Stwórz siebie w magicznym świecie i poznaj swoją moc!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.
Zauważyłeś literówkę lub błąd? Napisz do nas.

Komentarze sameQuizy: 325

Shirke

Shirke

Brawo, ukończyłeś magiczny kreator! Teraz poznaj swoje przeznaczenie! Jako magiczna postać w krainie prosto ze snów posiadałbyś przepiękną i pomocną moc przywoływania zmarłych (mógłbyś ożywić każdego, ale tylko raz)! W jaki sposób wykorzystałbyś tę potęgę? Jesteś z niej zadowolony? Daj znać w komentarzu!
Wskrzeszanie zmarłych nie jest złe :)

Odpowiedz
Hunctwotka.pl

Hunctwotka.pl

Brawo, ukończyłeś magiczny kreator! Teraz poznaj swoje przeznaczenie! Jako magiczna postać w krainie prosto ze snów posiadałbyś przepiękną i pomocną moc kontrolowania żywiołów za pomocą śpiewu! W jaki sposób wykorzystałbyś tę potęgę? Jesteś z niej zadowolony? Daj znać w komentarzu! Mega się cieszę xD szkoda że nie mogę takiej posiadać…

Odpowiedz
1

Kacper888

Twoja magiczna moc:
Brawo, ukończyłeś magiczny kreator! Teraz poznaj swoje przeznaczenie! Jako magiczna postać w krainie prosto ze snów posiadałbyś przepiękną i pomocną moc czytanie w myślach zwierząt i ludzi! W jaki sposób wykorzystałbyś tę potęgę? Jesteś z niej zadowolony? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
Ilira

Ilira

Jako magiczna postać w krainie prosto ze snów posiadałbyś przepiękną i pomocną moc kontrolowania żywiołów za pomocą śpiewu! W jaki sposób wykorzystałbyś tę potęgę? Jesteś z niej zadowolony?
Bardzo interesujące, myślę że czułabym wtedy dzięki temu ogromną władze i kontrolę nad wszystkim
🔥💧🌬️🌍💪

Odpowiedz
demonik197

demonik197

Czytanie w myślach
Nawet spoko

Odpowiedz
Pocahontas123

Pocahontas123

Twoja magiczna moc:
Brawo, ukończyłeś magiczny kreator! Teraz poznaj swoje przeznaczenie! Jako magiczna postać w krainie prosto ze snów posiadałbyś przepiękną i pomocną moc kontrolowania żywiołów za pomocą śpiewu! W jaki sposób wykorzystałbyś tę potęgę? Jesteś z niej zadowolony? Daj znać w komentarzu! Super tego się spodziewałam

Odpowiedz
scrapts01

scrapts01

Kontrolowanie żywiołów za pomocą śpiewu, tylko że ja śpiewać nie umiem xd

Odpowiedz
Szalona_Ali123

Szalona_Ali123

Brawo, ukończyłeś magiczny kreator! Teraz poznaj swoje przeznaczenie! Jako magiczna postać w krainie prosto ze snów posiadałbyś przepiękną i pomocną moc uzdrawiania łzami! W jaki sposób wykorzystałbyś tę potęgę? Jesteś z niej zadowolony? Daj znać w komentarzu!

Odpowiedz
QuizyodOli

QuizyodOli

Twoja magiczna moc:
Brawo, ukończyłeś magiczny kreator! Teraz poznaj swoje przeznaczenie! Jako magiczna postać w krainie prosto ze snów posiadałbyś przepiękną i pomocną moc nieśmiertelności – odradzania niczym feniks! W jaki sposób wykorzystałbyś tę potęgę? Jesteś z niej zadowolony? Daj znać w komentarzu!
Fajnie. Nieśmiertelność może mnie jednakże trochę zmęczyć.😉😅
W pytaniu ,,Z kim byś się przyjaźnił?” brakuje odpowiedzi że wszystkimi, lub z wieloma osobami. Poza tym quiz jest świetny i dopracowany.

Odpowiedz
1
GosiaKot

GosiaKot

Kontrolowałabym żywioły za pomocą śpiewu. Lepiej nie ,ze względu na to jak bardzo fałszuje 😂. Piękna grafika ❤

Odpowiedz
2

Nowe

Popularne

Kategorie

Powiadomienia

Więcej