Kto z Diabolik Lovers jest Twoją bratnią duszą?

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.
..ENiGMA..
..ENiGMA..
Zobacz profil
Zapraszam do rozwiązywania moich quizów:

Komentarze sameQuizy: 14

meduza101

meduza101

Yui Komori
n-nani?!

Odpowiedz
rypka

rypka

Laito? Ale… dlaczego? Na jakiej podstawie? XDDD nie jestem zboczona ani trochę, wręcz przeciwnie, jestem taką szarą myszką

Odpowiedz
Blacierra

Blacierra

Shuu Sakamaki
Shuu jest chyba najbardziej leniwy z braci. Cały czas śpi lub słucha muzyki. Jest najstarszym z braci lecz to Reiji wykonuje jego obowiązki. Mam nadzieję, że Quiz się podobał! Jeśli chcesz więcej tego typu Quizów napisz w komentarzu.

Odpowiedz
MaryAnn

MaryAnn

Kto ma fioletowe oczy przyznać się😂

Odpowiedz
MadziaMisia

MadziaMisia

Yuma Mukami
Głos, ciało i postawa tego zbuntowanego sadysty są znaczące. Często wpada w szał, ale zasypia, gdy się nudzi. Zawsze można go spotkać jak je kostki cukru i głośno przy tym mlaszcze. Jest bardzo zboczony i porywczy. Jako dziecko był nieśmiały i wstydliwy. Musiał się jednak zmienić, jeśli chciał przeżyć na ulicy wraz z innymi członkami buntowniczego gangu. Wychował się na osobę brutalną, szorstką i dominującą. Mam nadzieję, że Quiz się podobał! Jeśli chcesz więcej tego typu Quizów napisz w komentarzu. Możesz też napisać z jakiego anime ma być następny Quiz.

Odpowiedz
Aniolekktorymarogi

Aniolekktorymarogi

Moglabys ze Swort Art Online zrobic kolejny quiz.

Odpowiedz
Kaiko-chan

Kaiko-chan

Quzi jest superowy :)

Odpowiedz

Twoj_Ziomek

Co to za laleczki w pierwszym pytaniu?

Odpowiedz
AngelWithShotgun

AngelWithShotgun

Kanato Sakamaki
Kanato uwielbia słodycze. Jest bardzo przywiązany do Yui. Jest wymagający, sadystyczny i lekko masochistyczny. Musi mieć wszystko czego chce natychmiast. Jego zachowanie drastycznie się zmienia, gdy czegoś nie dostanie. Kanato bardzo często płacze i nie śpi zbyt wiele. Nigdzie nie rusza się bez swojego misia Teddy’ego. Kolekcjonuje on lalki i uwielbia się bawić. Mam nadzieję, że Quiz się podobał! Jeśli chcesz więcej tego typu Quizów napisz w komentarzu. Możesz też napisać z jakiego anime ma być następny Quiz.

Odpowiedz

_..._

Ayato jest buntowniczy. Lubi dokuczać swojemu rodzeństwu i Yui. Jego hobby to koszykówka. Uważa się za najlepszego z braci. Jest skrajnym sadystą. Uwielbia być w centrum uwagi i w towarzystwie. Mam nadzieję, że Quiz się podobał! Jeśli chcesz więcej tego typu Quizów napisz w komentarzu. Możesz też napisać z jakiego anime ma być następny Quiz.
Yaaay ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej