Który tekst jest bardziej niepokojący? #1


Większość fanów mrocznych klimatów i prawdziwych Creepypast, odbiegających od "dzieł" typu ,,Jeff the Killer" czy historii związanych z ,,Creepypastą Family" na pewno kojarzy Straszne-Historie.pl oraz inne strony w tym stylu, tym samym znając większą lub mniejszą ilość tekstów, które zdecydowałam się umieścić w tym quizie. Niektórzy mogą je uznać za upiorne, inni za zwykłe, znajdą się też jednostki, które się zaśmieją. Wzbudzą w Tobie dyskomfort czy nie, zagłosuj na te, które uważasz za lepsze. A więc, który tekst bardziej Cię niepokoi?
Nie bój się potworów - po prostu ich wypatruj. Spójrz w prawo, następnie w lewo, sprawdź zakamarki w swoim domu, ale pod żadnym pozorem NIE patrz w GÓRĘ. ONA NIE ZNOSI, GDY KTOŚ JĄ ZAUWAŻA.
Ostatnia rzecz, którą pamiętam, to zgniłe paznokcie przebijające moją tchawicę oraz nienaturalnie bladą, kościstą dłoń powstrzymującą mnie od krzyku oraz zegar wskazujący siedem minut po północy. Nagle zerwałem się z łóżka uradowany końcem złego snu, gdy spojrzałem na zegar. Wskazywał on godzinę 0.06, a drzwi mojej szafy w tym momencie głośno skrzypnęły...

Który tekst bardziej Cię niepokoi?
Stoję nieruchomo i patrzę w lustro. Moje odbicie mrugnęło, teraz macha do mnie ręką.
Obudziło mnie stukanie w szkło. Pierw myślałem, że coś uderzyło w okno, ale w końcu zrozumiałem, że znowu dochodzi ono z lustra.

Ķtóry tekst bardziej Cię niepokoi?
Kiedy układałem syna do snu, powiedział on "Tatusiu, sprawdź, czy pod moim łóżkiem nie ma żadnych potworów.". Zajrzałem pod mebel i wtedy go ujrzałem - swojego jedynego potomka, który wyszeptał "Tato... Coś jest w moim łóżku."
Słyszysz głos swojej mamy, która woła Cię z dołu na posiłek. Kierując się w stronę drzwi, słyszysz dźwięk otwieranej szafy. Nagle coś, co przypomina głos Twojej rodzicielki, mówi ze środka: "Nie idź tam, kochanie. Też to słyszałam."

Który tekst bardziej Cię niepokoi?
Po amputowaniu ręki lekarze powiedzieli mi, że od czasu do czasu mogę odczuwać złudzenie kończyny fantomowej. Nie przygotowali mnie jednak na moment, gdy oprócz odciętej ręki czuję inną - zimną, głaszczącą ją co jakiś czas.
Oni — naukowcy, świętowali pierwsze zamrożenie człowieka. Ale on nie miał szans, by powiedzieć im, że nadal jest przytomny.
Reklama

Który tekst bardziej Cię niepokoi?
Dziś w nocy moja narzeczona wślizgnęła się pod kołdrę i powiedziała mi, że nie może spać. Obudziłem się, trzymając w rękach sukienkę, w której ją pochowano.
Wskoczyłem za nią pod lód i w ciemności chwyciłem jej dłoń. Dopiero przy próbie wydostania nas na powierzchnie zrozumiałem, jak szybko zamarza woda.

Który tekst bardziej Cię niepokoi?
Wróciłem do domu i zastałem swoją żonę, która kołysała w kołysce naszego synka. Do tej pory nie wiem, co było straszniejsze — fakt, że byli martwi, czy to, że ktoś się do nas włamał, by ich tu ustawić.
Moja córka cały czas płacze nocami. Niedawno poszedłem na jej grób i poprosiłem, aby przestała to robić. Nie pomogło.
Reklama

Który tekst bardziej Cię niepokoi?
Co noc widzę w swoim oknie twarz wyszczerzoną w uśmiechu. Mieszkam na 14 piętrze...
Mieszkam sam i zastanawiam się, czemu światło rzuca dwa ludzkie cienie... W pokoju jest jedna żarówka.

Który tekst bardziej Cię niepokoi?
Idź spać. Pozwól, by Twoje ciało objął paraliż senny — możesz tylko i wyłącznie swoimi mrugać oczami. Starasz się ruszyć, ale nie możesz, więc zasypiasz ponownie. Kilka godzin później budzisz się: jesteś elegancko ubrany i słyszysz śpiew. Próbujesz się podnieść, ale szybko zdajesz sobie sprawę, że jesteś gdzieś uwięziony, w jakiejś skrzyni. Dopiero po chwili orientujesz się, że tuż nad Tobą odbywa się... Uroczystość pogrzebowa.
Nie wiem, co jest straszniejsze; fakt, że zostałem pogrzebany żywcem, czy to, że w nie jestem sam w trumnie.

Który tekst bardziej Cię niepokoi?
W mieście zamknęli kolejne schronisko. Dziwnym trafem mięso tanieje z dnia na dzień.
Zawsze zastanawiałem się, czemu moja kotka patrzy na mnie z takim przerażeniem. Dopiero niedawno zdałem sobie sprawę z tego, że ona obserwuje to, co jest za mną...

Który tekst bardziej Cię niepokoi?
Wycelowałem pistolet w drania, przez którego zginęła moja żona. Łkał i był przerażony tym, co za chwilę miało nastąpić. Pociągnąłem za spust. Gdyby to jakoś wyjaśnił lub mnie uspokoił to może pozwoliłbym mu żyć. Ale tak nie mogło się stać. Przecież urodził się on kilka minut wcześniej.
Moja dziewczyna zapytała mnie, czemu tak głośno oddycham. Myślałem, że to ona.

Który tekst bardziej Cię niepokoi?
Im dłużej to noszę, tym bardziej to na mnie rośnie. Miała taką piękną skórę.
Coś zablokowało drzwi od zewnątrz. Uczestnicy pogrzebu nigdy nie wyszli z katakumb.

Który tekst bardziej Cię niepokoi?
Mieszkałem z kilkoma psami, więc przyzwyczaiłem się do odgłosów drapania w drzwi. Teraz, gdy wszystkie pozdychały, zaczęło się to robić niepokojące.
Jest zima. Mieszkam sama, spoglądam przez okno. Widzę mężczyznę z zakrwawioną siekierą. Przełykam ślinę i dzwonię na policję. Potem patrzę jeszcze raz i widzę, że psychopata stoi o wiele bliżej. Nagle zauważam, że na śniegu nie ma żadnych śladów. To jego odbicie.

Który tekst bardziej Cię niepokoi?
Basen wypełniony krwią nie był najgorszą rzeczą, jaką przyszło mi zobaczyć. Stos ciał brutalnie zamordowanych noworodków, zabitych w celu napełnienia go już tak.
Jeśli budzisz się późno w nocy, istnieje 80% prawdopodobieństwa, że ktoś się w Ciebie wpatrywał.

Który tekst bardziej Cię niepokoi?
Notatka pielęgniarki: "Urodzone, 17 funtów 10 uncji, 18 cali, 32 w pełni wykształcone zęby, ciche, zawsze uśmiechnięte."
Lekarz powiedział mi, że muszę przejść operację z prawdopodobieństwem nie przeżycia. Jeśli tego nie zrobię, to na 100% umrę. Kiedy już jestem w szpitalu i powoli zasypiam, słyszę rozmowę doktora z pielęgniarką - "Serce tego człowieka jest dokładnie takie, jakiego potrzebuje pana córka?" - mówi jeden głos. "Tak". "A więc nie przeprowadzi pan operacji, o której mu powiedział?"

Reklama
419 Super!
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 114

PijanyVenti

PijanyVenti

Niektóre są naprawde śmieszne

Odpowiedz
Wolf_King

Wolf_King

Straszne…😫
Fajny quiz…

Odpowiedz
Hockstetter

Hockstetter

1. Pierwszy tekst
2. Drugi tekst
3. Drugi tekst
4. Drugi tekst
5. Pierwszy tekst
6. Pierwszy tekst
7. Pierwszy tekst
8. Drugi tekst
9. Drugi tekst
10. Pierwszy tekst
11. Drugi tekst
12. Drugi tekst
13. Drugi tekst
14. Drugi tekst

Odpowiedz
Eisou

Eisou

wow! kocham to

Odpowiedz
2
Wilby.Soot

Wilby.Soot

o tym dziecku gdzieś już czytałam…. to jest straszne

Odpowiedz

S...q

Automatycznie po przeczytaniu tego zaczęłam się kręcić i poszłam sprawdzić ile potworów (Ma tam straszny burdel) jest w pokoju mojej siostry.

Odpowiedz
1

S...q

Proszęęęęę, zrób trójkę!

Odpowiedz
1
verix23

verix23

Trochę to dawno było, ale… po przeczytaniu tych tekstów, odruchowo zerknęłam za siebie (okno) i nad siebie XD

Odpowiedz
1
SomeoneWithStagsSkullOnFace

SomeoneWithStagsSkullOnFace

Nie tyle złudzenie kończyny fantomowej tylko ból fantomowy

Odpowiedz
lilimili1

lilimili1

I przy okazji bo widzę że zapomniano to jeżeli budzisz między 2a 3w nocy 🙂

Odpowiedz
1

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej