Co powinieneś zrobić, aby pomóc uratować Ziemię?


Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 107

AngelikaSwift

AngelikaSwift

Sprzątaj swoją okolicę.

Aby uratować życie na Ziemi powinieneś zacząć sprzątać swoją okolicę! Zorganizuj raz w tygodniu wycieczkę po mieście lub naturalnych okolicach np. park, las, jezioro i zbieraj śmieci. To bardzo prosta czynność, a znacząco pomaga. Nie zapominaj także o tym, aby samemu nie śmiecić! Niedawno został opublikowany raport: naszej cywilizacji zostało 31 lat. Jeśli państwa nie podejmą radykalnych działań, w 2050 roku 55 proc. ludzkości przez 20 dni w roku będzie żyć poza warunkami przeżywalności – wyliczyli naukowcy z Breakthrough National Centre for Climate Restoration w Melbourne. Sytuacja jest poważna i wymaga natychmiastowych zmian od każdego z nas!

Czasem zbieram

Odpowiedz
Cool_Jul

Cool_Jul

NIE NIE I NIE!!! JA BYM ZROBIŁ WSZYSTKO DLA NASZEJ KOCHANEJ ZIEMI!(planety :) )

Odpowiedz

y...a

Sprzątaj swoją okolicę.
extra quiz :-)

Odpowiedz
ecology

ecology

💚

Odpowiedz
MarthaDebra

MarthaDebra

Pogodzić się z partnerem dziś za darmo. Nie widziałem nic człowieka, który jest tak potężny jak Pan Dawid, w duchu i fizycznej w pobożny sposób, on rzeczywiście zrobił to dla mnie z powodzeniem, tak jak czytałem o nim w Internecie. Pan Dawid wielki ma swoją siedzibę w Europie i cały świat pomaga ludziom. Niestety dla mnie, Pan Dawid przyszedł do Polski, aby pomóc mi wrócić mój EX. On jest wart dawać pewien próbować. Jest dobrze znany na całym świecie, zwłaszcza w Europie i Ameryce. Możesz skontaktować się z Lord David wielki bezpośrednio na [email protected] lub DM Lord David Wielka Świątynia rozwiązanie numer WhatsApp: +31687718900 on jest zawsze gotowy, aby pomóc w każdej sytuacji stoją.

Odpowiedz
z_innej_perspektywy

z_innej_perspektywy

Jesten ciekaw jakie to oświadczenie. Proszę autora o podanie źródła w postaci linku do artykułu/filmu czegokolwiek o czym mógłbym się więcej dowiedzieć. Dziękuję

Odpowiedz
WilczaWojowniczka

WilczaWojowniczka

Przestań korzystać z plastiku
Tylko że ja nie korzystam z plastiku już od dawna

Odpowiedz
LilyZuza

LilyZuza

Przestań korzystać z plastiku.
Aby uratować życie na Ziemi powinieneś przestać korzystać z plastiku! Stopniowo całkowicie wyeliminuj go ze swojego życia. Istnieje wiele zamienników, np. ekologiczne torby na zakupy, metalowe słomki, lub szklane opakowania. To najłatwiejsza pomoc jaką możesz zaoferować! Niedawno został opublikowany raport: naszej cywilizacji zostało 31 lat. Jeśli państwa nie podejmą radykalnych działań, w 2050 roku 55 proc. ludzkości przez 20 dni w roku będzie żyć poza warunkami przeżywalności – wyliczyli naukowcy z Breakthrough National Centre for Climate Restoration w Melbourne. Sytuacja jest poważna i wymaga natychmiastowych zmian od każdego z nas!

Odpowiedz

R...7

Przestań korzystać z plastiku.
Aby uratować życie na Ziemi powinieneś przestać korzystać z plastiku! Stopniowo całkowicie wyeliminuj go ze swojego życia. Istnieje wiele zamienników, np. ekologiczne torby na zakupy, metalowe słomki, lub szklane opakowania. To najłatwiejsza pomoc jaką możesz zaoferować!

Niedawno został opublikowany raport: naszej cywilizacji zostało 31 lat. Jeśli państwa nie podejmą radykalnych działań, w 2050 roku 55 proc. ludzkości przez 20 dni w roku będzie żyć poza warunkami przeżywalności – wyliczyli naukowcy z Breakthrough National Centre for Climate Restoration w Melbourne. Sytuacja jest poważna i wymaga natychmiastowych zmian od każdego z nas!

Odpowiedz
izasobiejestem

izasobiejestem

Sprzątaj swoją okolicę… kto mnie zaobserwuje i pod moimi quizami da like’a to zostanie zaobserwowany przeze mnie !

Odpowiedz
WilczaWojowniczka

WilczaWojowniczka

@izasobiejestem dać lik’a do ci nie dam ale mogę cie zaobserwować

Odpowiedz

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej