Oblicz liczbę swojego imienia!


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 141

AngelikaSwift

AngelikaSwift

11

Numerologiczna Jedenastka to wyjątkowa osobowość w… zwyczajnym świecie, dlatego nie sposób jej nie zauważyć. Liczba mistrzowska 11 oznacza ni mniej, ni więcej, że dana osoba posiada niespotykane zalety duchowe i umysłowe, nieporównywalne z innymi ludźmi, dlatego znaczenie liczby 11 rozpatruje się głównie we wskazanych aspektach. Każda Jedenastka jest obdarzona wspaniałym umysłem, bystrością oraz jasnością myślenia, ma bardzo rozwinięty zmysł wyobraźni. To silne osoby, pełne inteligencji, szlachetne, odważne, a przy tym wrażliwe i umiejące łatwo odkryć, co gryzie drugiego człowieka. Empatia i intuicja to wielkie przymioty Jedenastek, które wiedzą, czym są ideały, myślenie humanitarne i współczucie.

Numerologia 11 mówi, że ludzie z tą wibracją są urodzonymi szczęściarzami, którzy często wpadają w kłopoty ze względu na niezłomny charakter, ale zwykle w finale spadają na cztery łapy. Jedenastki umieją być czułe i troskliwe, ale potrafią ostro zawalczyć o to, czego pragną, są nieustępliwe i zahartowane, ale nieobce jest im poświęcanie się dla dobra innych. Mimo tego, że liczba 11 wskazuje na ogólne powodzenie, to niestety z pominięciem sfery finansowej, w której te osoby nie zaznają stabilizacji. Mimo kłopotów natury materialnej, Jedenastki nigdy się nie poddają i często odnoszą wielkie sukcesy, paradoksalnie nie zawsze poparte wzrostem stanu konta. Niemniej osoby, którymi opiekuje się liczba 11, są niezwykłe – pełne zrozumienia i tolerancji, wszechstronnie utalentowane, bezinteresowne i skromne.

W miłości Jedenastki są świetnymi partnerami – wymagającymi, ale kochającymi, wiernymi i czułymi. Numerologia 11 podpowiada, że osoba z taką liczbą może szukać ideału, ale wrodzona inteligencja i intuicja uświadomi jej w końcu, że ktoś taki nie istnieje. W tym właściwym związku Jedenastka ceni to, co sama daje – oddanie, monogamię, namiętność i poczucie emocjonalnego bezpieczeństwa.

Wśród licznych wielu zalet, jakie posiadają Jedenastki, od czasu do czasu trafiają się i wady – wszak nie ma ideałów. Liczba 11 to także egocentryzm, snobizm, krótkowzroczność, zapalczywość i duża nerwowość. Jedenastki bywają także zamknięte w sobie, co utrudnia ich poznanie i docenienie przymiotów, zdarza się im również chorobliwa nieśmiałość – czują się wyjątkowe, a jednocześnie boją się oceny innych lub porażki. Takie skraje emocje to charakterystyczne zjawisko dla osoby z numerologiczną 11 – wahania to naturalny element ich osobowości, dlatego bywają czasem chwiejne i niezdecydowane. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Miłość i wady zgadzają się najbardziej, jednak co do tego początkowego opisu, tylko trochę się zgadza

Odpowiedz
Hockstetter

Hockstetter

11
Numerologiczna Jedenastka to wyjątkowa osobowość w… zwyczajnym świecie, dlatego nie sposób jej nie zauważyć. Liczba mistrzowska 11 oznacza ni mniej, ni więcej, że dana osoba posiada niespotykane zalety duchowe i umysłowe, nieporównywalne z innymi ludźmi, dlatego znaczenie liczby 11 rozpatruje się głównie we wskazanych aspektach. Każda Jedenastka jest obdarzona wspaniałym umysłem, bystrością oraz jasnością myślenia, ma bardzo rozwinięty zmysł wyobraźni. To silne osoby, pełne inteligencji, szlachetne, odważne, a przy tym wrażliwe i umiejące łatwo odkryć, co gryzie drugiego człowieka. Empatia i intuicja to wielkie przymioty Jedenastek, które wiedzą, czym są ideały, myślenie humanitarne i współczucie. Numerologia 11 mówi, że ludzie z tą wibracją są urodzonymi szczęściarzami, którzy często wpadają w kłopoty ze względu na niezłomny charakter, ale zwykle w finale spadają na cztery łapy. Jedenastki umieją być czułe i troskliwe, ale potrafią ostro zawalczyć o to, czego pragną, są nieustępliwe i zahartowane, ale nieobce jest im poświęcanie się dla dobra innych. Mimo tego, że liczba 11 wskazuje na ogólne powodzenie, to niestety z pominięciem sfery finansowej, w której te osoby nie zaznają stabilizacji. Mimo kłopotów natury materialnej, Jedenastki nigdy się nie poddają i często odnoszą wielkie sukcesy, paradoksalnie nie zawsze poparte wzrostem stanu konta. Niemniej osoby, którymi opiekuje się liczba 11, są niezwykłe – pełne zrozumienia i tolerancji, wszechstronnie utalentowane, bezinteresowne i skromne. W miłości Jedenastki są świetnymi partnerami – wymagającymi, ale kochającymi, wiernymi i czułymi. Numerologia 11 podpowiada, że osoba z taką liczbą może szukać ideału, ale wrodzona inteligencja i intuicja uświadomi jej w końcu, że ktoś taki nie istnieje. W tym właściwym związku Jedenastka ceni to, co sama daje – oddanie, monogamię, namiętność i poczucie emocjonalnego bezpieczeństwa. Wśród licznych wielu zalet, jakie posiadają Jedenastki, od czasu do czasu trafiają się i wady – wszak nie ma ideałów. Liczba 11 to także egocentryzm, snobizm, krótkowzroczność, zapalczywość i duża nerwowość. Jedenastki bywają także zamknięte w sobie, co utrudnia ich poznanie i docenienie przymiotów, zdarza się im również chorobliwa nieśmiałość – czują się wyjątkowe, a jednocześnie boją się oceny innych lub porażki. Takie skraje emocje to charakterystyczne zjawisko dla osoby z numerologiczną 11 – wahania to naturalny element ich osobowości, dlatego bywają czasem chwiejne i niezdecydowane. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Oprócz oddania, czułości, wrażliwości itd. oraz opisu związku wszystko się zgadza.

Odpowiedz

Night_moonka

Mi wyszło 62

Odpowiedz
OniChan_

OniChan_

22

Numerologiczna Dwudziestkadwójka to kompilacja energii, aktywności i inteligencji. Osoby, którym odpowiada liczba mistrzowska 22, mogą spożytkować swój potencjał dwojako – pozytywnie, co pomoże osiągnąć sukces lub negatywnie, co może zakończyć się klęską. Wibracja 22 jest niezwykle energetyczna i żywotna, ma ogromny wpływ na ludzi, którym chętnie i ofiarnie pomaga. Jeśli Dwudziestkadwójka opowie się za „ciemną stroną mocy” i zacznie wykorzystywać swoje zalety oraz możliwości w niecny sposób, pogorszy to jej samopoczucie, gdyż w głębi serca zawsze pozostanie dobrą osobą. Numerologia 22 mówi, że osoba, której odpowiada, ma większe predyspozycje do czynienia dobra, niż zła, ale zdarza się, że podejmuje nieprzemyślane decyzje, za które przychodzi wiele zapłacić – wtedy pojawia się nerwowość, depresja, melancholia, nihilizm, poczucie przegranej i osamotnienie. Znaczenie liczby 22 podpowiada, że ludzie z tą wibracją są przeznaczeni do pracy na rzecz innych i najlepiej spełniają się, gdy mogą pomagać bezbronnym, pokrzywdzonym czy potrzebującym. Jeśli Dwudziestkadwójka zagubi się i zacznie zdradzać nadmierny pociąg do pieniędzy, to powinna hamować się ze wszystkich sił przed nieuczciwym pozyskiwaniem dóbr – z takiego zachowania bierze się bowiem niezdrowy egoizm, egocentryzm, pracoholizm i materializm. Dwudziestkidwójki świetnie radzą sobie w pracy, są kreatywne, bystre i przebojowe, radzą sobie z największymi wyzwaniami czy przeszkodami, co często w ich przypadku owocuje ogromnym sukcesem, także pod względem materialnym. Niemniej zagrożeniem dla wibracji 22 jest materializm, w który mogą łatwo popaść, co zepsuje ich relacje w związku i z przyjaciółmi. Osobom z numerologiczną dwudziestkądwójką grozi też pracoholizm i jeśli w porę nie dostrzegą zagrożenia, mogą stracić wszystko inne poza pracą. Większość Dwudziestekdwójek umie porwać innych do działania, mogą być przywódcami w pracy, liderami zespołów czy kreatywnymi, prężnymi kierownikami. Muszą pamiętać jednak o tym, by nie zachłysnąć się władzą i nie zacząć wywyższać, gdyż mogą nie znaleźć w tym umiaru, co wpłynie negatywnie na ich wizerunek. Materialistycznie usposobione Dwudziestkidwójki powinny pracować nad tym, by szukać satysfakcji w kontaktach z ludźmi, nie zaś tylko w pieniądzach, które finalnie nie dadzą im szczęścia. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
.Ignis.

.Ignis.

11
Skąd ja to znam…zgadza się

Odpowiedz
MiszczuNiszczy

MiszczuNiszczy

66
Trochę sie zgadza

Odpowiedz
oceana_

oceana_

12

Odpowiedz
Rose333

Rose333

11, mega quiz ;)

Odpowiedz
Juuzou515

Juuzou515

9

Odpowiedz
MalwisiowaXoXo

MalwisiowaXoXo

10. Dodac jeszcze raz?

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej