Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.

Przereklamowany serial na Netflixie

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie

Komentarze sameQuizy: 8

.compelling.

.compelling.

nie wiem co powiedzieć, bo za każdym razem zachwycasz mnie swoją szczerością coraz bardziej i jedyne czego teraz chcę to więcej.

Odpowiedz
2
Siula

Siula

Jaki rodzaj terapii jest ponoć najlepszy i najskuteczniejszy? Moim zdaniem to terapia szokowa. Tutaj zastosowałaś właśnie to. Pokazałaś nam zetknięcie się z twardym murem nie do przesunięcia. Każda z nas marzy o pewnych przyjemnościach, ale czasem zbyt ufamy swojej wzajemnej wyobraźni, czytając opowiadania o wielkich romansach pisane de facto przez nasze rówieśniczki. Miłość gorąca, oparta często nie na uczuciach, a rzeczach, które opisałaś tak przewrotnie. Nie jako delikatne, a wręcz problemowe. Mam wrażenie jakbym pierwszy raz w życiu spotkała się z czystym realizmem w tym temacie. Ale nie martw się, są jeszcze inne przyjemności w życiu. Alkohol, pocałunki, papierosy czy seks to tylko słodko-gorzki dodatek do twojego scenariusza pełnego wrażeń 😉

Odpowiedz
1
FallenPuppeteer

FallenPuppeteer

•  AUTOR

@Siula szczerze mówiąc odnoszę wrażenie, że właśnie te słodko-gorzkie rzeczy mają swój urok w tej nucie goryczy. Rzadko kiedy zachwycają mnie idealne rzeczy, o wiele bardziej przypadają mi do gustu te nieestetyczne, a wszystko co składa się na życie nie jest do końca w kanonie tejże estetyki. I to jest cudowne.

Odpowiedz
Siula

Siula

@FallenPuppeteer Idealne rzeczy i idealni ludzie łatwiej zawodzą. Rzeczy nie do końca idealne, trochę nieestetyczne i problemowe mają w sobie tę nutkę przyjemnej niepewności.

Odpowiedz
1
TW

TW

Faktycznie trochę tak jest… ale nie zawsze. Wszystko zależy od nastawienia :) Ja ostatnio miałam chwilę niesamowitego szczęścia przy pisaniu sprawozdania z chemii fizycznej (nie cierpię pisać tych sprawozdań…), a dzisiaj przy okazji jazdy rowerem wzdłuż Wisły.
Spodziewanie się nie wiadomo czego przynosi tylko rozczarowania… a pocałunki, seks, alkohol i papierosy to nie źródło szczęścia ani sens życia, ani nawet jego kolory.

Odpowiedz
3
FallenPuppeteer

FallenPuppeteer

•  AUTOR

@TW trafne spostrzeżenia

Odpowiedz
1
WeraHatake

WeraHatake

Szczere i prawdziwe do bólu – życie to nie książka, serial czy film – trudno się z tym nie zgodzić – choć czasem chciałoby się, aby właśnie było bardziej magicznie, majestatycznie, ekscytująco. Sądzę, że w pewnych momentach jesteśmy w stanie nadać pewnym chwilom uroku, choć akurat trudno mi się odnieść do tych, które wymieniłaś ^_^

Odpowiedz
4
EverlastingPoet

EverlastingPoet

Ja nawet nie wiem, co mam powiedzieć. Cholernie mocno zakochałam się w tej pracy. I nie jest to miłość idealna, jak z Netflixa. To miłość prawdziwa. Cholercia, ja naprawdę nie mam słów. To chyba moja ulubiona praca Twojego autorstwa (z całym szacunkiem dla wszystkich poprzednich).

Odpowiedz
3

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej