Psychologiczny test: Jak bardzo zestresowany jesteś?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 28

Biana.

Biana.

Zegarek #4
Jesteś najmniej zestresowaną osobą ze wszystkich, ponieważ Twoje szczęście tkwi w wielkim optymizmie i zaufaniu do siebie. Nie boisz się wyzwań, które zamiast tego stają się sposobem na sprawdzenie siebie, a także akceptujesz porażkę jako nieuniknioną część gry. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Kompletne moje przeciwieństwo

Odpowiedz
PolskiTyp2222

PolskiTyp2222

Zegarek #3 srednio

Odpowiedz
PolskiTyp2222

PolskiTyp2222

w Realu też taki mam super quiz

Odpowiedz
Nat_x.pl

Nat_x.pl

Zegarek #6
Jesteś osobą, która bardzo mało się stresuje, ponieważ nie angażujesz się w sytuacje obciążające Cię psychicznie i masz umiejętność, zwłaszcza w pracy i szkole, nie zabierania problemów do domu. Czasem warto sięgnąć głębiej. Podziel się wynikiem w komentarzu! Niestety nie zgadzam się z tym. Stresuję się bardzo dużo.

Odpowiedz
.kruczalapa.

.kruczalapa.

Zegarek #5
Posiadasz bardzo wysoki poziom stresu, ponieważ każde wydarzenie, nawet te przyjemne, powoduje u Ciebie niepokój i negatywne myśli. Boisz się zawieść ludzi i nie sprostać zadaniu, ale powinieneś więcej myśleć o swoim samopoczuciu. Podziel się wynikiem w komentarzu! dokładnie🥴

Odpowiedz
mikasa_zje_cie

mikasa_zje_cie

jakby nawet nawet quiz

Odpowiedz
altereee93

altereee93

NJE ZGADUO
MOJA OCENA 0/42

Odpowiedz
JennieOrtegaWatson

JennieOrtegaWatson

Twój poziom stresu jest średni, ponieważ potrafisz radzić sobie z problemami, dzieląc je na mniejsze, prostsze czynności. Niektóre zadania są niepokojące, ale możesz szybko się zrelaksować, realizując swoje hobby. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
zuwi.zuei

zuwi.zuei

slay

Odpowiedz
Winter_love

Winter_love

Zegarek #5
Posiadasz bardzo wysoki poziom stresu, ponieważ każde wydarzenie, nawet te przyjemne, powoduje u Ciebie niepokój i negatywne myśli. Boisz się zawieść ludzi i nie sprostać zadaniu, ale powinieneś więcej myśleć o swoim samopoczuciu. Podziel się wynikiem w komentarzu!
To prawda

Odpowiedz
Fronian

Fronian

Jeśli wybrałeś zegarek #1, możesz z góry dostrzec czynniki, które Cię stresują, ale to daje tylko lekką ulgę, ponieważ nadal odczuwasz niepokój o narastające w Tobie problemy. Postaraj się więc zaplanować wszystko z wyprzedzeniem, ale nie przesadzaj! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Nie rozumiem ??

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej