Porównaj swój charakter z innymi użytkownikami!


Witaj, Użytkowniku, w tej (nie)oryginalnej ankiecie! Jak widać w tytule oraz opisie - Twoim zadaniem jest odpowiedzieć na typowe pytania o charakter często pojawiające się w quizach osobowości - lecz tym razem w formie głosowania! A zatem - czy wszystko zrozumiałeś, i wyrażasz gotowość do podjęcia głosowania?
Jasne - wszystko zrozumiałem, i nie mogę się doczekać, kiedy okaże się, jak bardzo przypominam innych użytkowników!
Niestety nie do końca - jeżeli jednak mam wątpliwości, sądzę, że już za chwilę błyskawicznie się rozwieją!

Pierwsze pytanie, stojące przed Tobą oraz wieloma innymi osobami, będzie klasyczne: Jaki jest Twój typ osobowości?
Optymista! Jestem radosny i beztroski jak skowronek, bo skupiam się jedynie na jasnych stronach życia! Jestem świetny w pocieszaniu innych i namawianiu ich na przygodę, gdyż zawsze znajduję argumenty na udowodnienie, że świat jest cudowny i wspaniały! Zawsze wierzę w mój sukces - przecież ja to umiem, potrafię, to mi się UDA!
Pesymista! Jestem osobą zrzędliwą i można powiedzieć, silnie doświadczoną przez życie... Mam idealnie wyrobioną metodę odnajdowania we wszystkim minusów - patrzę negatywnie na otaczający mnie świat i nie uważam, by był czymś cudownym - wręcz przeciwnie, wciąż zastanawiam się, jaki jest sens jego istnienia! Raczej nie przepadam za towarzystwem - jak wszystko na tym świecie, jest ono całkowicie zbędne...
Realista! Dla mnie wszystko jest czarne albo białe, dobre albo złe. Stąpam twardo po ziemi i staram się dostrzegać rzeczywistość w takich samych barwach, jakie posiada naprawdę! Rzadko zdarza mi się fantazjować - kiedy już to robię, przez cały czas mam świadomość, że jest to niemożliwe. Dostrzegam zarówno swoje wady, jak i zalety!
Marzyciel! Mój czas wolny skupia się głównie na bujaniu w obłokach - to właśnie tam kreuję swój własny, idealny świat, daleki od świata realnego! Zwykle przesiadując tam nie reaguję za bardzo na bodźce wokół mnie, dlatego nie można jednoznacznie określić, jak odbieram świat - jedyne co wiem, to to, że mogę "wymarzyć" dla niego mnóstwo cudownych rzeczy!
Cóż, stwierdzić tego jednoznacznie nie potrafię - jestem po prostu wielką, całkowitą mieszanką wszystkich bądź kilku z typów osobowości - zdarza mi się dostrzegać same plusy podczas lepszych dni, w trakcie gorszych widzę same minusy - lecz są również takie, kiedy bujam w obłokach i zapominam o całym świecie!

Typ osobowości już za nami - ciekawa jestem, z którym się utożsamiasz! Teraz zajmijmy się Twoim zachowaniem w towarzystwie - które z nich jest najbliższe Twojemu?
Zdecydowanie introwertyczne! Energię czerpię z własnego życia wewnętrznego, które jest zdecydowanie bogatsze, niż moje kontakty z ludźmi! W przeciwieństwie do ekstrawertyka bodźce z zewnętrznego otoczenia są mi zbędne - zdecydowanie wolę budować swój mały, cichy światek, w którym samodzielnie rozwijam swoje umiejętności.
Z całą pewnością ekstrawertyczne! Żyję "pełnią życia", energię zdecydowanie czerpiąc z otoczenia. Jestem niczym świeczka - ogrzewam ludzi swoim ciepłem i blaskiem rozmowy, lecz w samotności całkowicie gasnę, i świecić przestaję... Można powiedzieć, że towarzystwo mnie zasila: bez niego nie byłbym gadatliwy, energiczny ani wesoły!
Ambiwertyczne w stu procentach! Energię czerpię zarówno z towarzystwa, jak i z samotności - rzec można, że jestem łódką pływającą zarówno po oceanach, jak i jeziorach. W towarzystwie czuję się bardzo dobrze, lecz zdarza się, że jeśli jest ono zbyt wielkie, wolę pobyć chwilę w samotności...

Skoro dotarłeś aż tutaj, pierwsze pytania za Tobą! Zapewne czekasz na trzecie; a oto ono! Który typ temperamentu reprezentujesz?
Sangwinik; jestem wygadany, towarzyski, wyluzowany, głośny i szalony! Mam duszę prawdziwego ekstrawertyka; uwielbiam spędzać czas z ludźmi, którym często pomagam zupełnie bezinteresownie, z dobroci serca! Cechuje mnie także olbrzymia elastyczność: potrafię z łatwością dostosować się do planów innych, nawet, jeśli nie są dla mnie zbyt korzystne!
Melancholik; jestem wrażliwy, uczuciowy, skłonny do załamań nerwowych, cichy i nieśmiały! Posiada duszę introwertyka; bardzo trudni jest mi się przełamać, i odezwać do ludzi! Mam bardzo niską samoocenę, i trudno jest mi uwierzyć, że rzeczywiście jakieś posiadam... Zdecydowanie należę do grona marzycieli, gdyż posiadam złotą wyobraźnię, i bardzo często przebywam w krainie moich marzeń!
Flegmatyk; jestem nietowarzyski, spokojny, stabilny w uczuciach, skrupulatny i rozważny! Zawsze zastanawiam się dziesięć razy, zanim coś zrobię; w podjęciu każdej decyzji pomaga mi mój niezawodny mózg! Jestem osobą praktyczną, która nie przepada za sentymentami i rzadko kiedy ulega "powodziom" emocji. Podejmowane przeze mnie działania są powolne, lecz wyjątkowo dokładne, rozsądne i odpowiedzialne!
Choleryk; należę do najbardziej porywczego ze wszystkich typów! Jestem wybuchowy, skupiony na sobie, egoistyczny, nerwowy i często popełniający pochopne decyzje! Posiadam tak zwany "instynkt przywódczy" i świetnie sprawdzam się w roli głównego bohatera zdarzeń, gdyż wprost uwielbiam przebywać w centrum uwagi! Niestety, zawsze najpierw myślę o sobie, przez co zdarza mi się ranić osoby z bliskiego otoczenia...
Reklama

Który z poniższych zestawów cech najlepiej Cię opisuje?
Skromny, skrupulatny, dokładny.
Energiczny, nadpobudliwy, szybki.
Cierpliwy, wytrwały, ambitny.
Sarkastyczny, arogancki, niemiły.
Porywczy, temperamentny, żywy.
Nieśmiały, kreatywny, pomocny.
Odważny, szlachetny, buntowniczy.
Wrażliwy, empatyczny, oryginalny.
Niezależny, marzycielski, wyjątkowy.

Bliżej Ci do logika, czy artysty?
Logika, zdecydowanie! W podjęciu każdej decyzji pomaga mi mój mózg - narząd silny i trwały! Zawsze ciężko jest mi uwierzyć w fakty nieudowodnione naukowo - zawsze potrzebuję dowodu, a jeśli go nie ma, staram się odnaleźć go sam! Jestem świetny w rozwiązywaniu zagadek logicznych - dodać też muszę, że uwielbiam ład i porządek!
Artysty, wiem to na pewno! Nieład i nieporządek mi nie przeszkadza - to miejsce stałe miejsce pracy! Zdecydowanie posiada umysł kreatywny - bardzo często w mojej głowie pojawiają się krocie pomysłów, które staram się realizować jedynie, gdy wena przybywa. Do świata mam podejście marzycielskie - często zdarza mi się odrywać od ziemi i bujać w obłokach!
Cóż, w mojej duszy przeplata się typowy logik z artystą - nie potrafię więc jednoznacznie zdecydować, do czego jest mi bliżej! Podejmując decyzje kieruję się zarówno mózgiem, jak i sercem - rzec można, że obydwu tych przewodników się słucham! Jeśli chodzi o bałagan - nie mam zdania. Zdarza się, że mi sprzyja, bądź że mi przeszkadza...
Reklama

Bliżej Ci do wulkanu energii, czy oazy spokoju?
Wulkanu energii - jestem głośny, odważny, wybuchowy i pewnie siebie! Zawsze jestem osobą będącą na pierwszym planie, gdyż uwielbiam się popisywać, a w towarzystwie czuję się jak ryba w wodzie! Niestety mam wybuchowy temperament, i zdarza mi się wyładowywać go na innych...
Oazy spokoju - jestem cichy, zamknięty w sobie, nieśmiały, wrażliwy i łagodny! Kiedy przychodzi pora na tłumne wystąpienie, czuję się okropnie, i najchętniej zniknął bym nie tego świata... Cechuje mnie jednak spokój i opanowanie, które sprawiają, że jestem wiecznie łagodny i nigdy nie porywa mnie wiatr!
Cóż... Nie wiem... Chyba jestem ich połączeniem!

Przyszła pora na ostatnie już pytanie! Podejmując decyzje kierujesz się sercem, mózgiem czy intuicją?
Mózgiem - zawsze zastanawiam się po sto razy, nim coś zrobię, gdyż jestem osobą rozsądną i nie podejmuję pochopnych decyzji. Jeśli zdarza się, że się nad czymś zastanawiam, zawsze wybieram to, co jest mądrzejszym wybrnięciem z sytuacji.
Sercem - to ono podpowiada mi rzeczy najważniejsze; dzięki mojemu sercu dostrzegam niuanse i lepiej oceniam ludzi, patrząc na świat pozytywnie! Najważniejsze jest dla mnie, aby każdy wybrnął cało z opresji - zdarza mi się wybierać nierozsądnie i ryzykować, byleby pomogło to innym!
Intuicją - kieruję się tym, co w danej chwili podpowiada mi właśnie ona! Zwykle są to decyzje pochopne, wynikające z niezrozumiałych potrzeb mojego wnętrza; to właśnie intuicja podpowiada mi, z kim mam się nie zadawać, na co uważać, lub w jakich sytuacjach zachować szczególną czujność!

Reklama
196 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 31

-Lottie-

-Lottie-

WSPANIAŁY quiz! Dawno nie trafiłam na równie ciekawy, SG w pełni zasłużone!

Odpowiedz
3
przemacz

przemacz

Cudowny Quiz! No i oczywiście Gratulacje SG kochana, zasłużyłaś!

Odpowiedz
2
Hanello

Hanello

XD nie chce mi sie tego czytać

Odpowiedz
4
Kokosus6484

Kokosus6484

@Hanello mi też, ale przejrzeć warto

Odpowiedz
3
jackjacksonyt09

jackjacksonyt09

Który z poniższych zestawów cech najlepiej Cię opisuje?

tu brakuje mi odpowiedzi: mądry, inteligentny, wrażliwy

Który z poniższych zestawów cech najlepiej Cię opisuje?

a tu odpowiedzi: i mózgiem i sercem

Odpowiedz
2

a...n

Świetne głosowanie, bardzo dopracowane, widać że spędzono nad nim bardzo dużo czasu. W pełni zasłużyło na SG, gratuluję!

Odpowiedz
2
Keep_It_Real

Keep_It_Real

Odpowiedzi mogłyby być trochę mniej "konkretne", żeby łatwiej było wejść w schemat, ale still spoko mieć wgląd w te w miarę ciekawe statystyki.

Odpowiedz
2
.nanilia.

.nanilia.

Nie no super głosowanie🤪💓

Odpowiedz
2
cannelles

cannelles

Gratuluję Strony Głównej, Leri! 🤍🤍
Oj, nie wiem, co by było, gdyby tam nie trafił…🤔🙈❤️

Odpowiedz
2
yenaluvs_

yenaluvs_

Wspaniałe! Leci do ulu ❤

Odpowiedz
1
Tynka272

Tynka272

Śliczne jest to głosowanie! Podziwiam za to rozpisanie się przy wynikach, serio 😂❤️
Quizik oczywiście już odpoczywa w ulubionych 💞

Odpowiedz
1
Lerinnes

Lerinnes

•  AUTOR

@Tynka272 bardzo dziękuję! :*

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej