Opowiadania mogą zawierać treści nieodpowiednie dla osób nieletnich. Zostaje w nich zachowana oryginalna pisownia.
Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej. Jeżeli szukasz informacji dot. depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.

On His Own • One Shot

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
.m3t30ra.
.m3t30ra.
Zobacz profil

Komentarze sameQuizy: 6

NocnaBryza

NocnaBryza

Moim zdaniem zbyt brutalne. Też smutne, zalewa mnie fala współczucia dla tego pieska… Wiem, że na świecie niestety zdarzają się takie przypadki, ale raczej ludzie nie są tacy głupi żeby RZUCAĆ zwierzęciem o podłogę w windzie. Mogłoby się to skończyć oddaniem do schroniska i hapoyendem że inna rodzina go przygarnia. Nie wiem czemu ale jak zytam jakieś opowiadania to zawsze są smutne, bo ktoś umiera. Czemu nikt nie robi wesołych opowiadań?

Odpowiedz
1
.m3t30ra.

.m3t30ra.

•  AUTOR

@NocnaBryza też się zastanawiam. Może to kwestia tego, że wesołych opowiadań wiele osób nie potrafi w pełni rozwinąć przez co wydają się nieciekawe, a nieciekawych opowiadań nikt nie chce czytać, a ludziom zwykle zależy, żeby ich praca była dostrzegana przez ludzi.

Odpowiedz
.m3t30ra.

.m3t30ra.

•  AUTOR

@NocnaBryza poza tym, jak już wspomniałaś, wiele opowiadań jest smutnych i brutalnych, a na to wskazuje, że właśnie to ludzie chcą czytać, jeżeli jest ich coraz więcej. Zresztą, nie każda historia kończy się happy endem, ale faktycznie masz rację, że weselych opowiadań mogłoby być więcej

Odpowiedz
n.nicoleaa

n.nicoleaa

<3

Odpowiedz
1
Nocna_Burza

Nocna_Burza

Smutne, ale piekne <3 zrób part 2!

Odpowiedz
3
.m3t30ra.

.m3t30ra.

•  AUTOR

@_Marvel_uwu_ będzie więcej opowiadań tego typu, ale nie będzie drugiej części, bo to one shot, czyli nie planuje kolejnej części <3

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej