Czy jesteś uzależniony od Internetu?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.
Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy

Komentarze sameQuizy: 39

Fotografka12

Nie jesteś uzależniony

Czy ja wiem 🤷

Ile średnio dziennie spędzacie w internecie?

Odpowiedz
_Psychofanka_

_Psychofanka_

Totalne uzależnienie
Jestem uzależniona bardziej w necie d pisania z moją BFF, która praktycznie nie wchodzi teraz :/

Odpowiedz
1
Huncwotka_001

Huncwotka_001

Rozsądny umiar
Czas spędzony w Internecie sprawia Ci przyjemność i czasami zdarza Ci się trochę w nim zasiedzieć. Pomimo tego umiesz zachować równowagę i nie tracisz z oczu innych spraw. Tak trzymaj! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
VanessaSweetlight

VanessaSweetlight

Czas spędzony w Internecie sprawia Ci przyjemność i czasami zdarza Ci się trochę w nim zasiedzieć. Pomimo tego umiesz zachować równowagę i nie tracisz z oczu innych spraw. Tak trzymaj! Podziel się wynikiem w komentarzu.

Odpowiedz
Dzeemi

Dzeemi

„Czas spędzony w Internecie sprawia Ci przyjemność i czasami zdarza Ci się trochę w nim zasiedzieć. Pomimo tego umiesz zachować równowagę i nie tracisz z oczu innych spraw. Tak trzymaj!”

Odpowiedz
demon2

demon2

Totalne uzależnienie
Bez Internetu nie wyobrażasz sobie życia. Odcięty od sieci jesteś nerwowy i zagubiony. Twój dzień wypełnia aktywność online. Spędzając tam czas, czujesz się swobodnie. Potrafisz przez to zaniedbywać bliskich i obowiązki. „Wyloguj” się czasem. Wyjdź do ludzi, znajdź ciekawą pasję lub jeśli ją masz – rozwijaj ją! Zgadzasz się z wynikiem? Podziel się w komentarzu.

Odpowiedz
cosnapewno

cosnapewno

Nie jesteś uzależniony
yeah

Odpowiedz
YukiPL6969

YukiPL6969

Bez Internetu nie wyobrażasz sobie życia. Odcięty od sieci jesteś nerwowy i zagubiony. Twój dzień wypełnia aktywność online. Spędzając tam czas, czujesz się swobodnie. Potrafisz przez to zaniedbywać bliskich i obowiązki. „Wyloguj” się czasem. Wyjdź do ludzi, znajdź ciekawą pasję lub jeśli ją masz – rozwijaj ją!
~ Nie, granie to moja pasja bitch.

Odpowiedz
.Niedoskonala.

.Niedoskonala.

Totalnie. Wiem i trudno mi to zmienić

Odpowiedz
Kira91

Kira91

Totalne uzależnienie :PCo do tego z pasją, by ją rozwijać potrzebny jest mi dostęp do internatu w większości z nich, lub przynajmniej komputera :P Natomiast do ludzi wychodzę, nie mam z tym problemu. Wyłączam komputer i idę.
Chociaż łatwiej było nie być uzależnionym od komputera, gdy człowiek spędzał całe dnie na dworze z przyjaciółmi, a rodzice narzekali, że „dom to nie hotel” XD

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej