna magia jest bardzo wszechstronna i ma wiele zastosowań. Ze względu na swoją unikalną naturę, może być używana do przyswajania istniejących już form pierwotnej magii.
Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
2
Elfy2

Elfy2

@PierunHTTYD Uuuu fajnie

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej