Jakim typem użytkownika sameQuizy.pl jesteś?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 72

murielmerillrach

murielmerillrach

Czytelnik
Uwielbiasz czytać, a opowiadania z sameQuizy są dla Ciebie bardzo wciągające. Nieważne, czy masz konto na stronie czy nie. Pewne jest to, że używasz naszej strony głównie do czytania opowiadań.

Odpowiedz
Tossssssssia.

Tossssssssia.

Aktywny wpisowicz i quizowicz

Odpowiedz
Zachmurzona.

Zachmurzona.

sameQuizy są dla Ciebie przede wszystkim rozmową z ludźmi. Publikujesz bardzo dużo quizów, w których zadajesz pytania, informujesz o konkursach lub publikujesz w nich Q&A oraz speciale. Twoje quizy rzadko trafiają na Stronę Główną, ale mimo to masz już dość duże grono obserwatorów.
Mogę się zgodzić, mam 1 quiz na sQ i to taki niedopracowany i okropna mini ☠️ czemu akurat ten. Racja, dużo piszę z ludźmi:)

Odpowiedz
Dzika.Odklejka

Dzika.Odklejka

Aktywny wpisowicz i quizowicz. Myślę, że racja

Odpowiedz
Myszojelen3137

Myszojelen3137

Aktywny wpisowicz i quizowicz

Odpowiedz
Cyverine

Cyverine

Uzależniona….to prawda
Fajny quiz

Odpowiedz

N...r

Bierny
Racja

Odpowiedz
Guizik.pl

Guizik.pl

😂😂 Niestety moje quizy nie trafiają na Główną Stronę 😂 Możliwe , że się uzależniłam chodziasz moim zdaniem to bardziej hobby 😂😏❤😉 Lubię pisać dlatego , a ostatnio i tak mam małą przerwę bo mam dużo zadań domowych 😑 Ogólnie fajny Quiz ❤ Przede wszystkim ciekawy ❤

Uzależniony

Wchodzisz na sameQuizy zbyt często. Na okrągło publikujesz nowe quizy, które dość często trafiają na Stronę Główną. Nad tworzeniem quizu spędzasz często kilka godzin. Kiedy nie robisz akurat quizu lub nie prowadzisz z nikim rozmowy, to „koczujesz” przed telefonem i co dziesięć minut sprawdzasz powiadomienia. To dowodzi o Twoim uzależnieniu i musisz coś z tym zrobić

Odpowiedz

fnafowiec541

aktywny quizowicz i wpisowic
nie do koncza

Odpowiedz
.Alexis.

.Alexis.

Popularny
Na sameQuizy udało Ci się zajść bardzo daleko! Masz ponad 500 obserwujących, co jest naprawdę świetnym wynikiem. Może nawet znajdujesz się w rankingu? Jeśli jeszcze Ci się nie udało do niego wejść, to życzymy powodzenia!

No nie wiem 😅
Ja i ponad 500 obs? W Rakim razie muszę dobić ich jeszcze ze 100

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej