Który wampir z Diabolik Lovers do Ciebie pasuje?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 137

Feleria

Feleria

Shu nice moja jedna z ulubionych postac

Odpowiedz
Me.Mariko

Me.Mariko

Ayato<3

Odpowiedz
Shellx

Shellx

Moim ulubieńcem jest Laito, i akurat go trafiłam <33

Laito Sakamaki (逆巻 ライト) jest trzecim synem Karlheinza, Króla Wampirów, oraz jego pierwszej żony — Cordelii; pierwszy z jej trojaczków. Jest niebywale perwersyjny i zboczony; to zarówno skrajny sadysta, jak i masochista — a to wszystko przez matkę, która wykorzystywała go seksualnie, kiedy jeszcze żyła, przez co traktował ją bardziej jak kochankę; ma też przez to problemy ze zrozumieniem instytucji miłości. Mimo to, wydaje się wesoły, ma swoje poczucie humoru i uwielbia żartować. Jeśli jednak nie wypełni się jego rozkazu, denerwuje się i zmienia się z wesołego chłopaka w sadystycznego wampira. Doskonale też umie interpretować motywy innych osób.
Laito potrafi grać na fortepianie, a jego obecnym zainteresowaniem jest surfowanie po Internecie, chociaż "sprawy łóżkowe" też można podpiąć pod jego małe hobby. Zamiast bokserek nosi bieliznę ze zwierzęcym nadrukiem.
Podczas pełni potrafi latać oraz jak każdy wampir posiada umiejętność teleportacji. Umie także tworzyć iluzje.

Odpowiedz
natulciak2314

natulciak2314

Reiji ( zaznaczyłam w swojej wadzie lenistwo…. przecież on by mnie zabił za to xD)

Odpowiedz
sxszka

sxszka

laito..
pomocy

Odpowiedz
Winter_Eyes

Winter_Eyes

Kanto Sakamak
Niezbyt go lubię, ale no cóż…przynajmniej odpowiadałam szczerze

Odpowiedz
Anime_Rumiko

Anime_Rumiko

😂😂😂😏😏😏
Shu Sakamaki (逆巻 シュウ) jest najstarszym synem Karlheinza, Króla Wampirów oraz Beatrix, drugiej żony pana Sakamakiego. Chłopak jest apatyczny i leniwy, ciągle zdaje się tkwić w swego rodzaju letargu; nie liczy się dla niego nic, oprócz umiłowanej muzyki — nigdzie nie rusza się bez słuchawek, z których zawsze płyną dźwięki muzyki klasycznej. Młodzieńcowi często brakuje motywacji do czegokolwiek i najchętniej ciągle by spał — w wannie, na kanapie, na fortepianie; dla niego wszyscy są zbyt głośni, zbyt chaotyczni. Nie czuje się odpowiedzialny wobec reszty braci, chociaż jest najstarszy z nich — wszystko zrzuca na barki młodszego brata, Reiji'ego. Znudzony życiem na chwilę obecną, kiedyś był wesołym i pogodnym dzieckiem, które znalazło przyjaciela wśród ludzi. Przez śmierć Edgara stał się taki, jakim możemy go widzieć. Mimo całokształtu depresyjnego lenia, Shu jest zboczony i sadystyczny, podobnie jak reszta jego braci. Interesuje się muzyką klasyczną, perfekcyjnie gra na fortepianie oraz skrzypcach; boi się ognia i robali. Posiada moc latania podczas pełni oraz umie — jak każdy wampir — pojawić się zupełnie znikąd. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
UgaBuga559931629392916263

UgaBuga559931629392916263

Ja pier

Odpowiedz
1
CesarzowaOtaku

CesarzowaOtaku

Ruki😁

Odpowiedz
ASIX_

ASIX_

Ayato Sakamaki (逆巻 アヤト) jest piątym synem Karlheinza, Króla Wampirów, oraz jego pierwszej żony — Cordelii; ostatni z trojaczków. To istny człowiek zamęt, kocha być w centrum uwagi i słynie z miana awanturnika rodziny. Mówi sam o sobie Ore-sama; uważa się za najlepszego, patrzy na każdego z góry, jego małe hobby to granie innym na nerwach. Młody awanturnik, któremu matka wpoiła, że zawsze ma być we wszystkim pierwszy. Można go nazwać narcystycznym, aroganckim, dumnym i próżnym palantem, chociaż miewa swoje lepsze dni i potrafi być zabawny. Używa wulgarnego języka i często obraża innych wprost — Kanato nazywa histerykiem, a Reiji'ego "otaku zastawy stołowej" (przy czym otaku to w Japonii określenie obraźliwe). Nie bardzo wie, jak ma wyrażać uczucia i ma problem z emocjami, łatwo wpada w gniew. Zboczony i zaborczy, nie lubi, kiedy ktoś rusza jego rzeczy (lub ludzi).
Miłośnik koszykówki oraz takoyaki; koszmarny z matematyki i nie potrafi płynnie czytać po angielsku, w dodatku nie wie, jak zawiązać krawat. Niech jednak nie zwodzą nikogo niemożności w tak prozaicznych czynnościach, bowiem Ayato doskonalił się w sztuce szermierki.
Umie pojawiać się znikąd, tak jak każdy wampir. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej