Zgódź się lub zaprzecz tym zdaniom o Tobie i dowiedz się, czy masz zadatki na psychopatę.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 66

dc_fanka

dc_fanka

Posiadasz przeważającą ilość psychopatycznych cech.
nie no bez przesady. może i nie mam za dużo empatii i jestem inteligenta xdd ale nie jestem zła

Odpowiedz
Ragasaj

Ragasaj

Posiadasz przeważającą ilość psychopatycznych cech.
Każdy ma ciemną i jasną stronę, w większości przypadków obie utrzymywane są na równi. U Ciebie jednak przeważa ta pierwsza, dodatkowo charakteryzuje się cechami przypisywanymi psychopatom. Gdy słyszymy to słowo, zwykle przychodzi na myśl obłąkańczy seryjny morderca rodem wyciągnięty z mocnego gore lub tak samo znana postać autentycznego szaleńca znanego z innych źródeł. Tak naprawdę, prawdziwego psychopatę charakteryzuje dużo więcej cech. Oto i one: > brak rozumienia uczuć i potrzeb innych ludzi; > lekceważenie autorytetów oraz ogólnie przyjętych zasad oraz norm; > patologiczne oszustwa; > wyjątkowa umiejętność manipulowania innymi ludźmi; > dążenie do celu po trupach; > znaczne zmniejszenie lub brak odczuwania strachu, lęku (zwykle ów uczucia natychmiastowo przekształcają się w złość); > brak poczucia odpowiedzialności; > przekonanie o swojej wyjątkowości, tendencja do obwiniania innych; > niska tolerancja frustracji, łatwość do popadania w gniew i agresywnego podejścia; > perfekcyjna umiejętność usprawiedliwiania każdych swych zachowań. W jakim stopniu powyższy opis pasuje do Ciebie?

Odpowiedz
1
vbebev

vbebev

Posiadasz przeważającą ilość psychopatycznych cech.

XDXDdD:)

Odpowiedz
Marta_Troojka

Marta_Troojka

Witaj, tu znowu agentka 003!
Udało mi się wykraść tajny kod, by móc przekazać Ci tę wiadomość. Wiem, na którym koncie ukrywa się Cristian!
Jednak wiadomość jest zaszyfrowana. Ten szyfr nazywa się ułamkowym. Jeśli nie miałeś z nim styczności, możesz zajrzeć do wpisu Christiana, który udało mi się przejąć, by poznać jego tajniki. Ale ostrzegam, musisz odkryć, w jaki sposób ktoś zakodował nazwę konta! Skup się, bo zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki! Oto zakodowana nazwa konta:

1/1 3/1 4/4 1/1 2/3 1/1

Powodzenia!

Odpowiedz
13
GolabGolab

GolabGolab

Ogólnie to śmieszą mnie takie nastolatki, które się naoglądały Mirai Nikki i się cieszą, że „są psychopatkami” (Sama znam taką osobę i takie zachowanie jest trochę cringowe). Chciałabym przypomnieć, że to że zaznaczysz odpowiedź która brzmi bardziej „nienormalnie” nie znaczy, że tak jest. Poza tym, po prostu taka osoba może mieć skłonności sadystyczne, ale nie być w stanie zrobić innemu człowiekowi trwałej krzywdy bez jego zgody, a wręcz pomimo sprzeciwu. Mi wyszło, że mam przeważającą ilość psychopatycznych cech. Przy zaznaczaniu myślałam nad odpowiedzą i ją analizowałam a mimo, że mi tak wyszło to nie jestem pewna czy byłabym w stanie np. kogoś zabić ( ogólnie to dużo osób których znam, mówi że dałby radę kogoś zabić, ale serio, to nie jest takie łatwe). Pewnie nikogo to raczej nie zainteresowało, ale po prostu chcę przypomnieć, że to tylko quiz a to że komuś tak wyszło nie znaczy, że jest psychopatą pokroju Yuno z wcześniej wymienionego anime (Tylko ona mi przychodzi do głowy, chociaż jest pewnie więcej takich postaci (i najczęściej myślą tak osoby oglądające anime, to dlatego taki przykład))

Odpowiedz
1
ClarieBlack

ClarieBlack

Nieliczne cechy psychopatyczne, myślałam że wyjedzie mi że jestem psychopatką

Odpowiedz
jisunguwu

jisunguwu

przeważająca ilosc psychopatycznych cech, opsi

Odpowiedz
NymfaChan

NymfaChan

Posiadasz przeważającą ilość psychopatycznych cech. Ooof

Odpowiedz
DogsCats

DogsCats

Posiadasz nieliczne cechy psychopatyczne.

Odpowiedz
papuga1437

papuga1437

Posiadasz nieliczne cechy psychopatyczne

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej