Jakim żywiołem mógłbyś władać?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 149

KkkKociageba

KkkKociageba

Zywioł ofień pod żywioł blyskawice

Odpowiedz
GrellSutcliff123xz

GrellSutcliff123xz

Żywioł: powietrze, Istota: animag
Dobrze, że nie ogień. Boję się ognia, bo kilka tygodni temu był w moim domu pożar i mam lekką traumę, że czasami mi się to śni.

Odpowiedz

Kociarana102

Kocham wodę z wzajemnością I mam być jakimś drzewcem;-;

Odpowiedz
VarsiTheCat

VarsiTheCat

Żywioł: ogień, Pod-żywioł: błyskawice
Żywioł, którym mógłbyś władać to ogień w postaci błyskawic! Są one szybkie, uderzające nagle, tak samo jak Ty. W świecie magii byłbyś obdarzony mocą kontrolowania ich i biada temu, kto wszedłby Ci w drogę – Twoje iskierki zmiotłyby go z powierzchni ziemi. Wybuchałbyś szybko, a przynajmniej o wiele szybciej od zwykłych magów ognia, przez co równie prędko narobiłbyś sobie wrogów. Cechowałby Cię geniusz i umysł konstruktora, koniec końców miałbyś do dyspozycji elektryczność. Mógłbyś bardzo usprawnić wiele prostych czynności i przysłużyć się innym, ale nie wykluczone, że przez zbyt dużą pewność siebie skończyłbyś po ciemnej stronie mocy i Twoje wynalazki siałyby spustoszenie ku Twojej uciesze. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
1

sztuczna

Żywioł: powietrze, Istota: animag

Żywioł, którym mógłbyś władać to powietrze… I tu dochodzimy do punktu wyjścia. Bo to nie do końca tak, że Ty nim władasz, a jesteś jedynie do niego przynależny. Animag – w Twoim przypadku nie chodzi jedynie o człowieka zmieniającego się w zwierzę, a człowieka zmieniającego się w zwierzęcego ducha. To zjawisko jest istną perełką, no dosłownie wisienka na torcie wśród magów, bo animagiem nie da się urodzić. Stać się duchami i znający ich język, a już takich można policzyć na palcach. U takich jak Ty następuje całkowite zespolenie z zaprzyjaźnionym duchem, dzięki czemu jest się częścią obu światów jednocześnie. Niesamowite? Bez wątpienia, choć ogół magów jest bardzo negatywnie nastawiony do takich jak Ty, dlatego pozostajesz raczej samotnikiem, szukającym wiedzy i nowych wyzwań, próbującym osiągnąć ostateczne stadium swojej mocy. Raz na milion bywa jednak, że jakiś zagubiony mag ciemności lub istota taka jak drzewiec stanie na Twojej drodze i nagle powstanie wspaniały, potężny duet. Może być jednak z tym ciężko, bo cechy magów powietrza byłyby wciąż u Ciebie widoczne i po prostu trudno mogłoby być Ci utrzymywać stałe relacje.

Odpowiedz
1
joker_team

joker_team

Żywioł: powietrze, Istota: animag
Uuuuuu 😍

Odpowiedz
Music_Wolf

Music_Wolf

Żywioł: powietrze istota animag

Odpowiedz
ZarciaXD

ZarciaXD

Żywioł: ogień, Pod-żywioł:błyskawica

Odpowiedz
1

Marinette12

@ZarciaXD ja też

Odpowiedz
arcywilk.ninos

arcywilk.ninos

Ziemista panna pozdrawia XD

Odpowiedz
marylka9944

marylka9944

poLECAM nelly13

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej