Którego przyjaciela Aanga przypominasz?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 33

Yunisia

Yunisia

Momo
Najbardziej przypominasz Momo! To latający lemur Aanga, który jest jednym z ostatnich przedstawicieli swojego gatunku. Został znaleziony przez głównych bohaterów w Południowej Świątyni Powietrza i od razu poczuł więź z Avatarem! Łatwo można zdobyć Twoje zaufanie, jesteś lojalny bliskim bez ograniczeń i świetnie dogadujesz się z każdym! Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Hanulka3310

Hanulka3310

𝕂𝕒𝕥𝕒𝕣𝕒
✨𝕁𝕖𝕁✨

Odpowiedz
.Burning

.Burning

Appa
Najbardziej przypominasz Appę! To latający bizon, pochodzący z krainy Nomadów Powietrza, jednocześnie najstarszy przyjaciel Aanga, z którym został zamrożony w lodowcu na sto lat. Appa jest wiernym, łagodnym i kochającym przyjacielem, który obdarzył Avatara dozgonnym zaufaniem. Jesteś wspierającym przyjacielem i pomagasz przyjaciołom w każdej sytuacji. Podziel się wynikiem w komentarzu!
Jeeej xDDD

Odpowiedz
1
its_not_zux

its_not_zux

Appa.

Odpowiedz
Pepa

Pepa

Ekstra quiz!

Odpowiedz
jezynek.pl

jezynek.pl

Sokka
Najbardziej przypominasz Sokkę! Pochodzi on z Plemienia Wody i poznał Aanga gdy przebudził się z 100-letniego snu w lodowcu. Niechętnie zdecydował się porzucić rodzinną wioskę, aby pomóc Avatarowi. Ponieważ nie posiada zdolności magicznych, stara się być wojownikiem, co średnio mu wychodzi. Tak jak Sokka jesteś zabawny, kochliwy i zawsze stajesz w obronie swoich przyjaciół. Podziel się wynikiem w komentarzu!

Odpowiedz
Dark_Cloud

Dark_Cloud

Katara
Super Quiz!

Odpowiedz
1
Mangosik

Mangosik

Momo
Najbardziej przypominasz Momo! To latający lemur Aanga, który jest jednym z ostatnich przedstawicieli swojego gatunku. Został znaleziony przez głównych bohaterów w Południowej Świątyni Powietrza i od razu poczuł więź z Avatarem! Łatwo można zdobyć Twoje zaufanie, jesteś lojalny bliskim bez ograniczeń i świetnie dogadujesz się z każdym!

Odpowiedz
maxymalnymax

maxymalnymax

Katara

Odpowiedz
Leaura

Leaura

Sokka

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej