Na jakim poziomie jest Twój lęk społeczny?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 106

T...L

Umiarkowany lęk
Odczuwasz sporadyczny lęk w sytuacjach społecznych, jednak potrafisz go kontrolować. Umiesz przetłumaczyć sobie, że odczuwany strach nie jest racjonalny i odrzucasz go. Twoja niepewność wynika raczej z nieśmiałości i nieco zaniżonej samooceny. W żadnym razie nie świadczy o fobii. Podziel się wynikiem w komentarzu! nom jestem nieśmiały

Odpowiedz
Wiktoria10.pl

Wiktoria10.pl

Brak lęku
Nie dotyczy Cię problem lęku społecznego. Radzisz sobie w większości sytuacji społecznych. Nie masz obaw, że ośmieszysz się lub zostaniesz wykluczony z grupy. Znasz swoje możliwości i starasz się żyć swoim życiem, nie oglądając się na innych. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
xRaxenka

xRaxenka

Umiarkowany lęk

Odczuwasz sporadyczny lęk w sytuacjach społecznych, jednak potrafisz go kontrolować. Umiesz przetłumaczyć sobie, że odczuwany strach nie jest racjonalny i odrzucasz go. Twoja niepewność wynika raczej z nieśmiałości i nieco zaniżonej samooceny. W żadnym razie nie świadczy o fobii. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Kuno_Demonia

Kuno_Demonia

Bardzo silny lęk
Jesteś dla siebie najsurowszym krytykiem, dlatego uważasz, że inni oceniają Cię równie surowo. Unikasz kontaktów towarzyskich, zamykasz się w czterech ścianach i w swoich myślach. Twój lęk jest bardzo silny i wyniszczający. Czujesz się niezrozumiany, nie wiesz jak to zmienić, wyjść do ludzi. Wynik quizu powinien skłonić Cię do tego, by poszukać pomocy.

Odpowiedz
Levia

Levia

Umiarkowanie lęk

Odpowiedz
_TrapGangsta_

_TrapGangsta_

Umiarkowany

Odpowiedz
Fas_Olka

Fas_Olka

Umiarkowany lęk :)

Odpowiedz
1
Aria_Night

Aria_Night

Umiarkowany lęk. Odczuwasz sporadyczny lęk w sytuacjach społecznych, jednak potrafisz go kontrolować. Umiesz przetłumaczyć sobie, że odczuwany strach nie jest racjonalny i odrzucasz go. Twoja niepewność wynika raczej z nieśmiałości i nieco zaniżonej samooceny. W żadnym razie nie świadczy o fobii.
to się zgadza! niezły quiz✨🙂🙃

Odpowiedz
1
CherriesAndWine

CherriesAndWine

Super Quiz <3

Odpowiedz
1
anwicia2005

anwicia2005

Umiarkowany lęk
Odczuwasz sporadyczny lęk w sytuacjach społecznych, jednak potrafisz go kontrolować. Umiesz przetłumaczyć sobie, że odczuwany strach nie jest racjonalny i odrzucasz go. Twoja niepewność wynika raczej z nieśmiałości i nieco zaniżonej samooceny. W żadnym razie nie świadczy o fobii. Podziel się wynikiem w komentarzu! a tak w ogóle to dużo pytań a ja lubię takie quizy

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej